dobry ginekolog Łódź Tomaszów Maz

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alutka86
Doświadczony ❃
Posty: 1576
Rejestracja: 08 lip 2010, 09:46
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

dobry ginekolog Łódź Tomaszów Maz

Post autor: Alutka86 » 17 mar 2011, 08:38

Hejka :)

Czy znacie może dobrego ginekologa, do zadań specjalnych.
Mój gin już wymięka i nie wie co poradzić..
Najpierw miałam przewlekłe zapalenie grzybicze pochwy. Gdy to wyleczył, to zrobiła się zmiana ph pochwy. Następnie brałam różne cuda dopochwowo zaleczyło się.
Ale nieopatrznie przepisał mi Azymycin 250mg. Wzięłam 3 szt ściśle według zaleceń i zaostrzyłam się.
Przez zaostrzenie biorę cała harmonię preparatów. W szpitalu miałam podawane jeszcze dożylnie spore dawki Metronidazolu i Cipronexu 2 razy dziennie..
I oczywiście w pochwie znów zaczynało się coś dziać. Rozgoniłam sprawę Lactovaginalem. Ale mimo wszystko bóle menstruacyjne mnie wykańczają. Już cuda na kiju dosłownie wymyślałam, żeby w miarę normalnie funkcjonować. A gdy się one złączą z bólami jelit to po prostu bajka..
Już się wyżalałam wielokrotnie w "problemach kobiecych".

Czy któraś z Was mogłaby mi polecić rzeczowego i komunikatywnego ginekologa.
Najlepiej facet, do kobitek jestem uprzedzona.. :)
Najlepiej na NFZ. Może on coś by zobaczył, czego mój nie jest w stanie dostrzec..
Nie marnuj uśmiechu dla siebie samego!!!

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: dobry ginekolog Łódź Tomaszów Maz

Post autor: Cinimini » 17 mar 2011, 09:53

JA poleca dwie panie ginekolog z Matki Polki - obie miały do czynienia z 'crohnówkami' i z 'crohnowymi' ciążami. Ponad to w razie potrzeby 'lokują' nas w Matce Polce, a tam wiadomo - jeśli chodzi o Łódź to pod względem ginekologicznym jest kompleksowa opieka.
dr. Agnieszka Pięta - Dolińska gabinet "Stommad"ul. Sczanieckiej 9/14a tel 42/ 645-75-73 - zna temat Crohna, terapii biologicznych i jako pierwsza sensownie odpowiedziała na moje pytania z serii ciąża-crohn.
gr. Grażyna Maciołek - Blewniewska ul. Kopernika 67/69 42/ 278-79-45 - tej drugiej pani dr osobiście nie znam, ale poleciła mi ją nasza forumowiczka, podobno oprócz tego, że jest dobrym ginekologiem to tez jest świetnym psychologiem ;). Dodatkowo jest ordynatorem na oddziale ginekologii operacyjnej i endoskopowej na której ostatnio leżałam.
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
justyna358
Początkujący ✽✽
Posty: 264
Rejestracja: 22 lis 2010, 09:05
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: dobry ginekolog Łódź Tomaszów Maz

Post autor: justyna358 » 17 mar 2011, 10:23

Ja polecam z "naszego" Tomaszowa panią Kamile Wielgosz.Prowadziła moją ciąże.Babka bardzo kontaktowa.Ja ją gorąco polecam i słyszałam bardzo wiele dobrych opini o niej.Niestety z tego co wiem to przyjmuje tylko prywatnie :smutny:
Musze przyznać że chodziłam do niej gdy jeszcze nie wiedziałam o jelitach więc nie wiem jak się zaopatruje na nasze choróbsko.
Alutko w razie co to na pw dam ci namiary na tą panią.

Awatar użytkownika
Alutka86
Doświadczony ❃
Posty: 1576
Rejestracja: 08 lip 2010, 09:46
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: dobry ginekolog Łódź Tomaszów Maz

Post autor: Alutka86 » 17 mar 2011, 13:16

Dziękuję dziewczyny za tak szybką odpowiedź..
Wybiorę się może do łódzkich ginekologów, które proponuje Cini :)
Do naszego Tomaszowa podchodzę sceptycznie ;) Wiadomo dlaczego.
A jak już kasę wydawać to na porządnego lekarza... który wie co robi..
Nie marnuj uśmiechu dla siebie samego!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „łódzkie”