Szukam chirurga w Krakowie lub Warszawie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maggie0278
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3162
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:26
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: obywatel świata
Kontakt:

Re: Szukam chirurga w Krakowie lub Warszawie

Post autor: maggie0278 » 25 lip 2012, 23:13

Dla kobiety fakt posiadania blizn to jednak poważny cios, dlatego rozumiem Cię Wredna, że się tym zamartwiasz, ale....
Na skutek pewnych doświadczeń życiowych mam w tej chwili swego życia, takie zdanie jak koledzy Shisho i Corleone, że blizny to nie jest jakiś mega ważny problem, są ważniejsze sprawy.
Ale uważam, że do takich wniosków i takiego przewartościowania musisz dokonać sama i żadne "kadzenie" z boku na nic się zda. Wiem to po sobie, nic do mnie nie trafiało :wink:
Mam nadzieję, że się nie obrazisz jeśli powiem tu - przytoczę taki przykład, że nawet dla kobiet (wiadomo, że nie u wszystkich), u których rozpoznano nowotwór w pierwszych chwilach od diagnozy najważniejsza jest sprawa WŁOSÓW - czy szybko wypadną, jak to będzie bez, czy szybko odrosną - a nie diagnozy i metod leczenia, rokowań.
Taki nasz konstrukt psychiczny :wink:
Aktualnie : Pentasa 1x2gr, Imuran obniżono do 50mg z uwagi na podwyższony poziom thioguaniny, Biopron 9 2x1, Omega-3, Calperos+Vit.D3
Czopki Salofalk, wlewy z Pentasy, wlewy z Corhydronu, Budenofalk Foam, Cyklosporyna -leki, które w ogóle nie pomogły :(
Włączono Infliksymab, który nie zaindukował remisji :(
Humira od września 2012r do maja 2013. REMISJA!
dodatkowo Astma Oskrzelowa (Alvesco, Zafiron, Ventolin)

Awatar użytkownika
maggie0278
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3162
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:26
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: obywatel świata
Kontakt:

Re: Szukam chirurga w Krakowie lub Warszawie

Post autor: maggie0278 » 25 lip 2012, 23:45

WrednaTubisia pisze: jak się dostaje info o tym, że trzeba ciąć to się ma różne "akcje"
rozumiem w czym rzecz :wink:
WrednaTubisia pisze:trafiłam do dr. Durlika jutro termin ustalamy operacji ...laparoskopowo co będzie to będzie
to znaczy, że ma być i będzie i musi być dobrze :roll:
Powodzenia! :roll:
Aktualnie : Pentasa 1x2gr, Imuran obniżono do 50mg z uwagi na podwyższony poziom thioguaniny, Biopron 9 2x1, Omega-3, Calperos+Vit.D3
Czopki Salofalk, wlewy z Pentasy, wlewy z Corhydronu, Budenofalk Foam, Cyklosporyna -leki, które w ogóle nie pomogły :(
Włączono Infliksymab, który nie zaindukował remisji :(
Humira od września 2012r do maja 2013. REMISJA!
dodatkowo Astma Oskrzelowa (Alvesco, Zafiron, Ventolin)

ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”