Lekarze w Zielonej Gorze

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Angels79

Lekarze w Zielonej Gorze

Post autor: Angels79 » 13 sie 2007, 20:20

Do jakich lekarzy chodzicie i czy jestescie zadowoleni (zadowolone) z prowadzonego przez nich leczenia? Ja chodze do dr n.med. Giezowskiego. Dobry doktorek :roll: potrafil z biegu ocenic moja chorobe. A raczej prawdopodobienstwo jej a nie cos innego :wink: z kazda kolejna wizyta wychodzilo ze mial racje. Brawa dla niego :wink:

Pozdrawiam :roll:

Misia

Re: Lekarze w Zielonej Gorze

Post autor: Misia » 14 sie 2007, 09:13

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika
Ostatnio zmieniony 09 paź 2007, 21:59 przez Misia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
japko
Początkujący ✽✽
Posty: 56
Rejestracja: 30 gru 2006, 21:04
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: zielona góra
Kontakt:

Re: Lekarze w Zielonej Gorze

Post autor: japko » 14 sie 2007, 10:06

w zielonej górze miałam jedynie kontakt z dr giezowskim, dobry lekarz tylko mi nie mógł pomóc i wyslał mnie do centrum zdrowia dziecka za co jestem mu wdzięczna :)
posłuchaj misi dobrze prawi :wink:

Angels79

Re: Lekarze w Zielonej Gorze

Post autor: Angels79 » 17 sie 2007, 14:52

Dziękuję za radę :roll: Pod koniec września będę w Polsce i zamierzam się skonsultować z dr Linke w Poznaniu. Myślicie, że to dobry pomysł? A może kogoś innego polecacie? Każda miejscowość wchodzi w grę, o ile mi czas pozwoli będąc w Polsce :lol:
Odnośnie lekarzy w Zielonej Górze, to macie rację. W razie wizyty w szpitalu nie ma nikogo kto by mógł się zająć. Jedyny właściwy lekarz dr Giezowski od nowego roku przestaje pracować w szpitalu, a w przychodni przyszpitalnej o ile wiem, to już nie przyjmuje :smutny: nawet jak była potrzeba to kładli na wewnętrzny gdzie mieli takie pojęcie o CU czy CD, że chyba ja wiem więcej z czytania forum :lol: Pomijając pielęgniarki dla których każdy mocny ból to "symulowanie" :neutral:

Awatar użytkownika
aleksandra12
Aktywny ✽✽✽
Posty: 959
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:09
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Lekarze w Zielonej Gorze

Post autor: aleksandra12 » 17 sie 2007, 15:07

Ja się leczę u Linkego i jestem zadowolona. Jest to fachman.
Pozdrawiam, Aleksandra

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
Posty: 889
Rejestracja: 09 gru 2006, 19:43
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Lekarze w Zielonej Gorze

Post autor: misiek1 » 13 lut 2009, 21:43

Na tą chwile z pełna odpowiedzialnością mogę polecić jako lekarza rodzinnego, pierwszego kontaktu Tomka Kremera, przyjmuje w Aldemedzie. Naprawdę dobry lekarz !
( Zdobył maksymalna ilość punktów w specjalizacji lekarza rodzinnego 2 miesiące temu ;p)
Misia też ma jakieś doświadczenie z tym lekarzem.
Co do specjalistów gastro to Giezowski to jedyna osoba kompetentna na tą chwile w Zielonej Górze.
Niestety w Zielonej Górze nie ma żadnych programów lekowych ale byc może to się niebawem zmieni, najprawdopodobniej w następnym tygodniu będę miał spotkanie z przedstawicielem Shering-Plough i może wspólnie uda się przekonać specjalistów do zainteresowania się tymi programami.
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

Awatar użytkownika
tata pirata
Specjalista ds. nowości w medycynie
Posty: 209
Rejestracja: 17 mar 2007, 12:39
Choroba: CD u dziecka
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Lekarze w Zielonej Gorze

Post autor: tata pirata » 12 mar 2009, 19:23

i? spotkanie sie odbyło?

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
Posty: 889
Rejestracja: 09 gru 2006, 19:43
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Lekarze w Zielonej Gorze

Post autor: misiek1 » 14 mar 2009, 22:00

Nie odbyło się spotkanie, skończyło się na tym że dostałem materiały i czekam na telefon ...
Zadzwonię w tym tygodniu do Kremera i dowiem się co dalej z tym fantem.
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

Dziq
Debiutant ✽
Posty: 25
Rejestracja: 29 kwie 2009, 22:03
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Lekarze w Zielonej Gorze

Post autor: Dziq » 29 kwie 2009, 23:56

W Zielonej Górze (a w zasadzie w Raculi k/ZG) Polecam lekarza Chirurga Krzysztofa Lubeckiego. On mi pomógł mi baaaaaardzo, bardzo, bardzo mocno. Gdyby nie on, to do dzisiaj pewnie bym się leczył na hemoroidy i nie wiedział co to jest CD. W Jego gabinecie człowiek czuje się jak... człowiek, a nie kolejny element z kolejki, czy problem. Co prawda jest chirurgiem a nie gastroenterologiem, ale pomógł mi niezmiernie i nawet przed badaniami już rozpoznał chorobę po objawach (na odpowiednie badania oczywiście skierował czym prędzej i podał kontakty do odpowiednich lekarzy). Także jakby ktoś szukał Chirurga do operacji przepukliny, albo leczenia hemoroidów, czy inne zabiegi chirurgiczne - POLECAM Krzysztofa Lubeckiego.
link do jego strony: lubecki.pl

Magdap
Początkujący ✽✽
Posty: 71
Rejestracja: 28 sie 2009, 10:56
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: Lekarze w Zielonej Gorze

Post autor: Magdap » 28 sie 2009, 19:10

Ja również polecam dr n.med. Giezowskiego.Bardzo dobry lekarz. :razz:
Azathiopirine 100mg Asamax 3x3
ZG Klinika Zdrojowa
Stan zaostrzenie .

Syx11
Debiutant ✽
Posty: 16
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:15
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Lekarze w Zielonej Gorze

Post autor: Syx11 » 13 lis 2009, 17:18

i ja zawitałam do dr Giezowskiego. Przy kilkuletnim podejrzeniu jelita drażliwego przez dr W. zmienilam lekarza. Tez to przypuszczał ale gdy Duspatalin nie pomógł przyszedł czas na kolonke. Ciężkie przezycia ale wyszedł stan zapalny jelit i zobaczymy co po wynikach bedzie. Teraz bede musiala zlokalizowac apteki. Na razie Salofalk kupilam w aptece w jego klinice. Jakieś 70% zniżki na P na recepcie. Oczywiscie biorąc pod uwage cenę wyjściową której nie sprawdziłam w innych aptekach.
Leki: Salofalk 500 x6
Cortiment

Klinika Zdrojowa ZG
CU
Lubuskie choruszki u kogo się leczycie i jak to wygląda?

MrFreeze
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2010, 22:58
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Lekarze w Zielonej Gorze

Post autor: MrFreeze » 02 gru 2010, 23:03

Zdecydowanie dr Giezowski!!! 100% satysfakcji!!!

Syx11
Debiutant ✽
Posty: 16
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:15
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Lekarze w Zielonej Gorze

Post autor: Syx11 » 02 paź 2012, 08:44

Pojawili się jacyś nowi specjaliści na naszym terenie?

Szukam dobrego reumatologa. Który zna temat. Boli mnie wszystko. Mam wrażenie że mam 75 lat.
Jak tu pracować jeszcze 32 lata????
Leki: Salofalk 500 x6
Cortiment

Klinika Zdrojowa ZG
CU
Lubuskie choruszki u kogo się leczycie i jak to wygląda?

Olaa95
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2023, 19:00
Choroba: niedokrwienne zap.j.g.
województwo: lubuskie

Re: Lekarze w Zielonej Gorze

Post autor: Olaa95 » 09 lis 2023, 22:30

Stanowczo odradzam dr. Krzysztofa Lubeckiego. Byłam u niego we wtorek, więc moja opinia jest aktualna. Może chirurgiem jest dobrym, ale człowiekiem na pewno nie. Jest opryskliwy, złośliwy, egoistyczny, sam sobie odpowiada na pytania. Wkurzył się za brak papierka, przeklinał, sam siebie nazwał "u doktora Lubeckiego to zaszczyt i honor się leczyć". Kazał mi wyjść z gabinetu, a na odchodnym krzyczał, że daje ostrzeżenie i że następnym razem zapłacę o dwa zera więcej i to w euro. Ohydnie mnie potraktował!

ODPOWIEDZ

Wróć do „lubuskie”