Proktolog dziecięcy Kraków

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kafka

Proktolog dziecięcy Kraków

Post autor: kafka » 20 cze 2016, 21:33

Czy ktoś mógłby polecić mi proktologa dziecięcego w Krakowie? Mamy skierowanie do proktologa dla corki w Prokocimu, ale z tego co widzę, nie ma tam poradni proktologicznej. Mamy sie zatem zarejestrowac do gastroenterologicznej czy na chirurgie? Czy ktoś poleci jakies nazwisko?

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Proktolog dziecięcy Kraków

Post autor: Mamcia » 21 cze 2016, 18:00

To zależy od powodów otrzymania skierowania. Ja bym polecała gastroenterologa - to trochę inne podejście.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

kafka

Re: Proktolog dziecięcy Kraków

Post autor: kafka » 21 cze 2016, 23:21

Przyczyna to krwawienie z odbytu. Jesli chodzi o gastro dzieciecego, nazwisko znam. Ale skierowanie mamy wyraznie do proktologa lub chirurga dzieciecego - gdzie szybciej. Czy ktos moze polecic lekarza?

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Proktolog dziecięcy Kraków

Post autor: obyty.z.cu » 22 cze 2016, 13:37

kafka pisze:skierowanie mamy wyraznie do proktologa lub chirurga dzieciecego
czyli tam się trzeba rejestrować, ale weź i inne skierowanie do gastroenterologa.
Przecież nie stoi nic na przeszkodzie być i tu i tu .
Chirurg ma trochę inne leczenie z nastawieniem na "ostateczne" rozwiązanie.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Proktolog dziecięcy Kraków

Post autor: Mamcia » 22 cze 2016, 20:20

Jeśli nie ma szczeliny - to czuć po objawach i często widać gołym okiem to polecałabym gastro. Kto dał to skierowanie pediatra czy rodzinny?? I jeszcze pytanie ile dziecko ma lat?
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

kafka

Re: Proktolog dziecięcy Kraków

Post autor: kafka » 22 cze 2016, 22:20

Skierowanie od pediatry, córka niecałe 4 lata. Mnie się wydaje, że to szczelina, ma jedną głębszą rankę i jedną mniejszą. Chodzi mi więc, jak wspomniałam w pierwszym poście, o polecenie konkretnego, dobrego chirurga/proktologa dziecięcego. Z góry dziękuję, jeśli ktoś może takowego zarekomendować.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Proktolog dziecięcy Kraków

Post autor: Mamcia » 23 cze 2016, 22:20

A ja bym jednak poszła do gastro, szczególnie, że to dziecko z grupy ryzyka. Szkoda tracić czas na cząstkową diagnostykę.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

kafka

Re: Proktolog dziecięcy Kraków

Post autor: kafka » 23 cze 2016, 23:41

Gastro mamy juz umowionego, ale nie o to pytalam, bo tu mam nazwisko pewniak :-) . Za namiar na chirurga nadal będę wdzięczna.

Awatar użytkownika
alex0101
Początkujący ✽✽
Posty: 281
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:33
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Proktolog dziecięcy Kraków

Post autor: alex0101 » 24 cze 2016, 21:13

Z chirurgów dziecięcych polegam doktora Wojciechowskiego. Gdyby tylko było więcej takich lekarzy jak On leczenie byłoby istną bajką :)

kafka

Re: Proktolog dziecięcy Kraków

Post autor: kafka » 24 cze 2016, 21:35

alex0101, dziekuje bardzo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”