Gdzie się wybrać z dzieckiem na wakacje

Zakaz wstepu chorobom, dietom i innym straszydłom. Wymagana odrobina uśmiechu i pogody ducha. Zapraszamy do wyrzucenia z siebie wszystkiego, co na sercu leży!

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Rozmeline
Początkujący ✽✽
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2021, 12:36
Choroba: nie ustalono
województwo: łódzkie

Gdzie się wybrać z dzieckiem na wakacje

Post autor: Rozmeline » 27 mar 2024, 11:13

Proszę o polecenie miejscówek na wakacje - region obojętny - ważne by dziecko 3,5roku miało co robić zwłaszcza w niepogodę oraz by było wyżywienie. Cenowo adekwatnie do warunków i atrakcji.

Emilder
Początkujący ✽✽
Posty: 93
Rejestracja: 20 cze 2022, 11:43
Choroba: nie ustalono
województwo: opolskie

Re: Gdzie się wybrać z dzieckiem na wakacje

Post autor: Emilder » 27 mar 2024, 12:13

Ja zawsze polecam Mazury i hotel Ognisty Ptak. Jezioro, sala zabaw, basen, plac zabaw, siłownia plenerowa, restauracja, domki lub pokoje hotelowe. Byliśmy z trójka naszych dzieci 2 lata temu. Dla każdego coś było. My akurat wynajęliśmy domek 6-8osobowy z racji tego że musieliśmy sami gotować dla najstarszego ale i jak nas lenistwo dopadło restauracja bez problemu przyrządziła dla niego coś extra i dostarczyła do domu. Śniadania pyszne. W sezonie z tego co wiem animator dla dzieci. Domek na bardzo wysokim poziomie. Teren przepiekny

Ewentualnie Okuninka nad Jeziorem Białym, mogę tutaj polecić naprawdę super domeczek: https://szyszka-okuninka.pl/ Będzie się tam Wam wygodnie spędzało czas :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nie Tylko Chorobą Człowiek Żyje”