gastrolodzy w Krakowie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
darecki
Debiutant ✽
Posty: 27
Rejestracja: 06 maja 2007, 20:33
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: lodz ,krakow

gastrolodzy w Krakowie

Post autor: darecki » 06 maja 2007, 20:45

Witam
Poszukuję specjalisty gastrologa w Krakowie. Choruję na CU i jestem Łodzi a studiuję w Krakowie i nie wiem nawet gdzie są dobrzy gastrolodzy .W Łodzi leczyłem się u specjalistów ze szpitala uniwersyteckiego i chciałbym trafić do równie dobrych lekarzy w Krakowie.Chciałbym jeszcze zapytać jak dlugo jest ważne skierowanie do gastrologa od lekarza rodzinnego bo moje ma już ponad 2 miesięce
Byłbym wdzięczny za pomoc

danuta
Początkujący ✽✽
Posty: 54
Rejestracja: 16 kwie 2004, 21:07
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: myszków
Kontakt:

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: danuta » 08 maja 2007, 19:54

W 2004 leczyłam sie w Krakowie u dr med Irena Ciecko-Michalska -spec gastroenterolog przyjmowała prywartnie w gabinecie na ul Gabr Zapolskiej 42 klatka D- Kraków
W poniedziałki i piątki od godz 16-17 tel kom 503577488;
Ponadto pracowała na oddz gastroenterologii szpitala uniwersyteckiego- w Krakowie na ul Braci Sniadeckich chyba 9; nie wiem czy jeszcze tam pracuje.
Ja zadzwoniłam do niej na kom i kazała mi przyjechac do gabinetu wizyta kosztowała chyba ok 50zł, ale potem powiedziała mi abym przyniosła skierowanie do szpitala UJ i wzieła mnie do siebie na odzdział na badania. Niestety kolo mi nie robili ze wzgledu na mój stan zdrowia miała tylko robina rektoskopie. Ale pobyt w szpitaku dobrze wspominam bo sale są małe po dwie lub trzy osoby i łazienka ,WC przy kazdym pokoju, jedzenie tez niezłe, o wiele lepsze niz w katowicach na Ligocie CSK na ul Medyków. powodzenia. D
danka

Awatar użytkownika
senior Martinez
Początkujący ✽✽
Posty: 146
Rejestracja: 24 mar 2006, 13:54
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: senior Martinez » 08 maja 2007, 22:15

Mogę polecić Ci panią dr Zwolińską-Wcisło, jestem jej pacjentem od 9 lat, i nieraz wyciągała mnie z ciężkich tarapatów zdrowotnych,są na jej temat różne zdania, ale ja zawsze będę ją polecał jako bardzo dobrego fachowca, dzięki któremu jakoś żyję w miarę normalnie :wink:.
Jest ona lekarzem w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ul. Śniadeckich 6. Przyjmuje w poradni przyszpitalnej w czwartki od 9.00-12.00,tel./012/4247383,mogą być długie terminy :!: Potrzebne jest skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu :!: .Możesz też pójść do niej prywatnie do Kliniki Medycznej LUX MED przy ul.Wadowickiej 6, tel./012/2965151,terminy na pewno krótsze, ale koszt wizyty jakieś 70-80zł(nie wiem na pewno, bo prywatnie u niej nie byłem, ale myślę że będzie to w tych granicach). Polecam też panią dr Mądroszkiewicz z Kliniki na Śniadeckich, bardzo mila i rzeczowa kobieta.Życzę zdrowia i pozdrawiam :razz:

Ela
Początkujący ✽✽
Posty: 279
Rejestracja: 21 kwie 2003, 21:05
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: Ela » 09 maja 2007, 00:27

A w Łodzi już się nie możesz leczyć? Może to byłoby najlepsze...
CU, j-pouch

yamaja
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:09
Choroba: CD
Lokalizacja: Kraków

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: yamaja » 09 maja 2007, 10:23

Ja lecze sie u dr Biesiady.Ona tez pracuje na Śniadeckich oraz przyjmuje w Centrum Gastrologicznym na ul. Szlak w srody i piatki.Bardzo mila i konkretna babka, interesuje sie pacjentem. Mi bardzo pomogla.

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Posty: 4331
Rejestracja: 06 lis 2003, 15:04
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: -Ania- » 09 maja 2007, 16:46

Musze przyznać, że dr Michalska niegdyś uratowała mi życie
ale rok temu bardzo się na niej zawiodłam
krótko mówiąc: nie przyjęła mnie na oddział, mimo że byłam wtedy jej pacjentką
i mimo że byłam wtedy w stanie ostrym
i mimo że byłam skierowana prosto ze szpitala w Jaworznie.

Dwa dni później odratowali mnie w Klinice GE w Katowicach.
Kraków- Śniadeckich i cała ona ma bardzo złą opinię.

Trzeba mieć... szczęście? kasę? to "coś"... co przekona ją,
by zechciała Cię leczyć,
traktować jak człowieka chorego

pozdrawiam
ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Mutti
Początkujący ✽✽
Posty: 257
Rejestracja: 25 paź 2005, 18:33
Choroba: CD u rodzica
Lokalizacja: okolice Krakowa

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: Mutti » 11 maja 2007, 10:25

Musze przyznać, że nasze ( tzn moje i mojego wówczas swiezo dorosłego dziecka) pierwsze kontakty z p. dr. zwolińska- Wcisło były trudne. Ale mielismy skierowanie nie tylko od lekarza pierwszego kontaktu lecztakże wstepne rozpoznanie postawione przez ówczesnego ordynatora gastroienterologii, więc dziecko trafilo na oddział.
Było przerażone szpitalem, atmosferą choroby wyzierająca z każdej sali...

I niestety p. doktor niewiele pomogła od tzw. strony psychologicznej. Od medycznej - owszem. Diagnoza, leki- tak ale zabrakło uświadomienia dziecku co to za choroba, jak duże niesie ograniczenia.

Ponieważ dziecie, choć dorosłe nie trawi wizyt w szpitalu ( ma za soba 11 pobytów w ciagu niecałych 2 lat) zaczelismy chodzic do p. dr prywatnie ( Centrum Gastrologiczne ul Szlak 5, czwartki).
Od tego czasu widoczna jest zmiana. Na lepsze.
To znaczy : dziecko nadal nie trawi tych wizyt ( ale w ogóle nie trawi lekarzy, nigdy wcześniej poważniej nie chorowało a i lekkie choroby były rzadkością), natomiast ja się juz z p. dr. dogaduję.
A nie jestem potulną mamą. Pytam, dociekam, zajmuję czas. No teraz mniej, bo jak trzeba to dziecko, będące obecnie w remisji- idzie samo.
Ale rok temu gdy w ostrym stanie pojawiliśmy sie na Szlaku, pani dr. po badaniu natychmiast znalazła miejsce w klinice i mimo późnej pory ( wieczór) wykonano wszystkie niezbędne badania i podjęto leczenie ( a CRP wynosiło wówczas 359 !).

Więc na pewno mogę ja polecać jako fachowca, chociaż czasem niecierpliwego i despotycznego.

Słysałam również wiele pozytywnych opinii na temat doktora Kosowskiego - przyjmuje gdzies na Friedleina.

Renata2
Początkujący ✽✽
Posty: 394
Rejestracja: 22 sty 2007, 21:36
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: Renata2 » 25 cze 2007, 17:45

Dr Hebzda jest niezły, tylko mało komunikatywny, ciężko się z nim rozmawia. Fachowiec dobry. Jeśli chodzi o Michalską ze Śniadeckich- to się zawiodłam. Zostałam skierowana na oddział ze szpitala im. Dietla /były kłopoty z diagnozą/ . miałam WSZYSTKIE badania , tylko wycinka brakowało. Objawy dokładne Crona, ważyłam 50 kg przy wzroście 168, nadal chudłam, były b. silne bóle- stwierdziła, że w jelitach nie ma żadnego stanu zapalnego. A 2 tygodnie później usunięto mi 55 cm jelit.... :mad:
Renata2
asamax / salofalk /pentasa / 500g 2-0-2
tardyferon fol

Renata2
Początkujący ✽✽
Posty: 394
Rejestracja: 22 sty 2007, 21:36
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: Renata2 » 25 cze 2007, 18:07

Tak się wyżaliłam w poprzednim poście, że zapomniałam dodac, że leczę się u dr Gniady- jest gastroenterologiem, przyjmuje prywatniw, raz w tyg. w Sp. na Retoryka. Pracuje w szpitalu Rydygiera w amulatorium /robi kolonki i gastroskopie/ . Niestety w szpitalu nie ma przychodni gastroent. Jest cierpliwa ma dobry kontakt z pacjentem, dobrze dobiera leki, bierze pod uwagę skutki brania leków-,/ skierowała mnie na badanie wykrywające osteoporozę/ ściga do wykonywania badń, mimo że nie jest źle. Każe np dzwonic do siebie podczas reemisji by dac znac czy się poprawia czy nie. Ma kilku pacjentów z cronem, o których wiem.
Renata2
asamax / salofalk /pentasa / 500g 2-0-2
tardyferon fol

Viola_0204
Początkujący ✽✽
Posty: 75
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:39
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: krakow

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: Viola_0204 » 25 cze 2007, 18:50

Ja osobiście odradzam chodzenie do przychodni na Batorego...
chodzilam do dr Syguly.
Jest to dobra lekarka(poszlam do niej gdyz polecili mi znajomi, ktorych wyleczyla) ale do chorob takich jak wrzody i do lekkich dolegliwosci...
Nie zna sie kompletnie na cd i cu.
Zmienilam ja po 4 wizytach gdzie bez badan stwierdzila ibs dodajac ze przyczyne podwyzszonej temp mam szukac gdzie indziej :mad: A teraz 7miesieczne zapalenie zoladka :roll: i prawdopodobnie jakies zapalenie jelita :twisted:
A teraz jestem pod opieka dr rodzinnego oraz dr Krzysztofa Buckiego ktory wykonywal mi gastroskopie na ul Białoruskiej:) Super lekarz, zna sie na rzeczy a badania wykonuje tak ze przy gastro nic nie czulam:)
http://www.e-net.ovh.org/forum/
Stronka o IBS->zapraszam IBS'owców:)

Renata2
Początkujący ✽✽
Posty: 394
Rejestracja: 22 sty 2007, 21:36
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: Renata2 » 25 cze 2007, 18:58

batorego nie polecam, ile razy idę tam do jakiegoś specjalisty to żle trafiam :smutny: . Jedyny wyjątek to ginekolodzy. :lol: lekarz gastro najlepszy taki, który ma już pacjentów z cronem lub CU , tak jak moja lekarka.
Renata2
asamax / salofalk /pentasa / 500g 2-0-2
tardyferon fol

Awatar użytkownika
Devil
Początkujący ✽✽
Posty: 168
Rejestracja: 07 gru 2004, 16:26
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Małopolska

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: Devil » 23 lip 2007, 20:19

Dobra ja też coś napisze :))
ja jestem zadowolony :))
Ostatnio zmieniony 06 lis 2007, 20:51 przez Devil, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Enia
Debiutant ✽
Posty: 33
Rejestracja: 11 lut 2005, 22:02
Choroba: CU
Lokalizacja: Kraków

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: Enia » 20 wrz 2007, 21:01

Jeśli jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego gastroenterologa w Krk, polecam dr Owczarek z Kliniki Krakowskiej za Zachodniej. Przychodnia prywatna ale p. dr przyjmował tam w ramach NFZ.
Jak dla mnie jest godnym polecenia specjalistą. Porównanie mam bo leczę się w Krk od 8 lat. pozdr
GG 5409992

Awatar użytkownika
ibanez
Debiutant ✽
Posty: 23
Rejestracja: 11 maja 2007, 08:16
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Malopolska
Kontakt:

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: ibanez » 12 paź 2007, 11:01

Enia pisze:Jeśli jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego gastroenterologa w Krk, polecam dr Owczarek z Kliniki Krakowskiej za Zachodniej.
Proszę napisz dokładny adres prywatnego gabinetu dr. Owczarek, leczyłem się u niej ale na śniadeckich, też uważam że wie co robi i też bardzo mi pomogła.
W oczekiwaniu na życie wieczne ;)

basiakrk
Debiutant ✽
Posty: 32
Rejestracja: 30 paź 2007, 17:04
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: basiakrk » 30 paź 2007, 23:08

a ja słyszałam, że w krakowie najlepszy jest dr. Ziemniak; przyjmuje na szlaku w evicie tam gdzie gniady, mach i inni; wizyta: 100 zł; termin: za ok. 3 m-ce;
Bucki z mediciny robił mi kolono - histeryzowałam, owszem, ale z perspektywy czasu i bez rury w d*** inaczej się ocenia :) więc: super facet, b. miły, z dobrym podejściem, fachowy.

-Ania- edit:
mała cenzura.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez basiakrk, łącznie zmieniany 1 raz.
basia
listopadówka 2009 :)))))

ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”