dr Agnieszka Meder Bydgoszcz Biziel

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
sebek
Debiutant ✽
Posty: 12
Rejestracja: 04 lis 2008, 08:17
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: kuj-pom

dr Agnieszka Meder Bydgoszcz Biziel

Post autor: sebek » 22 sty 2010, 13:30

Tą panią doktor mogę polecić z czystym sumieniem. Bardzo miła i łatwo wyzbywa pacjenta z krępacji.

Stosunkowo łatwo dostępna dla osób, które mają już założoną kartotekę w poradni gastroenterologicznej w Bizielu i są pod jej stałą opieką. W stanach nagłego pogorszenia/zaostrzenia można podejść do niej do poradni raz w tygodniu w godzinach popołudniowych po szybkie skierowanie, potem na dół do rejestracji po kartę i od razu na szybką wizytę. Mi w ciągu 3 dni zrobiła kolonoskopię, usg i badania krwi.

Niestety pierwsza wizyta w Bizielu dopiero po skierowaniu z przychodni, ale w nagłych przypadkach kiedy każą czekać tygodnie/miesiące na wizytę w poradni, a diagnozy jeszcze nie było i stan jest zły i się nie poprawia, proponuję ścieżkę już przetartą:
1. Telefon na izbę przyjęć (tak, tam gdzie trafiają nagłe przypadki z karetki) z pytaniem kiedy gastroenterologia ma dyżur.
2. Wizyta na izbie w czasie tego dyżuru (trzeba mieć z przychodni rejonowej skierowanie do szpitala a nie do poradni!!!!! Bo nie przyjmą!), który był swego czasu raz w tygodniu przez 24h (wizyta na izbie niestety nie należy do przyjemności). Gdy lekarz praktykant (bo zwykle oni przyjmują) stwierdzi że rzeczywiście jest stan poważny (u mnie wystarczyła krew na palcu po badaniu per rectum i spadek wagi o 4 kg) zwykle umawia w jakimś rozsądnym terminie badanie u lekarza, który potem przejmuje zwykle pacjenta pod swoją opiekę.
Kiedy się biega od ściany do ściany i walczy z terminami i limitami w rejestracjach, to jest to jedyna skuteczna metoda dostania się do gastroenterologa prawie od ręki.

Ogólnie w Bizielu pracują dość mili ludzie, może z wyjątkiem izby przyjęć gdzie panuje dużo większa ignorancja. Z Juraszem miałem raz kontakt i jakoś nie mam ochoty tam wracać.

Awatar użytkownika
kubec3
Debiutant ✽
Posty: 19
Rejestracja: 18 wrz 2013, 14:16
Choroba: CD
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: dr Agnieszka Meder Bydgoszcz Biziel

Post autor: kubec3 » 19 wrz 2013, 13:49

PANI DOKTOR MEDER JEST BARDZO DOBRYM GASTROLOGIEM :roll:
Jacek

agaciol
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:52
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Nakło

Re: dr Agnieszka Meder Bydgoszcz Biziel

Post autor: agaciol » 25 paź 2013, 12:57

Tak Pani Doktor Agnieszka Meder jest naprawdę super lekarzem :roll: .Jestem pod jej opieką kilka lat.
Już tutaj bywałam(pod innym nickiem) ale życie potoczyło się tak ,a nie inaczej,że na chwilkę o Was zapomniałam ale po wracam bo tutaj super jest :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „kujawsko- pomorskie”