Pytanie dotyczące Prof.Dziki

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zioom
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 09 paź 2007, 22:54
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Lódz

Pytanie dotyczące Prof.Dziki

Post autor: zioom » 09 paź 2007, 23:03

Mam takie pytanie czy ktoś może wie czy Prof.Dziki jeszcze operuje i czy trzeba jakąś kase czyli czy prywatnie czy na ubezpieczalnie.Mam problem z Ojcem ma guza na jelicie grubym i podobno Prof.Dziki jest w tych sprawach najlepszy.Ale nie wiem czy nas na niego stać.Bardzo proszę o odpowiedzi na e-mail .Sprawa pilna W temacie napiszcie guz to będę wiedział o co chodzi.Proszę o pilną odpowiedz.Z góry dzięki.Ja jestem na rencie ojciec mi pomaga i kasy odłożonej nie mamy dlatego to pytanie.to mój adres karol.szymanski99@neostrada.pl.
Dodam że jestem z Łodzi.

jack75
Debiutant ✽
Posty: 26
Rejestracja: 16 sie 2007, 15:20
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

Post autor: jack75 » 10 paź 2007, 15:10

Nie znam profesora Dzikiego. Moge polecić lekarza na sląsku. Ordynator chirurgii ogólnej szpitala miejskiego w Siemianowicach Śląskich Jarosław Słota. Naprawde jest Wielki !!!!!!

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Posty: 1262
Rejestracja: 29 lis 2004, 20:10
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Zdunska Wola
Kontakt:

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

Post autor: Shima » 10 paź 2007, 22:20

odpisałam Ci na maila
Pozdrawiam
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

Post autor: Mamcia » 10 paź 2007, 22:46

rof. Dziki jest super specem od jelit.
Posta nie moge pozostawic bez komentarza. Sugeruje on, że aby być zoperowanym to trzeba posmarować. Samo pytanie jest obraźliwe dla lekarza. To, że niektórzy biorą, nie powinno obciążać wszystkich.
Mysza choruje od 8 lat, maciek od roku i nikt nigdy nie wspomniał o żadnej formie łapówki. mało tego - dowody wdzięczności w postaci kosza owoców spotykały się z oporem.
Było to w okresie, kiedy nie było J-elity,więc nie ma tu mowy o specjalnym traktowaniu.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

mustafa
Początkujący ✽✽
Posty: 316
Rejestracja: 07 lip 2007, 20:03
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

Post autor: mustafa » 11 paź 2007, 18:04

Ludzie ten człowiek to geniusz.
Po pierwszej wizycie zabrał mnie to szpitala a bylem juz w ciezkim stanie i leczeniu przez tez dobrego lekarza. W szpitalu mnie zaleczył ale powiedział na koniec tylko jedno " Panie J**** jak sie nawrócą nasilenia to operacja" ... Kurcze boje sie jak nigdy ale ten człowiek wie co robi. O zadnych łąpówkach kopertach nawet nei myślcie...to obraźliwe... Najlepiej jak najszybciej umówić się na wizyte na al. Kościuszki w Łodzi. Często prof. nie ma w kraju itd. .. dlatego warto go złapać... zapłacić za wizytę ale wiedzieć co i jak.. Jak coś to proszę na PW podam namiary...
Instruktor Kulturystyki i Fitness

Awatar użytkownika
inkaska
Aktywny ✽✽✽
Posty: 645
Rejestracja: 31 sie 2004, 10:55
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź, CU

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

Post autor: inkaska » 12 paź 2007, 10:36

jesli chodzi o chirurgie jelit w Łodzi jest ponoc najlepszy w tym właśnie
cos byc musi do cholery za zakretem;)

zioom
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 09 paź 2007, 22:54
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Lódz

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

Post autor: zioom » 12 paź 2007, 16:45

Ja nie sugeruje że on bierze ale ciągle słyszy się że jak chce się być zoperowanym przez fachowca to trzeba zapłacić.Bardzo dobrze że są tacy jak on i nie biorą tylko robią co do nich należy.Tym bardziej że jest najlepszy.A kto pyta nie błądzi a głupio by było jak bym się dowiedział że operacja tyle a tyle kosztuje a ja nie mam kasy.I tylko dlatego zapytałem.

Awatar użytkownika
inkaska
Aktywny ✽✽✽
Posty: 645
Rejestracja: 31 sie 2004, 10:55
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź, CU

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

Post autor: inkaska » 17 paź 2007, 12:57

spoko ja rozumiem
cos byc musi do cholery za zakretem;)

Awatar użytkownika
Beata714
Debiutant ✽
Posty: 47
Rejestracja: 26 sty 2007, 13:48
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

Post autor: Beata714 » 19 paź 2007, 19:20

Byłam operowana w zeszłym roku przez Pana prof. Dzikiego. Mialam zrost na jelicie cienkim. W Warszawie i Gdańsku nie chciano mnie operować, bo nie widzieli przyczyny rozdęcia jelita. W tym roku także byłam operowana przez Niego-przepuklina pooperacyjna. Jeżdżę na wizyty prywatne przy ul. Piotrkowskiej i tyle. Bardzo cenię profesora za to, że widzi i słyszy :)
Pozdrawiam Wszystkich

zioom
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 09 paź 2007, 22:54
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Lódz

Re: Pytanie dotyczące Prof.Dziki

Post autor: zioom » 23 paź 2007, 14:09

Mam już wyniki biopsji rozpoznanie to Adenocarcinoma Tubulare g-2 .Napiszcie czy to bardzo grożne .Byłem u prof.Dziki powiedział że nie ciekawie to wygląda.W niedzielę tata idzie do szpitala a w poniedziałek chyba będzie operowany.Mieliście dusza człowiek oby więcej takich lekarzy jak prof.Dziki.Proszę o pilną odpowiedz na moje pytanie albo tu a najlepiej na e-mail.To mój nowy adres. kszymanski4@gmail.com

ODPOWIEDZ

Wróć do „łódzkie”