Lekarze w Gorzowie Wlkp.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Grześ
Początkujący ✽✽
Posty: 133
Rejestracja: 25 lut 2007, 18:21
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Lekarze w Gorzowie Wlkp.

Post autor: Grześ » 06 mar 2009, 10:22

Z tego co wiem, to w Gorzowie jest jeden specjalista, który ma wiedzę na temat naszych chorób. Jest to doktor Szulc. Właśnie u niego się leczę. Uważam, że to dobry fachowiec i ma duże doświadczenie w naszych chorobach. Ja jestem zadowolony ze sposobu prowdzenia przez lekarza.

Awatar użytkownika
junior
Początkujący ✽✽
Posty: 336
Rejestracja: 14 paź 2006, 17:54
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Starościn/Kraków
Kontakt:

Re: Lekarze w Gorzowie Wlkp.

Post autor: junior » 23 mar 2009, 18:14

Popieram, to dobry lekarz, leczę się u niego juz ok 1,5 roku.
Why So Serious?!

http://promocjozercy.pl/ - Najlepsze promocje zebrane w jednym miejscu!

Czy te oczy mogą kłamać?

Awatar użytkownika
gosia2609
Debiutant ✽
Posty: 45
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:20
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Re: Lekarze w Gorzowie Wlkp.

Post autor: gosia2609 » 23 lut 2011, 13:01

hej chłopaki :wink: a mnie prowadzi dr.Przemysław Dunowski,przyjmuje w ENDOMED w Gorzowie Wlkp.Jestem bardzo zadowolona a kolonoskopię wykonywał mi dr.Zbigniew Samulski,polecam.Pozdrawiam

Grześ
Początkujący ✽✽
Posty: 133
Rejestracja: 25 lut 2007, 18:21
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Lekarze w Gorzowie Wlkp.

Post autor: Grześ » 01 mar 2011, 20:25

Dunowski uczył się u Szulca. Nic więcej nie wiem na jego temat. Moją pierwszą kolonoskopię robił mi Samulski na Dekerta, dobrze wspominam - jeżeli można dobrze wspominać to badanie. W Endomedzie miła atmosfera - miałem raz robioną kolonoskopię jak był zepsuty aparat w szpitalu.
Ja zdecydowałem się skorzystać z rady, żeby leczyć się w ośrodku referencyjnym i jestem pod opieką lekarzy z przychodni przyszpitalnej w Szczecinie przy Unii Lubelskiej. Nie narzekałem w Gorzowie ale jestm bardziej zadowolony z obecnej opieki.

Awatar użytkownika
gosia2609
Debiutant ✽
Posty: 45
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:20
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Re: Lekarze w Gorzowie Wlkp.

Post autor: gosia2609 » 02 mar 2011, 09:02

to dobrze słyszeć,że Dunowski uczył się od Szulca.Wiem ,że to dobry lekarz.Ja na razie zostaje tutaj pod opieką.Mam namiar do Szczecina na ul.wlasnie Unii lubelskiej do pani dr.Wierzbicka-Paczos.Nie wiem co robic na razie jestem zadowolona.Pozdrawiam :wink:

Grześ
Początkujący ✽✽
Posty: 133
Rejestracja: 25 lut 2007, 18:21
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Lekarze w Gorzowie Wlkp.

Post autor: Grześ » 04 mar 2011, 21:15

Ja też byłem zadowolony z opiki dr. Szulca. Jednak zdecydowałem się na ośrodek referencyjny w leczeniu naszych chorób. Mają większe doświadczenie. Ja leczę się u lekarzy z oddziału.

robert89
Początkujący ✽✽
Posty: 83
Rejestracja: 27 maja 2013, 13:25
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Lekarze w Gorzowie Wlkp.

Post autor: robert89 » 07 cze 2013, 17:21

Nie polecam leczenia u dr Szulca!

U mnie wyglądało to tak, że nawet mnie nie zdiagnozował, robiąc tylko gastroskopię (podejrzewał celiakię) z wycinkami. Gdy oba badania nic nie wykazały, stwierdził, że muszę jakoś z tym żyć (bóle brzucha, skurcze jelit, niedokrwistość, niedowaga, trombocytoza) i po rozmowie zasugerował, że mam za dużo wolnego czasu. Gastroskopia wykonana przez niego była najgorszą w moim życiu, ponadto był niemiły i uparcie twierdził, że niedokrwistość wynika ze złego wchłaniania (wiele lat wcześniej wykonałem test obciążenia żelazem i wiele innych badań). Była to prawda, ale jakiś powód złego wchłaniania musi być, prawda?

Po niecałym roku okazało się że mam Crohna. Z dalszego życia bez leczenia, została mi blizna na brzuchu i brak sporego kawałka obu jelit, które być może dałoby się w tamtym czasie odratować lub opóźnić operację. Dlatego ze skierowaniem do gastrologa radzę się udać do Szczecina, Poznania lub każdego innego lekarza w Gorzowie.
wzrost/waga: 173cm/63kg leki (aktualnie): Pentasa 3g., Sanprobi IBS 1x1, Humira.
Obecnie po Hemikolektomii prawostronnej (07.05.2013r.)

Awatar użytkownika
asienka8848
Początkujący ✽✽
Posty: 111
Rejestracja: 24 cze 2013, 10:22
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Lekarze w Gorzowie Wlkp.

Post autor: asienka8848 » 24 cze 2013, 10:33

witam, ja także leczę się już 4 lata u dr Szulca i jak na razie nie mam większych zastrzeżeń co do niego. Chociaż ostatnią kolonoskopię robił mi dr Dunowski.
Pozdrawiam wszystkich :*

Zablokowany

Wróć do „lubuskie”