Prezenty i święta

Zakaz wstepu chorobom, dietom i innym straszydłom. Wymagana odrobina uśmiechu i pogody ducha. Zapraszamy do wyrzucenia z siebie wszystkiego, co na sercu leży!

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Emilder
Początkujący ✽✽
Posty: 79
Rejestracja: 20 cze 2022, 11:43
Choroba: nie ustalono
województwo: opolskie

Prezenty i święta

Post autor: Emilder » 20 lis 2022, 14:08

Witajcie. Czy macie jakieś inspiracje na prezenty świateczne? Co sugerujecie rodzinie kiedy pytają się Was co podarować?

karpaty
Debiutant ✽
Posty: 27
Rejestracja: 17 cze 2022, 09:25
Choroba: niesklasyfikowane NZJ u dziecka
województwo: lubelskie

Re: Prezenty i święta

Post autor: karpaty » 13 gru 2022, 08:04

To, co lubię i czego potrzebuję Najczęściej mam jakąś książkę upatrzoną, którą chciałabym przeczytać, i wtedy mam lekturę na Święta no i miłe wspomnienie bo proszę o dedykację No, nie ukrywam, co do książek nie jestem minimalistą.
Zawsze też w cenie dobra herbata czy dobra kawa W zeszłym roku z kolei poprosiłam o jakieś ciepłe dresy ""domowe"" bo się mię zużyły . W tym roku zamierzam poprosić o ceramikę Bolesłąwiecką, której wielką fanką się stałam:
https://andyceramika.pl/czajniki
Niesamowicie podobają mi się takie ceramiczne czajniki.

Marianna80
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 16 cze 2022, 20:25
Choroba: nie ustalono
województwo: lubelskie

Re: Prezenty i święta

Post autor: Marianna80 » 17 maja 2023, 22:27

O prezentach zawsze jest warto dyskutować i wymieniać się pomysłami. Oczywiście wszystko będzie zależne od paru czynników. Najważniejszymi będzie to kto ma być obdarowany, w jakim wieku oraz jakie są jego zainteresowania. Powiązanie tych informacji da nam największe szanse na zrobienie świetnego prezentu. Często mamy problem z tym co wybrać dla naszego dziecka. Na rynku znajdziemy całą masę produktów jednak mało które oferują jakość. Dobrym tropem będzie coś związane z ulubionymi bohaterami bajek. Widać to doskonale na przykładzie wysokiej sprzedaży takich zestawów jak Super Zings posterunek policji - https://neduo.pl/pl/p/Super-Zings-poste ... icji/19105 Podczas takiej zabawy pobudza się kreatywność i wyobraźnia. Spędźmy ten czas z naszym dzieckiem, będziemy to dobrze wspominać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nie Tylko Chorobą Człowiek Żyje”