Lekarz w Lublinie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 20 kwie 2012, 14:56

A ktoś może mi polecic dobrego lekarza w Lublinie?Najlepiej z Gastromedu?
"... Wprowadzam do doliny łez teorie sensu życia... "

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Posty: 2859
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:31
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin/Bełżyce/Łuszczów

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: malapkasia » 20 kwie 2012, 15:32

przejrzyj temat :) tutaj znajdziesz wypowiedzi o lekarzach głównie z Gastromedu :)
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 20 kwie 2012, 17:10

No właśnie się zdezorientowałem heh... :( Na razie jestem zapisany do psychologa...

Agula84
Aktywny ✽✽✽
Posty: 873
Rejestracja: 20 lip 2010, 21:59
Choroba: IBS
województwo: małopolskie
Lokalizacja: małopolska

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: Agula84 » 20 kwie 2012, 19:26

na kolonoskopie polecam Ci dra Ciechanka, jest tak subtelny i pozytywny, ze brakuje slow, a u gastro bylam u doktora drabko i tez nie zaluje, chcialam chyba do dr madro wtedy isc ale nie mialam czym dojechac, i nie wiem czy jest jeszcze gastromedzie.
Agula 84 :)

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: Natalka » 20 kwie 2012, 22:46

Agula84 pisze:dr madro wtedy isc ale nie mialam czym dojechac, i nie wiem czy jest jeszcze gastromedzie.
łatwo można sprawdzić kto przyjmuje w Gastromedzie http://www.gastromed.pl/index.php?page= ... rologiczna i kiedy http://www.gastromed.pl/index.php?page= ... rologiczna
:smile:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 21 kwie 2012, 11:03

Agula84 pisze:na kolonoskopie polecam Ci dra Ciechanka, jest tak subtelny i pozytywny, ze brakuje slow, a u gastro bylam u doktora drabko i tez nie zaluje, chcialam chyba do dr madro wtedy isc ale nie mialam czym dojechac, i nie wiem czy jest jeszcze gastromedzie.
Dr Ciechanek chyba nie przyjmuje już w Gastromedzie. Przynajmniej nie ma na stronie...
A Dr Mariusz Szczerbiński?
Tak w ogóle to mam tam też wizytę u psychologa klinicznego....

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: Natalka » 21 kwie 2012, 14:17

LOSMARCELOS pisze:A Dr Mariusz Szczerbiński?
ale pytasz o to, czy przyjmuje w Gastromedzie, czy o opinię na jego temat? bo jak o to pierwsze, to wyżej podałam linki, wystarczy do nich zajrzeć :twisted:
nie polecam dr Wargockiego, porażka jak dla mnie, no ale to tylko moje osobiste odczucie :wink:
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2012, 20:32 przez Natalka, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

magdalena9
Debiutant ✽
Posty: 37
Rejestracja: 12 mar 2011, 13:53
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: magdalena9 » 21 kwie 2012, 16:01

dr Mariusza Szczerbińskiego też nie polecam, terapia którą mnie prowadził doprowadziła do zaostrzenia. I to nie jest tylko moje subiektywne zdanie :)

Awatar użytkownika
anusia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 850
Rejestracja: 29 sty 2010, 16:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: tomaszów lubelski
Kontakt:

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: anusia » 21 kwie 2012, 17:12

magdalena9 pisze:dr Mariusza Szczerbińskiego też nie polecam, terapia którą mnie prowadził doprowadziła do zaostrzenia. I to nie jest tylko moje subiektywne zdanie :)
nasza choroba ma remisje i zaostrzenia niezależnie od tego czy my tego chcemy, czy nie .Nie sądzę ,żeby lekarz celowo stosował terapię prowadzącą nas do zaostrzenia :?: :neutral:
imuran ,asamax ,kontracept
HUMIRO OBYŚ JUŻ NIGDY NIE BYŁA MI POTRZEBNA !Znów będziesz ze mną :) Jesteśmy razem od 18 marca (ja i humira )

LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 21 kwie 2012, 19:16

Tzn. pytam kogo polecacie:) Aczkolwiek psycholog mi też potrzebny. Po jak jest spokojnie to jest ok, ale wystarczy że stresy są to lipa :( Jak trzymam dietę, nie ma stresów, śpię min. 6 godzin to żadnych biegunek itp. nie ma.

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: Natalka » 21 kwie 2012, 20:35

LOSMARCELOS pisze:Aczkolwiek psycholog mi też potrzebny.
o psychologu założyłeś temat tutaj viewtopic.php?t=12547 więc w tym temacie pozostańmy przy lekarzach :wink:
ja mogę polecić Tobie dr Drabko i dr Mądro.
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 21 kwie 2012, 22:16

Ok. :) Dzięki. Jednak moje biegunki są ściśle powiązane ze stresem i pewną obsesją... Ostatnio było ok, dietę trzymam, chodzę na siłownie, ten tydzień zero biegunek, aż do dzisiaj, do póki nie zadzwoniła pewna osoba... i mi znowu napsuła krwi. Cóż-miłość przeradza się czasem u niektórych w obsesje... Sorki za off-topic :/ :oops:

magdalena9
Debiutant ✽
Posty: 37
Rejestracja: 12 mar 2011, 13:53
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: magdalena9 » 22 kwie 2012, 00:41

anusia pisze:
magdalena9 pisze:dr Mariusza Szczerbińskiego też nie polecam, terapia którą mnie prowadził doprowadziła do zaostrzenia. I to nie jest tylko moje subiektywne zdanie :)
nasza choroba ma remisje i zaostrzenia niezależnie od tego czy my tego chcemy, czy nie .Nie sądzę ,żeby lekarz celowo stosował terapię prowadzącą nas do zaostrzenia :?: :neutral:
Niestety... lekarz zbyt długo przetrzymał mnie na sterydach, powinien je odstawić wcześniej, co zresztą wynikało z badań bo parametry były podwyższone. To było powodem zmiany lekarza. Teraz prowadzi mnie dr Kosikowski, z którego jestem bardzo zadowolona

LOSMARCELOS
Początkujący ✽✽
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:27
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: LOSMARCELOS » 24 maja 2012, 06:37

Byłem u dr Cezarego Łozowskiego (w Luxmed), dostałem Duspatalin Retard i skierowanie do... psychologa... Tylko, dziwne, bo powiedział, że nie ma podstaw do kolonoskopii... Niby po 3 miesiącach brania Duspatalinu już lepiej (nie ma biegunek często), ale mam wrażenie wzdętego brzucha... i gazy :/ :neutral:
Może pójdę do Gastromedu do innego lekarza... Teraz mam głupie pytanie : czy np. mężczyzna może iść do kobiety gastrologa? Czy na poradę to nie ma znaczenia a kolonoskopie wykonuje lekarz tej samej płci? Czy np. konsultacja jest u kobiety a zleca zabieg który wykonuje mężczyzna gastrolog ?
Bo chyba bym poszedł do dr Mądro...
U mnie czasem jest dobrze, a czasem problemy z brzuchem wracają....
Z góry dziękuje za odpowiedzi....
P.S. Przed wizytą (chociaż poprzedni gastrolog tego nie zalecił) na własną rękę zrobię badania na : Helicobacter pylori IgG (16) i TSH 3-cia generacja. Nie wiem czy to ma jakiś związek z wątrobą, jelitami, trzustką ale na wszelki wypadek.

marcin87
Początkujący ✽✽
Posty: 281
Rejestracja: 23 paź 2008, 22:29
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lekarz w Lublinie

Post autor: marcin87 » 24 maja 2012, 14:40

U dr. Łozowskiego byłem raz. Nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.
Jeśli dostaniesz skierowanie na kolonoskopię, możesz wybrać sobie lekarza, który ją przeprowadzi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „lubelskie”