Lekarz w Lublinie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 08 maja 2013, 16:54

Hmmm... mimo, że opanowałem (a właściwie internista opanował) biegunki, bóle są mniejsze, ale czasem jednak są (co prawda już mi się chociaż ręce nie trzęsą i rano bez problemów jadę do pracy), to dla samego siebie idę na kolonoskopie... Co prawda 3 gastrologów nie widziało wskazań, ale sam dla siebie pójdę... Prywatnie oczywiście. Teraz mam pytanie: czy mogę iść na kolonoskopie bez skierowania? Czy w aptece sprzedadzą mi fortrans bez recepty ? Czy rodzinna mi może przepisać, jak powiem, że idę na kolonoskopie ?
Hmm najbliższe terminy prywatnie pod koniec czerwca, no ale to i tak szybciej niż państwowo... Kogo polecacie w Gastromedzie ? Bo chyba teraz trochę tam skład lekarzy się zmienił.. Ja myślałem, żeby iść do dr Wysokińskiego albo dr Mądro...
"... Wprowadzam do doliny łez teorie sensu życia... "

loczek
Początkujący ✽✽
Posty: 488
Rejestracja: 14 lis 2012, 19:00
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: prawie lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: loczek » 08 maja 2013, 17:06

ja robiłem w gastromedzie, teraz muszę śmignąć na dwor, później kolo wieczora napiszę kogo mogę polecić.

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: Natuśka » 08 maja 2013, 21:10

LOSMARCELOS pisze:Czy w aptece sprzedadzą mi fortrans bez recepty ?
Z tym fortransem do dziwnie było, bo ja kupowałam 2 razy bez recepty, w jednej aptece coś zagadali, że powinnam mieć an to papier, ale odpuścili. Wiem natomiast, że Fleet bez recepty kupuję i problemu nie miałam nigdy.
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

loczek
Początkujący ✽✽
Posty: 488
Rejestracja: 14 lis 2012, 19:00
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: prawie lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: loczek » 08 maja 2013, 21:30

mi robił kolonoskopie Wojciech Kosikowski, ogólnie to nie znam, ale później w szpitalu jak lekarze oglądali wyniki, to mówili między sobą, to go chwalili.

Robiłem państwowo, ale wcześniej planowałem prywatnie, to bardzo odległych terminów nie mieli.
U Wysokińskiego leczę się w poradni chorób jelit i nie narzekam, plus że jest ordynatorem, to zawsze jak się coś złego dzieje, to może dać Ci skierowanie do szpitala.

Jak będziesz chciał badanie ze znieczuleniem, to lepiej przy rejestrowaniu o tym powiedz, żeby sobie zapisali, ja myślałem że powiem przed samym badaniem i mi dadzą, i się srogo zdziwiłem :lol:

LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 08 maja 2013, 22:54

Ok, dzięki za informacje. Ogólnie to może ta kolonoskopia jest na wyrost, ale zrobię ją dla spokoju psychicznego...
Co do Fortransu to może lepiej kupić Fleet? Albo X-Prep ? Może smak lepszy?
Hmm takie może krępujące pytanie, ale czy trzeba się wygolić tzn. chodzi o odbyt? No wiadomo, że faceci często są tam owłosieni :)
P.S. Gastromed przenieśli na Onyksową 10.
"... Wprowadzam do doliny łez teorie sensu życia... "

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: Natalka » 09 maja 2013, 00:38

LOSMARCELOS, poczytaj sobie tematy w dziale viewforum.php?f=69 a tu jednak pozostańmy przy dyskusji o lekarzach w Lublinie.
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 09 maja 2013, 10:27

Natalka dzięki:)
Jak ktoś jeszcze ma jakieś opinie o lekarzach z Lublina to niech pisze:)
"... Wprowadzam do doliny łez teorie sensu życia... "

anetada
Początkujący ✽✽
Posty: 84
Rejestracja: 27 gru 2012, 14:08
Choroba: CU
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Biała Podl/Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: anetada » 01 wrz 2013, 13:31

We wrześniu kończę 18 lat i czeka mnie zmiana lekarza dziecięcego na lekarza dla dorosłych. Do tej pory leczyłam się w DSK u gastrologa. I tu moje pytanie jakich lekarzy, placówki w Lublinie polecacie?

marcin87
Początkujący ✽✽
Posty: 281
Rejestracja: 23 paź 2008, 22:29
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: marcin87 » 13 wrz 2013, 13:35

anetada pisze:We wrześniu kończę 18 lat i czeka mnie zmiana lekarza dziecięcego na lekarza dla dorosłych. Do tej pory leczyłam się w DSK u gastrologa. I tu moje pytanie jakich lekarzy, placówki w Lublinie polecacie?
Odpowiadałem już parę razy na to pytanie :) Z całego serca mogę polecić prof. Radwana. Przyjmuje w Luxmedzie i w szpitalu na Jaczewskiego. Niestety w Luxmedzie wizyta kosztuje 130 zł, a na Jaczewskiego czeka się 8 miesięcy.
Z innych lekarzy z którymi miałem do czynienia (a było ich trochę) mógłbym polecić dr. Wysokińskiego. Przyjmuje w szpitalu na Kraśnickiej, gdzie jest ordynatorem. Jest tam poradnia NZJ, do której można się dostać bez kolejek.

loczek
Początkujący ✽✽
Posty: 488
Rejestracja: 14 lis 2012, 19:00
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: prawie lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: loczek » 13 wrz 2013, 17:46

marcin87 pisze:Przyjmuje w szpitalu na Kraśnickiej, gdzie jest ordynatorem. Jest tam poradnia NZJ, do której można się dostać bez kolejek.
nie do końca bez kolejek, ja na wizytę czekam ponad miesiąc.

LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 13 wrz 2013, 21:33

Natuśka pisze:
marcin87 pisze:Lekarz rodzinny nie może ci dać skierowania na kolonoskopię (tak mi powiedziała kiedyś lekarka).
O, a mi wypisał skierowanie na oddział chirurgiczny celem wykonania kolonoskopii i pasażu jelit :neutral: To było skierowanie na moją pierwszą kolonkę i wtedy mnie zdiagnozowali.
Mi na kolonoskopie dała skierowanie lekarka rodzinna...
Btw. kolonoskopie będzie mi robić chirurg, dr J. Piłat...
Ma to jakieś znaczenie?
"... Wprowadzam do doliny łez teorie sensu życia... "

marcin87
Początkujący ✽✽
Posty: 281
Rejestracja: 23 paź 2008, 22:29
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: marcin87 » 14 wrz 2013, 21:31

nie do końca bez kolejek, ja na wizytę czekam ponad miesiąc.
Gdy się dowiadywałem kiedyś pani w rejestracji poinformowała mnie, że czeka się na wizytę tydzień-dwa. Widocznie więcej osób wie już o tej poradni i się kolejki robią. Ale to i tak szybciej niż na Jaczewskiego.

loczek
Początkujący ✽✽
Posty: 488
Rejestracja: 14 lis 2012, 19:00
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: prawie lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: loczek » 14 wrz 2013, 22:05

Możliwe że po prostu wakacje, urlopy i nie ma lekarzy żeby przyjmować pacjentów.
Coś mi się zdaje że w tamtym roku w tym okresie też były spore kolejki, chyba właśnie z powodu urlopów lekarzy.

LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 16 wrz 2013, 13:28

Ja musiałem czekać ok 3 tygodni, na NFZ, płatne znieczulenie...
Akurat moja przychodnia ma umowę z Top-Medical...
"... Wprowadzam do doliny łez teorie sensu życia... "

Madie
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2013, 16:32
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Zamosc

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: Madie » 13 lis 2013, 16:37

Witajcie,
jestem nowa, co pewnie widac, bez diagnozy, nie mam zielonego pojecia co mi jest.. ide po raz pierwszy w zyciu do gastrologa, po przeczytaniu waszych opinii zarejestrowalam sie do dr Radwania na przyszly piatek, i mam w zwiazku z tym pytanie (moze ktos pomoze :)) jak sie do takiej wizyty przygotowac? Jak w ogole taka wizyta wyglada? Czy mam zroibc jakies badania - morfologie, hormony? W moim miescie nie ma dobrych lekarzy, a ci zli i tak nie potrafia pomoc, stwierdzili zjd i dali leki ktore nie pomogly, inni twierdza ze wymyslam.. w dr Radwaniu moja ostatnia nadzieja :roll: [/code]

ODPOWIEDZ

Wróć do „lubelskie”