kolonoskopia, gdzie zrobić prywatnie w woj. łódzkim?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: kolonoskopia, gdzie zrobić prywatnie w woj. łódzkim?

Post autor: Cinimini » 18 lut 2012, 18:29

Szpital św. Rodziny przy skrzyżowaniu Sienkiewicza z Wigury - tam prywatnie można zrobic kolonkę, a i w razie konieczności jest póżniej "wjazd" do kliniki na pl.Hallera.
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

adela
Debiutant ✽
Posty: 19
Rejestracja: 16 lis 2011, 12:26
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: nikt

Re: kolonoskopia, gdzie zrobić prywatnie w woj. łódzkim?

Post autor: adela » 03 sie 2012, 07:47

Justa1985 pisze:Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Łódź ul Kopernika 38 tel (42) 253 17 00 tutaj jest możliwość narkozy :mrgreen: niedługo ja tam będe miała
tutaj robią to naprawdę komfortowo ale płaci się kupę kasy (w 2008r robiłam) w 2011 robilam w Barlickim na skierowanie nie zapłaciłam ani grosika w znieczuleniu jeśli chodzi o organizację to nie skomentuję bo szkoda słów ale jeśli chodzi o lekarzy ..świetni Pani doktor Słomka - bardzo fajna babeczka :) była bardzo miła.A jeszcze jedno na Kopernika pełen komfort toaleta prysznic na wyłączność w Barlickim musisz z poczekalni lecieć na drugi koniec oddziału i albo zdążysz albo nie - zestresowałam się tak że wszystko mi się wróciło do środka i kolonka nie do końca prawidł bo w opisie napisano że jelito nieprzygotowane :evil: .Jak jechałam do Łodzi to musieliśmy stawać po lasach tak mnie męczyło a jak weszłam na oddział to niestety w tym małym pomieszczonku w którym się czeka pot zalewa :oops:
No ale coś za coś.

Awatar użytkownika
handi
Debiutant ✽
Posty: 35
Rejestracja: 14 kwie 2008, 14:18
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: kolonoskopia, gdzie zrobić prywatnie w woj. łódzkim?

Post autor: handi » 10 sie 2012, 10:27

Muszę się podzielic z Wami moim doświadczeniem. Wg mnie nie jest ważne gdzie robisz kolonoskopię ale kto wykonuje badanie. Pierwszą kolonoskopię miałam prywatnie w Euromedzie na Biegańskiego, 4 lata temu. Krzyczałam jak przy porodzie, to był koszmar- mimo bólu- lekarz (dr. Paweł Jędrzejczak) pchał kolonoskop głębiej, mówiac- jeszcze trochę, jeszcze trochę. Przy nim asystowała taka gruba- niezbyt przyjemna pielęgniarka. Informacje ograniczone. Zdiagnozowali Crohna, leczyli sterydami. Pani prof. Ewa Małecka-Panas nwet nie pomyślała ze należy potwierdzic w 100% chorobę, szybkie zaszufladkowanie.
Dzisiaj po 4 latach kolejna kolonoskopia na NFZ, tym razem w polecanym, majacą dobrą opinię Szpitalu Zakonu Bonifratrów na Kosynierów Gdyńskich 61. I jestem w szoku- niebo a ziemia. Badanie prowadziła dr Lilianna Pińkowska-Jadczyk, asystowała miła pielęgniarka. Przede wszystkim - ciągły dialog, odpowiedzi na pytania i jeśli mozna tak powiedzieć- pełen komfort, głupi jaś znieczulajacy ( w Euromedzie mimo wskazan na skierowaniu nie dali mi nic). Nie było przeraźliwego krzyku, ból owszem- taki do zniesienia ależ jakki wspaniały kontakt z pacjentem, nie było pchania za wszelka cenę, byle szybciej, byle do przodu. cały czas obserwowałam jelitka na monitorze i co.... nie ma Crohna, jelita czyściutkie, jedynei hemoroidy :) Bardzo, bardzo polecam wszystkim to badanie w Szpitalu Bonifratrów. Jedyny minus to okres oczekiwania- 2 miesiace. Okazuje się że nie zawsze jak zapłacisz to jestes lepiej traktowany. Zainteresowanym podam nr tel. 42 685 51 39

Awatar użytkownika
Krzysztof Ł
Początkujący ✽✽
Posty: 127
Rejestracja: 12 lut 2012, 18:59
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Re: kolonoskopia, gdzie zrobić prywatnie w woj. łódzkim?

Post autor: Krzysztof Ł » 16 wrz 2012, 23:56

To prawda.
Szpital Bronifratrów zmienił się nie do poznania od czasu gdy po kilkudziesięciu latach objęli go z powrotem swą opieką Zakonnicy. Jeśli można poczekać proponuję w nim. Choć nie uda się pewnie tam jeszcze na dziś zrobić przeglądu dróg żółciowych laparoskopowo.
Ale tego nie jestem pewien więc warto zapytać jeśli ktoś ma potrzebę.

A prywatnie można np u pana Torzeckiego na Jasia i Małgosi, w Łodzi po drugiej stronie torów kolejowych od Retkini patrząc na mapie.
Przez niego kontakt na grupę z placu Hallera.

Zapewne także u większości operatorów z szpitali prywatnie.
W necie jest parę miejsc.

Awatar użytkownika
michal_mg
Aktywny ✽✽✽
Posty: 532
Rejestracja: 11 paź 2013, 18:39
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: kolonoskopia, gdzie zrobić prywatnie w woj. łódzkim?

Post autor: michal_mg » 19 cze 2015, 12:18

Polecam na ul Szparagowej w przychodni SALVE. Miałem tam robioną dwa razy i dwa razy przebiegało nadzwyczaj szybko i sprawnie - biorąc pod uwagę zawiłość i nietypowość mojego flaka, za długi i pozakręcany nietypowo. Obsługa wydaje się być naturalnie miła - "przyklejony uśmiech" wymuszony procedurą raczej nie występuje, to się tyczy i lekarza jak i pomocy jaką dysponuje w postaci pielęgniarki (genialna osoba - dwa razy ta sama), a ostatnio i asystentki.
Nie miałem na śpiocha, więc nie wiem jak jest ze znieczuleniem w tej placówce, termin ustaliłem wg swojego "widzimisie", ale mi zależało na zrobieniu kolo po rocznym pobycie na swojej diecie - czyli w styczniu ustalałem termin. Jeśli komuś zależy na szybkim terminie musi dopytać.
Jest przebieralnia z łazienką do oporządzenia się przed badaniem, a architekt budynku dość zadbał aby oddzielić poczekalnie i recepcje od strefy "badaniowej".

p/s tam mógłbym robić kolonoskopie nawet dwa razy w roku :wink:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „łódzkie”