gastromed - lublin

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
nosek7
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2013, 21:28
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

gastromed - lublin

Post autor: nosek7 » 26 gru 2013, 22:30

Witam pod koniec lutego stwierdzono u mnie chorobę leśniowskiego-crohna badanie miałem przeprowadzone w szpitalu, chirurg który przeprowadzał badanie polecił mi Dr n. med. Kosikowski Wojciech który przyjmuje w gastromedzie.
Nie powiem na początku zrobił miłe wrażenie jak nie lekarz. Ale ostatnio kazał mi odstawić imuran więc tak zrobiłem, po 3 miesiącach stwierdził że mi go nie kazał odstawić bo choroba występuje w jelicie cienkim i grubym....ale skąd może wiedzieć skoro nie ma zdjęć z badania przeprowadzonego w szpitalu? jedynie na wizytach uciskał brzuch, przed przyjmowaniem leków fakt bolał mnie, ale od kiedy przyjmuje nie boli przy uciskach. więc skąd może wiedzieć skoro nie poprosił mnie o pobranie zdjęć ze szpitala, w ogóle mogę o coś takiego wystąpić? żeby szpital wydał mi zdjęcia?
A teraz moje pytania:
1) ktoś się leczył u niego? na pytanie o dietę powiedział żebym jadł jak jadłem do tej pory...
2) widziałem że wiele osób leczy się u innych specjalistów kogoś możecie polecić? kogoś kto odpowie na moje pytanie co jeść czego unikać żeby sobie nie szkodzić, kogoś kto mi powie konkretnie gdzie choroba występuje a nie po uciska mnie 2 minuty, 5 minut wypisuje receptę i tyle.
3) zmiana lekarza wiąże się z ponownym badaniem?
4) ktoś coś wie o klinice o której jest mowa w temacie:
temat o poradni w lublinie
5) taki lekarz który przyjmuje na NFZ ma prawo wypisać skierowanie na badania takie jak morfologia i badanie transamylaza które będzie ważne miesiąc? i czy może odesłać po skierowanie do rodzinnego i czy rodzinny może odmówić skierowania na takie badania? nie są one drogie ale z pensji co miesiąc płacę te +/- 500 zł na coś to idzie, więc dlaczego mam dodatkowo płacić co miesiąc 22 zł za te badania skoro jestem osobą chorą!

ODPOWIEDZ

Wróć do „lubelskie”