Lekarz w Lublinie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: obyty.z.cu » 24 maja 2012, 15:15

LOSMARCELOS pisze:Teraz mam głupie pytanie : czy np. mężczyzna może iść do kobiety gastrologa? Czy na poradę to nie ma znaczenia a kolonoskopie wykonuje lekarz tej samej płci? Czy np. konsultacja jest u kobiety a zleca zabieg który wykonuje mężczyzna gastrolog ?
Pytanie wcale nie jest głupie,i mówi tylko,ze wielu ma ten sam problem.
Tylko pomyśl ,ile kobiet chodzi do ginekologa mężczyzny ?
Ja do gastroenterologa chodzę od 18 lat do kobiety.
Badania endoskowe,pierwszą rektoskopie "robił "mi lekarz,(wszystkie pozostałe kobieta),ale co z tego,jeśli przy badaniu jest pielęgniarka ?
Ja to się boję wtedy,kiedy nie ma pani Bogusi na badaniu :razz:
Swoją drogą ty się nie martw o płeć lekarza czy asystującej osoby (zawsze są minimum dwie),ty się módl,żeby to zrobili DOBRZY specjaliści,
a tu dodałbym tylko,że równie ważny jak lekarz,jest pielęgniarka,to ona bardzo może pomóc,podpowiedzieć,przewrócić,itd...
Jeśli to osoba z dużym doświadczeniem to wtedy jest dopiero ok.
Słowem wyluzuj...
No tak... jeśli pozwolisz,to zażartuje,
jeśli ta kolonoskopia jest pierwsza,to będziesz ją długo pamiętać,
w końcu "ten pierwszy raz" :wink: się pamięta na całe życie,tak jak pierwsze zakochanie :razz:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: Baby » 24 maja 2012, 16:16

obyty.z.cu, :) Ja tym w kolonce się nie zakochałam he he ale pamiętam. Co do płci to wg mnie także najważniejsze aby to był dobry specjalista i znał się na rzeczy a tym bardziej na NZJ, dlatego polecam robienie badań endoskopowych w palcówkach specjalizujących się w NZJ.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2012, 20:14 przez Baby, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 24 maja 2012, 19:48

Mi to obojętne czy kobieta czy mężczyzna :) Myślałem, że po prostu są jakieś "niepisane zasady" :) Tak samo jak z autem - może mi go naprawiać kobieta... Ważne aby to dobrze zrobiła :)
Wracając do opinie na temat dr Łozowskiego to wydawało mi się, że jest dobry, gdzieś na jakiejś stronie czytałem opinie (chyba znanylekarz.pl)...
Aczkolwiek opinie, opiniami... No sam nie wiem...
Tak czy siak, dobrze, że napisał skierowanie do psychologa... Bo u mnie częstotliwość biegunek, odczucia w brzuchu jest skolerowana silnie z trybem życia... Najgorsze bóle były gdy moja partnerka ówczesna była w szpitalu... Samo przekroczenie progu szpitala jak ją odwiedzałem to czułem chyba każdą część w brzuchu :/ :cry: :neutral:

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: malapkasia » 24 maja 2012, 19:53

zawsze można zasięgnąć opinii innego lekarza... sama zanim trafiłam do swojego odwiedziłam kilku... na szczęście liczba gastrologów w Lbn stale się powiększa dzięki AM :D
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 29 maja 2012, 07:47

Aktualizacja... Zapisałem się do pani profesor Barbary Skrzydło Radomańska... Akurat wolny termin był w Gastromedzie...
Mam nadzieję, że to dobry lekarz... Biegunek już nie mam praktycznie wcale, waga w normie, ale denerwuje mnie, że mam uczucie, że mi się chce do WC i uczucie wzdętego brzucha :/ Może pani profesor coś zaradzi...

dawidekch
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 13 sie 2010, 17:54
Choroba: CU
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: dawidekch » 15 lip 2012, 06:35

Od 2 lat lecze sie u Prof Radwana. Naprawdę jest dobrym specjalistą z ponad 20 letnim doświadczeniem. Jeżeli coś dzieje się ze mną nie tak to wystarcz że zadzwonie na komórke i w ciągu kilku dni jestem już przyjęty.

Awatar użytkownika
anusia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 850
Rejestracja: 29 sty 2010, 16:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: tomaszów lubelski
Kontakt:

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: anusia » 15 lip 2012, 12:30

dawidekch pisze:Od 2 lat lecze sie u Prof Radwana. Naprawdę jest dobrym specjalistą z ponad 20 letnim doświadczeniem. Jeżeli coś dzieje się ze mną nie tak to wystarcz że zadzwonie na komórke i w ciągu kilku dni jestem już przyjęty.
to doświadczenie Pana Profesora to chyba ponad 35 lat ,tak kiedyś o uszy mi się obiło ,to po prostu ''CZŁOWIEK DUSZA '' :!: Oby więcej takich lekarzy spotykać na naszej drodze ,żeby dbali o nas cudaków tak jak Pan Profesor :roll:
imuran ,asamax ,kontracept
HUMIRO OBYŚ JUŻ NIGDY NIE BYŁA MI POTRZEBNA !Znów będziesz ze mną :) Jesteśmy razem od 18 marca (ja i humira )

LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 26 lip 2012, 18:03

Teraz mam pytanko : czy do prof. Radwana lepiej iść do Luxmedu czy Praxis??
Bo chyba On jest ostatnią deską ratunku... Byłem już u 2 gastrologów prywatnie i do końca nadal nie jest tak jak powinno być... Nie wiem, może szukam dziury w całym, ale może On mi pomoże.... :roll:
"... Wprowadzam do doliny łez teorie sensu życia... "

Awatar użytkownika
anusia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 850
Rejestracja: 29 sty 2010, 16:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: tomaszów lubelski
Kontakt:

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: anusia » 26 lip 2012, 21:28

Nie wiem jak w Praxis-e bo nie byłam ,kiedyś do Luxmedu chodziłam ,tam od razu laboratorium jest jakby trzeba było badania zrobić ,ale w sumie myślę ,że chyba wszystko jedno :wink:
imuran ,asamax ,kontracept
HUMIRO OBYŚ JUŻ NIGDY NIE BYŁA MI POTRZEBNA !Znów będziesz ze mną :) Jesteśmy razem od 18 marca (ja i humira )

LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 26 lip 2012, 22:41

Ok... Mam nadzieje, że ten lekarz profesor się zna... Sam już nie wiem...
Trochę boję się kolonoskopii, ale jeśli to rozjaśni sprawę to trudno, przeżyje... :P
Wiem, że ludzie mają większe problemy, ale po prostu szukam pomocy...
Już nie wiem kto mi pomoże... Przez chwile myślałem, żeby nawet do Serbinki (Serwinki) pod Lubartów pojechać (znachorka)... :idea: :roll: Ehhh...
"... Wprowadzam do doliny łez teorie sensu życia... "

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: malapkasia » 26 lip 2012, 22:47

LOSMARCELOS pisze:Ok... Mam nadzieje, że ten lekarz profesor się zna... Sam już nie wiem...
oj zna zna zna :D
LOSMARCELOS pisze:Trochę boję się kolonoskopii, ale jeśli to rozjaśni sprawę to trudno, przeżyje... :P
eeetam, są gorsze rzeczy na świecie, twardy bądź :D
LOSMARCELOS pisze:Wiem, że ludzie mają większe problemy, ale po prostu szukam pomocy...
wszyscy szukają, jak znajdziesz to będzie Ci z każdym dniem łatwiej :)
LOSMARCELOS pisze:Już nie wiem kto mi pomoże... Przez chwile myślałem, żeby nawet do Serbinki (Serwinki) pod Lubartów pojechać (znachorka)... :idea: :roll: Ehhh...
ja słyszałam, że umarła a pałeczkę przejęła jej córka ;) one bardziej w złamaniach/zwichnięciach pomagają.... :)
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 27 lip 2012, 14:12

Ja o tej kobiecie-znachorce słyszałem pierwszy raz około 1998 roku (jak miałem problemy z trądzikiem/cerą)... Ale nie wiem czy żyje czy nie...
Jeszcze przed wizytą u kolejnego gastrologa zrobię sobie badania na hormon tarczycy i czy nie mam uczulenia na krowie mleko...
Bo zauważyłem, że po dużej ilości słodyczy albo mleku, lodach (takich niewodnych) mnie "goni" :wc:
P.S.Badanie lipazy i amylazy też zrobić? Trzustka, też ma jakieś znaczenie w objawach typu bóle brzucha, biegunki/zaparcia?
"... Wprowadzam do doliny łez teorie sensu życia... "

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: malapkasia » 18 wrz 2012, 20:12

LOSMARCELOS, Serwinka żyje i ma się dobrze :E byłam dziś u Niej... jelit nie leczy... ale cały układ kostno-stawowy i skórne...
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 20 wrz 2012, 16:26

malapkasia dzięki za info :) Ale grunt, że żyje!:)
"... Wprowadzam do doliny łez teorie sensu życia... "

Awatar użytkownika
żwirek
Debiutant ✽
Posty: 29
Rejestracja: 03 gru 2012, 12:01
Choroba: CU
województwo: lubelskie
miasto: Puławy
Lokalizacja: Puławy

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: żwirek » 03 gru 2012, 15:51

A czy ktoś z was jest pacjentem prof. Skrzydło- Radomańskiej? Ja właśnie do niej chodze i jestem zadowolona ale ciekawią mnie inne opinie.

Pierwszym lekarzem, do którego się udałam nieznając jeszcze swej choroby był Gieroba nieszczęśny. Wyśmiał mnie i moje objawy, powiedział, że -przy biegunce tak jest- (a biegunki nie miałam), nie raczył nawet mnie obejrzeć i jeszcze dodał,że na raka jestem za młoda. Tak więc jego nie polecam nikomu. Najśmieszniejsze jest to, że 27 lat wczesniej podobną historię z nim miała moja mama...

ODPOWIEDZ

Wróć do „lubelskie”