Gastroenterolog - Łódź

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marcin2727
Debiutant ✽
Posty: 12
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:29
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: marcin2727 » 13 wrz 2013, 22:12

Tylko dr Wiśniewska - Jaroszewska najlepszy specjalista,a troche ich przerobilem. Usmiech pani doktor jest bezcenny. A zainteresowanie i empatia dla pacjenta bajka.
Marcin

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: Baby » 14 wrz 2013, 15:13

marcin2727 pisze:Tylko dr Wiśniewska - Jaroszewska najlepszy specjalista,a troche ich przerobilem. Usmiech pani doktor jest bezcenny. A zainteresowanie i empatia dla pacjenta bajka.
Chyba chodziło Ci o dr Marię Wiśniewską-Jarosińską ;)
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

chomik
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2013, 18:51
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: chomik » 15 wrz 2013, 13:07

Witam, mój narzeczony dwa lata temu zachorował na CU. Trafił do WAMu na oddział prof. Dzikiego i tam rzeczywiście w ciągu tygodnia widoczna była poprawa jego stanu, który był dość ciężki (kroplówki, leki, dieta). Ale niestety po wyjściu ze szpitala zaczęło się od razu pogarszać, lekarze z WAMu przepisali leki, ale źle poinformowali, jak je przyjmować. Lekarze rozkładali ręce. Wówczas umówiliśmy się na wizytę do dr Marka Pazurka, który przywrócił mojego narzeczonego do normalnego stanu. Od razu wytłumaczył dokładnie jak postępować w chorobie, jak brać leki, zalecił dietę, przepisał też dodatkowe leki. Oczywiście dokładnie zbadał i zapoznał się ze wszystkimi badaniami. Tak naprawdę to dr Pazurek pomógł wrócić mojemu narzeczonemu do normalnego stanu, bo teraz dzięki odpowiednio dobranym lekom i diecie (oczywiście trzeba przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza-to droga do sukcesu) nie ma prawie żadnych dolegliwości, tak jakby nie był chory. Poza tym zawsze można do niego zadzwonić, zawsze szczegółowo odpowie na pytania i wszystko wytłumaczy (w tym roku dzwoniliśmy z zagranicy w niedzielę, gdyż narzeczony miał zatrucie i dr Pazurek również skutecznie pomógł). Od 1,5 roku dzięki dr Pazurkowi mój narzeczony jest w remisji, choć pierwszy rzut był ciężki. Polecaliśmy dr Pazurka również znajomym, którzy mieli problemy z układem pokarmowym i wszyscy byli zadowoleni, diagnoza i leczenie trafne. Piszę to, ponieważ wcześniejsze wpisy uważam za krzywdzące i dziwię się, czy to naprawdę mówimy o tym samym człowieku..? Nie kwestionuję - każdy lekarz ma prawo pomylić się w diagnozie, ale jestem w szoku, że ktoś wystawia od razu tak negatywną opinię lekarzowi, do którego ludzie przyjeżdżają na wizyty (do Szpitala Barlickiego) z całego kraju - tak go zachwalają. Dlatego też ja jak najbardziej polecam dr Marka Pazurka, przynajmniej osobom chorującym na CU, bo wiem, że dzięki niemu mój narzeczony żyje tak, jak przed chorobą. Zresztą ponoć nie tylko dr Pazurek ze Szpitala Barlickiego jest takim dobrym lekarzem, ale cały oddział gastroenterologii, gdzie ordynatorem jest prof. Ewa Małecka-Panas. Ale co do pozostałych lekarzy, nie mogę się wypowiedzieć, gdyż nie byliśmy na wizycie. Pozdrawiam wszystkich, życzę zdrówka.


Mój narzeczony przyjmuje: Azathioprine 50 mg x 2, Asamax 500 x 6 dziennie

Awatar użytkownika
Chudziakowa
Aktywny ✽✽✽
Posty: 605
Rejestracja: 23 mar 2012, 20:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: Chudziakowa » 16 lis 2013, 10:25

Plac Hallera specjalizuje się w naszych jelitkach
27.02.2012 operacja,usunięte jelito kręte wraz z kątnicą. Od 28.03.12-Remicade

zuzanka
Początkujący ✽✽
Posty: 81
Rejestracja: 03 mar 2010, 23:24
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: zuzanka » 02 sty 2014, 15:02

Witam czy poleci ktoś lekarza w łodzi, który nie tylko przepisze leki, ale ewentualnie przyjmie na badania. Potrzebuję lekarza, który wkońcu mnie zdiagnozuje, bo już mam dość tych domysłów. Niestety w moim mieście nie chcą tego zrobić, więc muszę szukać gdzieś indziej. Podobno najlepiej żebym miała zrobioną enteroklyzę w tomografii i oczywiście kolonoskopię. Będę wam wdzięczna za pomoc, mam już dość...

Agga
Debiutant ✽
Posty: 48
Rejestracja: 15 gru 2012, 14:39
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: Agga » 04 sty 2014, 13:05

W Gastro przyjmują świetni lekarze :) Mnie diagnozował profesor Jan Chojnacki - również w Gastro. Wszystkie badania od a do z. Polecam!

zuzanka
Początkujący ✽✽
Posty: 81
Rejestracja: 03 mar 2010, 23:24
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: zuzanka » 04 sty 2014, 15:42

Dacie proszę jakiś namiar na tą poradnię GASTRO?

Awatar użytkownika
ulka1986
Aktywny ✽✽✽
Posty: 652
Rejestracja: 09 lis 2013, 21:02
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Radomsko

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: ulka1986 » 01 mar 2014, 20:04

michal_mg, mam jej dwie wizytówki i jest tylko adres na wigury , to chyba tylko tam można ją złapać....
sulfalazin en 2x2tab, ortanol w razie potrzeby,folio,tran,wit b kompleks,pentasa2x1gr(czopki) wymienne na salofalk 4g/60 ml(wlewka na noc)

Bądź takim typem człowieka,że gdy rano wstajesz, twoja stopa dotyka podłogi, diabeł w piekle mówi "O k... wstał"

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: Cinimini » 01 mar 2014, 21:48

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
Jeszcze Endomedica w Zgierzu, ul. Witkacego 2c.
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

karolek0303
Początkujący ✽✽
Posty: 321
Rejestracja: 17 cze 2014, 19:07
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Wieluń

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: karolek0303 » 15 paź 2014, 20:53

Ja z kolei ze skierowaniem do szpitala pojechałem do Barlickiego.
Tam doktor Derko stwierdził ze nic mi nie jest. Może przez to że byłem w stanie sam ustać? Ciężko powiedzieć.
Odesłał mnie do poradni,gdzie po 2 dniach przyjęła mnie doktor Kotynia,która kazała zapisać się na kolonoskopię w szpitalu. byłem w czerwcu i oczywiście już limity wyczerpane. SUPER

Do mojego miasta przyjeżdża dr Marcin Tchórzewski,byłem u niego przywatnie(120zł chyba). Na początku mówił,że mam mieć zabieg w Hallera w listopadzie.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2014, 17:28 przez karolek0303, łącznie zmieniany 1 raz.
3x2 Asamax, Aza 50mg, czopki/wlewki Salofalk

CUdodatni
Debiutant ✽
Posty: 38
Rejestracja: 12 paź 2014, 18:14
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: montevideo

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: CUdodatni » 16 paź 2014, 10:05

kolonoskopie z miare przyzwoitymi terminami mieli tu: http://www.salvemedica.pl/ - oddział na ul Szparagowej /Teofilów. Warunki i przebieg badania super.
karolek0303, dr Derko - na pewno dobrze napisałęś nazwisko? - google nie widzi takiego doktora, a p Kotynia to chirurg. Ani gastro, ani gastroenterolog
aby do przodu... byle nie w WC

karolek0303
Początkujący ✽✽
Posty: 321
Rejestracja: 17 cze 2014, 19:07
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Wieluń

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: karolek0303 » 16 paź 2014, 15:57

kurcze,możliwe że pomyliłem nazwisko,to było w czerwcu. No i od,będąc na oddziale gastrologicznym odesłał mnie do dr Kotynia,a ona juz w poradni po 2 dniach dała mi Pentase i Asamax oraz miałem się zapisać na kolonke,ale brak miejsc. Zgapiłem się i do Salve dzwonłem jakoś chyba koło sierpnia-też nei było miejsc na NFZ.

Za to jest przełom! jadę w listopadnie na,mam nadzieje,pożądną kolonkę u doktora Tchórzewskiego. Jeszcze tylko skierowanko musze załatwić i jedziem z tym koksem ;)
3x2 Asamax, Aza 50mg, czopki/wlewki Salofalk

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: Cinimini » 16 paź 2014, 20:21

karolek0303, sprawdź w Szpitalu Św. Rodziny - tam powinny być lepsze terminy, a do tego świetni, bezboleśni ;) specjaliści.

http://www.swietarodzina.com.pl/
CUdodatni pisze: p Kotynia to chirurg.
dr n. med. Justyna Kotynia - To gastrolog ;)
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

karolek0303
Początkujący ✽✽
Posty: 321
Rejestracja: 17 cze 2014, 19:07
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Wieluń

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: karolek0303 » 17 paź 2014, 18:39

Cinimini.dzięki za radę ;)
ale jak już sie,w koncu,umówiłem to nie mam w zwyczaju "robić z gęby dupę"
także już poczekam ;)
no i staram się zrobić tak,aby to miejsce było łatwo osiągalne z dworca łódź kaliska,gdyż na nim ląduję ;)
3x2 Asamax, Aza 50mg, czopki/wlewki Salofalk

Aga92
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2014, 11:20
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Re: Gastroenterolog - Łódź

Post autor: Aga92 » 06 gru 2014, 11:54

Z Łodzi polecam doktora Walenta. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „łódzkie”