Dietetyk i gastrolog w Krakowie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Dietetyk i gastrolog w Krakowie

Post autor: kalka_96 » 25 sty 2012, 15:59

Witam
Czy ktoś z was chodzi do jakiegoś dobrego dietetyka w Krakowie i może go polecić?
Prosze o poradę, bo chciałabym się wybrać do takiego lekarza
I mam przy okazji drugie pytanie, szukam jakiegoś dobrego gastrologa, może być dziecięcy, ponieważ lekarze, których poznałam w Prokocimiu nie chcieli sie mną zająść, a to nie mieli czasu a jak mama dzoniła o poradę telefoniczną to mowili, że tylko głowe im zawracamy i żeby nie przejmować się takiemi błachostkami, a ja nie jestem aż tak dobrze obeznana w chorobie, wiec nie wiem czy nie zaczyna się zaostrzenie. Potrzebuję żeby ktoś zają się mną i miał czas na wizyty i na wytłumaczenie co się ze mną dzieje.
Jutro jadę do chirurga Marka Rosy, przyjmuje w Krakowie, może on mi kogoś poleci.
Pozdrawiam

kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Re: Dietetyk i gastrolog w Krakowie

Post autor: kalka_96 » 25 sty 2012, 16:37

ja też właśnie się wybieram między innymi na usg, i z tym zwężonym jelitem :neutral:

wistra
Debiutant ✽
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2012, 18:27
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Dietetyk i gastrolog w Krakowie

Post autor: wistra » 26 sty 2012, 15:44

jak dietetyk to tylko p. Aida Stoch. Przyjmuje chyba w scanmedzie na podgorskiej.
Co do gastrologa nie wiem, z crohnem zaczynam zycie i pierwszy raz u gastrologa bede dopiero 9go lutego.

WiolkaKlaman
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2016, 07:51
Choroba: CD w rodzinie
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dietetyk i gastrolog w Krakowie

Post autor: WiolkaKlaman » 11 maja 2016, 09:27

Ja mogę polecić Panią Gabrielę Nowakowską, dietetyka z Wieliczki kawałek od Krakowa, ale dietetyk z powołaniem i ogromną wiedzą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”