Ubrania na specjalne okazje

Zakaz wstepu chorobom, dietom i innym straszydłom. Wymagana odrobina uśmiechu i pogody ducha. Zapraszamy do wyrzucenia z siebie wszystkiego, co na sercu leży!

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Daniellera
Debiutant ✽
Posty: 21
Rejestracja: 25 wrz 2023, 13:09
Choroba: nie ustalono
województwo: małopolskie

Ubrania na specjalne okazje

Post autor: Daniellera » 14 lis 2023, 11:51

Jestem ciekawa waszego podejścia do ubrań na specjalne okazje. Ale nie te "ładne" tylko te gorsze
Przykładowo, mam kurtkę na ogniska/ wyjścia gdzie mogę się pobrudzić. I buty które już są zużyte, ale są super na wyjście do klubu, koncert czy wspomniane ognisko. Dlaczego? Bo to są okolicznosci, gdzie łatwo zniszczyć ubrania. Np szkoda mi założyć trencz albo plaszcz wełniany na ognisko, bo na pewno będzie śmierdzieć dymem. Szkoda mi założyć buty w których chodzę na codzień, bo wiem że na koncercie będą wielokrotnie podeptane.

andrzaj
Debiutant ✽
Posty: 23
Rejestracja: 16 cze 2022, 12:23
Choroba: nie ustalono
województwo: podlaskie

Re: Ubrania na specjalne okazje

Post autor: andrzaj » 14 lis 2023, 13:06

Mam osobą szafę:
- 'na codzień'
- 'do lasu'
- i inne ofc.

Teraz poluję na jakieś wygodne buty na zimę https://szafa.pl/porady/508-wygodne-i-s ... imowe.html Pewnie kupie sobie botki.
W kategorii 'do lasu' nie lądują ubrania zniszczone a te, które do lasu się nadają - trekkingowe spodnie, kurtka na deszcz, inna gruba puchówka, buty trekkingowe i tak dalej. Raczej ubrań w takich okolicznościach nie niszczę, a że będą śmierdzieć ogniem - no trudno.
Imho zużyte buty słabo się na ogniskach sprawdzają.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nie Tylko Chorobą Człowiek Żyje”