Dr Jastrzębski Skierniewice

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dziamgotka
Debiutant ✽
Posty: 30
Rejestracja: 11 cze 2009, 10:46
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: skierniewice

Dr Jastrzębski Skierniewice

Post autor: dziamgotka » 23 cze 2009, 13:49

Witajcie, czy ktos z was miał jakis kontakt z dr. Jastrzębskim ze Skierniewic, bo ja obecnie u nego się lecze na CD i nie wiem czy to dobry specjalista czy lepiej poszukac innego
pozdowiam
dziamgotka

Misia

Re: Dr Jastrzębski Skierniewice

Post autor: Misia » 23 cze 2009, 15:03

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

dziamgotka
Debiutant ✽
Posty: 30
Rejestracja: 11 cze 2009, 10:46
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: skierniewice

Dr Jastrzębski Skierniewice

Post autor: dziamgotka » 24 cze 2009, 13:51

Po prostu zaczynam miec ostatnio trochę wątpliwości, bo jakoś mój stan zdrowia się nie poprawia, leki które do tej pory biore mi nie pomagają, a doszły do mnie ostatnio dość negatywne opinie na jego temat i jestem ciekawa czy czy ktoś miał z nim jakiś kontakt
dziamgotka

Unknown
Początkujący ✽✽
Posty: 441
Rejestracja: 29 sie 2008, 23:08
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: ...

Re: Dr Jastrzębski Skierniewice

Post autor: Unknown » 24 cze 2009, 14:26

dziamgotka pisze:mój stan zdrowia się nie poprawia, leki które do tej pory biore mi nie pomagają
Dziamgotko, ostrożności nigdy nie za wiele, ale może potrzeba trochę więcej czasu :neutral:
Wiem, wiem łatwo powiedzieć - kiedy człowiek jest wykończony chorobą to chce, żeby wszystko wróciło do normy natychmiast, zaraz po włączeniu nowych leków itp.
Niestety, nie zawsze jest tak kolorowo i czasem trzeba zwyczajnie uzbroić się w cierpliwość (byle nie przeginać w drugą stronę i nie zwlekać zbyt długo...) :wink:
Co do lekarza, może warto poznać jeszcze jakieś opinie, zrobić rozeznanie i wtedy podjąć ostateczną decyzję :D
P.S. Cierpliwości i sukcesywnej poprawy życzę!
How does it feel
To be on your own
With no direction home
Like a complete unknown
Like a rolling stone?

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Dr Jastrzębski Skierniewice

Post autor: obyty.z.cu » 24 cze 2009, 15:50

dziamgotka pisze:doszły do mnie ostatnio dość negatywne opinie na jego temat
ja nieznam tego lekarza, ale czesto slysze w przychodniach rozne opinie o roznych lekarzach.Jakos tak sie to uklada, ze wielu wyszukuje sobie choroby i potem sa zdziwieni, ze lekarze nie traktuja ich "powaznie", gdy wyniki nie wskazuja na jakies stany chorobowe.Czasem jest tez tak, ze albo lekarz ma zly dzien, albo pacjent jest przewrazliwiony.
Warto wiec wziasc pod uwage swoje leczenie pod lupe i nie sluchac zbyt wiele innych.Jesli lekarz Tobie pomaga i wlasciwie prowadzi to chyba jest dobrze ?
Napewno warto poszukac sobie jakiejs innej konsultacji,to przeciez nic zlego, a moze pomoze wlasnie sie uspokoic.
Z dzialaniem lekow tez jest roznie.Bierzemy ich tyle ,do tego w dlugim okresie,niektore ich dzialania wzajemnie sie znosza,zle oddzialowuja na nas -ale indywidualnie- bo tak sie akurat uklada, sa rozne powody,inaczej dzialaja w remisji i inaczej w zaostrzeniu, a gdy jeszcze mamy "inna" chorobe albo zlapiemy jakiegos wirusa to tez jest roznie.

Opinie innych pacjentow o lekarzach sa potrzebne, ale jesli wiemy, ze opieraja sie one na jakis konkretnych przypadkach , a nie jakis takich "dyskusjach" z lawek poczekalni przed gabinetem.Czasem Ci narzekajacy, lecza sie wlasnie u takiego lekarza kilkanascie lat, a to daje do myslenia.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Ala
Debiutant ✽
Posty: 9
Rejestracja: 28 sty 2007, 12:58
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Dr Jastrzębski Skierniewice

Post autor: Ala » 27 lut 2010, 18:09

Jeżeli jeszcze interesuje Cię opinia o doktorze Jastrzębskim - leczę się u niego na CU od 10 lat,jestem zadowolona.Cudotwórców nie ma.Sporo zależy do nas samych,mam na myśli dietę,branie leków.nastawienie psychiczne itp. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „łódzkie”