Pielęgniarka w Krakowie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
steppenwolf
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwie 2007, 11:08
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Pielęgniarka w Krakowie

Post autor: steppenwolf » 17 paź 2011, 16:31

Czy ktoś może polecić jakąś pielęgniarkę w Krakowie? Chodzi o zrobienie profesjonalnego, "szpitalnego" hegaru...

steppenwolf
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwie 2007, 11:08
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Pielęgniarka w Krakowie

Post autor: steppenwolf » 17 paź 2011, 17:59

martita pisze:
steppenwolf pisze:Chodzi o zrobienie profesjonalnego, "szpitalnego" hegaru...
rozumiem ze chodzi o lewatywe z mydlinami tak?
jeśli chcesz tak oczyścić swoje jelita, to nie wiem czy to dobry pomysł, bo widze, że jesteś w trakcie diagnozy a nie wiem jakie mają lekarze podejrzenia
No właśnie nie wiadomo do końca co jest, jakieś nieswoiste zapalenie prawdopodobnie, ale z bardzo długimi okresami remisji. Fortrans na mnie nie bardzo działa jakoś, trzeba się wspomagać hegarami, a przygotowuję się w domu (do kolonki). I jest problem :neutral: Niekoniecznie musi być z mydlinami (chyba), ale chodzi o ilość, bo ENEMA to za mało.

steppenwolf
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwie 2007, 11:08
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Pielęgniarka w Krakowie

Post autor: steppenwolf » 17 paź 2011, 20:51

tola pisze:Do kupienia jest zestaw w aptece i można sobie takową lewatywę zrobić bez potrzeby proszenia kogokolwiek... I z całą pewnością nie odbiega ono niczym od tego,które robią pielęgniarki,ale to tylko moje skromne zdanie.
No nie wiem, nie umiem... Wolę, żeby było to zrobione profesjonalnie.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Pielęgniarka w Krakowie

Post autor: obyty.z.cu » 17 paź 2011, 21:02

steppenwolf pisze:No nie wiem, nie umiem... Wolę, żeby było to zrobione profesjonalnie.
sorki,ale pierwsze skojarzenie moje bylo :
jak lubi to ma przynajmniej przyjemność z pielęgniarka :oops: :wink: :razz:

tez mi się zdarza samemu robić takie "czyszczenie",naprawdę żaden problem,prócz zapewnienia sobie logistyki i.. intymności.
:razz: no ale w tym przyjemności nie mam,więc może ta pielęgniarka byłaby ok...pomysle :wink: :oops:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”