Lublin

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Remedios44
Początkujący ✽✽
Posty: 315
Rejestracja: 16 gru 2005, 16:00
Choroba: CU
województwo: lubelskie
Lokalizacja: 40 km od Lublina

Lublin

Post autor: Remedios44 » 19 mar 2006, 13:25

Witam wszystkich gorąco! :)
Czy ktoś z Was leczył się może w szpitalu im. Jana Bożego w Lublinie (przy ul.Biernackiego)?
Jakie są Wasze opinie na temat tego szpitala??
Pozdrawiam!
Karolina
Nawet gdy życie spycha cię najmocniej w dół, wciąż mierz wysoko. Wspinaj się na drabinę, podskakuj, choćbyś sam sobie wydawał się śmieszny ze swoją chęcią latania. Wszyscy mamy skrzydła, ale by latać, potrzeba wysiłku.

CU od 2002, ileostomia od 2004.

majka23
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2006, 18:24
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lublin

Post autor: majka23 » 14 kwie 2006, 19:14

...jak najbardziej pozytywne
Remedios44 pisze:Jakie są Wasze opinie na temat tego szpitala??
:wink: :wink:

Berta
Debiutant ✽
Posty: 12
Rejestracja: 14 cze 2006, 11:00
Choroba: CU
Lokalizacja: chełm
Kontakt:

Re: Lublin

Post autor: Berta » 22 lip 2006, 13:16

Ja lecze sie u doktora Cezarego Lozowskiego. Wysmienity lekarz. Przyjmuje w Lublinie. Naprawde polecam. Wyciagnał mnie z takich tarapatów.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lublin

Post autor: Mamcia » 22 lip 2006, 20:40

Wpisujcie ich na listę lekarzy w temcie przyczepione lub bezpośrednio http://members.lycos.co.uk/gastrobaza/. To zajmuje tylko kolka minut
Mamcia
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

anula
Debiutant ✽
Posty: 24
Rejestracja: 01 lip 2006, 11:19
Choroba: CD
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lublin

Post autor: anula » 24 lip 2006, 11:14

dr.Łozowski jest ok ale on chyba leczy w Klinice gastroenterologii przy ul. Jaczewskiego .ja leczę się u dr.Cichoż-Lach jest bardzo dobra polecam ją . Zastanawiam jak jest w szpitalu na ul.Biernackiego bo mam skierowanie do tego szpitala .[na Jaczewskiego jest remont na gastrologii]

poisongirl1986
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2007, 18:20
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Lublin

Re: Lublin

Post autor: poisongirl1986 » 13 cze 2007, 23:38

A może znacie jakiegoś dobrego lekarza w Lublinie, do którego bym nie musiała czekać miesięcy....zdaje sobie sprawę, że są kolejki wszędzie, dlatego szukam prywatnego, może jakieś namiary?:)

poisongirl1986
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2007, 18:20
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Lublin

Re: Lublin

Post autor: poisongirl1986 » 23 cze 2007, 19:30

Już nie potrzebuję...znalazłam:D

Awatar użytkownika
kabran
Początkujący ✽✽
Posty: 104
Rejestracja: 14 gru 2005, 11:38
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lublin

Post autor: kabran » 23 cze 2007, 22:09

poisongirl! Jeśli mogłabyś się podzielić tym lekarzem, byłabym bardzo wdzięczna. :oops: Może być na PW. Ja pół roku temu dałam sobie spokój z szukaniem specjalisty, praktycznie nie mam żadnego leczenia... W Tobie nadzieja... :cry:
Prawie wszystko o celiakii i diecie bezglutenowej: www.forum.celiakia.pl ;-)
Biorę: Asamax 500 mg (2/2/2), Metypred 4 mg(2/0/2), Gasprid 10 mg (1/1/1)
Stan: hemikolektomia, do remisji daaaleko...

Awatar użytkownika
kabran
Początkujący ✽✽
Posty: 104
Rejestracja: 14 gru 2005, 11:38
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lublin

Post autor: kabran » 20 lip 2007, 16:15

Przepraszam, że post po poście, ale minęło sporo czasu...

Chciałam podziękować Uli83pl za namiary na prof. Słomkę - świetnego fachowca (mam nadzieję :mrgreen: ). Jestem po dwóch wizytach, mam ustawione leczenie i wreszcie upragnioną diagnozę. Nawet nie umiem opisać, jak się cieszę. Mam Crohna. (cieszę się z diagnozy, nie z crohna... :wink: ).
Namiary na prof. Słomkę: ul. Krucza 5, tel. do rejestracji 0-81-532-08-28. Przyjmuje w piątki od 14:00. Prywatnie.
Prawie wszystko o celiakii i diecie bezglutenowej: www.forum.celiakia.pl ;-)
Biorę: Asamax 500 mg (2/2/2), Metypred 4 mg(2/0/2), Gasprid 10 mg (1/1/1)
Stan: hemikolektomia, do remisji daaaleko...

Awatar użytkownika
fairy
Początkujący ✽✽
Posty: 240
Rejestracja: 19 cze 2007, 09:19
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lublin

Post autor: fairy » 20 lip 2007, 16:33

ja sie lecze u dr Szczerbinskiego-rowniez super lekarz,szybko zorientowal sie co mi dolega, mimo ze inni lekarze absolutnie wykluczali crohna,polecam, leczy w szpitalu na jaczewskiego oraz prywatnie w gastromedzie :)
Hello, I know there's someone out there who can understand
And who's feeling the same way as me ...

kasiaz
Początkujący ✽✽
Posty: 115
Rejestracja: 02 paź 2006, 11:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lublin

Post autor: kasiaz » 30 sie 2007, 12:34

A gdzie leczycie dzieciaki w Lublinie?

poisongirl1986
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2007, 18:20
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Lublin

Re: Lublin

Post autor: poisongirl1986 » 18 lut 2008, 11:03

Hm, dawno mnie nie było na forum...Ponad pół roku. Przepraszam kabran, że nie pomogłam. Prof. Słomka jest na pewno bardzo dobrym specjalistą. Ja z kolei leczę się u Prof. Piotra Radwana i jestem zadowolona. Czuję, że wszystko jest pod kontrolą. Przyjmuję leki, mam robione regularnie badania, w razie problemów telefon kontaktowy.

xannax
Debiutant ✽
Posty: 14
Rejestracja: 08 mar 2008, 21:38
Choroba: CU
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lublin

Post autor: xannax » 08 mar 2008, 21:53

A co sądzicie o prof. Radomanskiej ?

Krzycho
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2007, 21:55
Choroba: CU
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lublin

Post autor: Krzycho » 10 mar 2008, 18:23

Leżałem u niej na oddziale. Jest bardzo dobra, ale trochę trudno u niej o bezpośredni kontakt. Odniosłem takie wrażenie, że ludzi traktuje trochę z góry, chyba, że ktoś jest również profesorem. Chciałem zaznaczyć, że jest to moje osobiste wrażenie i mogę się mylić.
Pozdrawiam.
Boże spraw żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.

Awatar użytkownika
fairy
Początkujący ✽✽
Posty: 240
Rejestracja: 19 cze 2007, 09:19
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Lublin

Post autor: fairy » 13 kwie 2008, 15:07

czesc. chyba pospieszylam sie z zachwalaniem mojego lekarza. szczerze mowiac moja rodzina i ja jestesmy w lekkim szoku. caly rok (prawie) bralam salofalkj i sulfasalazyne, juz nawet sama proponowalam mu zeby moze dal skierowanie na badanie krwi ale on ciagle mowil, ze nie potrzeba i zebym nie liczyla na cuda poniewaz mimo ze nie wyszedl mi crohn w wycinkach to na pewno mam crohna i zebym wyzbyla sie zludzen. pewnego dnia, calkiem niedawno, uswiadomilam sobie, ze ten lekarz jest jakis dziwny i mnie strasznie denerwuje, ze chce ostatecznej diagnozy i mam dosc niepewnosci, w ktorej on mnie z zamilowaniem trzymal. poszlam do prof. Radwana, ktory takze sie wrecz zbulwersowal, ze ani razu mi nie przebadano krwi, ze mowiono mi zebym nie miala nadzieii itd. poza tym stwierdzil, ze salofalk odstawiamy od razu poniewaz od paru lat juz wiadomo, ze w zasadzie nie jest to lek wlasciwy na chorobe crohna( przynajmniej taki jego rodzaj jaki u mnie stwierdzono). poza tym, skierowal mnie na rozne badania, na ktore ide w nast. tyg. i dziwil sie ze od razu mi przypisano crohna bez wyczerpujacych badan. wiec zapalilo sie swiatelko, dobrze ze do niego poszlam, bo caly rok bylam pewna w 100% ze jestem chora. teraz mam nadzieje. strasznie sie denerwuje ale chociaz moge sie ludzic ze to cos innego. dlatego kazdy kto idzie do tego lekarza, ktorego pare postow wyzej zachwalalam, niech sie zastanowi i nie polega na nim jednym. :) pozdrawiam
Hello, I know there's someone out there who can understand
And who's feeling the same way as me ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „lubelskie”