Limfocytarne zapalenie jelit, czy w Łodzi jest jakiś lekarz?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
truthseeker
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2014, 11:54
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Limfocytarne zapalenie jelit, czy w Łodzi jest jakiś lekarz?

Post autor: truthseeker » 04 cze 2014, 12:08

Cześć,

Od jakichś 3ch lat mam problem z brzuchem. Jakiś rok temu zdiagnozowano u mnie limfocytarne zapalenie jelit. Leczyłem się już u paru lekarzy. Generalnie mam coraz częstsze zaostrzenia i końca nie widać.

W związku z tym szukam w Łodzi jakiegoś dobrego gastrologa który nie będzie bał się zmieniać leki na skuteczne, kiedy widać że obecna terapia nie skutkuje. Czy ktoś zna jakiegoś z własnych doświadczeń? Ważne jest żeby był dostępny częściej niż raz na półtora miesiąca.

Drugą osobą jaką szukam do dietetyk który znałby się na temacie. Który pomógłby mi schudnąć a także i przede wszystkim zapanować nad objawami choroby.

Z góry dzięki za pomoc wszystkich życzliwych osób!

Awatar użytkownika
_Ray_
Początkujący ✽✽
Posty: 112
Rejestracja: 07 lis 2010, 10:25
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Re: Limfocytarne zapalenie jelit, czy w Łodzi jest jakiś lekarz?

Post autor: _Ray_ » 04 cze 2014, 18:23

hej ;) Mam tę samą diagnozę:) odezwij się na priv. a dam ci więcej informacj :)
Cortiment MMX + Pentasa

bye bye aza- od sierpień 2016

Awatar użytkownika
ulka1986
Aktywny ✽✽✽
Posty: 652
Rejestracja: 09 lis 2013, 21:02
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Radomsko

Re: Limfocytarne zapalenie jelit, czy w Łodzi jest jakiś lekarz?

Post autor: ulka1986 » 05 cze 2014, 14:28

Ja jeżdżę do łodzi do dr. Wisniewskiej-Jarosinskiej , wspaniała kobieta, zawsze w kontakcie tel, meilowym i jeśli chodzi o sposób leczenia to też jest ok. Póki co to jest chyba pierwszym lekarzem który wogóle mnie wysłuchuje i dobiera leki wg moich potrzeb a nie jak schemat nakazuje :)
sulfalazin en 2x2tab, ortanol w razie potrzeby,folio,tran,wit b kompleks,pentasa2x1gr(czopki) wymienne na salofalk 4g/60 ml(wlewka na noc)

Bądź takim typem człowieka,że gdy rano wstajesz, twoja stopa dotyka podłogi, diabeł w piekle mówi "O k... wstał"

ODPOWIEDZ

Wróć do „łódzkie”