prof. Maciej Świątkowski

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
jacoll21
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 19 paź 2007, 17:08
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

prof. Maciej Świątkowski

Post autor: jacoll21 » 25 mar 2011, 16:11

Witam.
Szukam informacji o Profesorze Macieju Świątkowskim z Biziela.
Chcę zmienić lekarza prowadzącego,od roku pomimo zjedzonych ton najróżniejszych specyfików:
sterydy w najróżniejszych postaciach,aza,6-MP,sulfa, pentasa,najróżniejsze probiotyki,-zresztą co tu będę wymieniał , wielu z was połknęło albo połknie te leki...
Niestety remisj nie widać,a coraz częściej lekarz wspomina o rozwiązaniu chirurgicznym.
Mój problem polega na tym że nikt nie stwierdził do końca czy to colitis czy crohn czy może zupełnie coś innego.
Pierwsza kolonka histopatologia wskazanie colitis,druga po trzech miesiącach odrzuca colitis i mówi że czyściutko żadnych zmian ani nic co by mogło wskazywać na colitis.Po trzech latach atak.Kolonka i nonspecifika eosinophilica.Leczenie bez efektu a nawet ze wskazaniem na coraz większe pogorszenie.
Postanowiłem znaleźć lekarza z tytułami niech się wypowie i mnie poleczy,rozwiązanie chirurgiczne jakoś na razie mnie ....
Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenia z Profesorem Świątkowskim chętnie je poznam.
Byłem już u jednego profesora w Poznaniu wizyta niestety trwała 10 minut po pobieżnym ... obejrzeniu histopatologi dał mi dodatkowo pentasę w czopkach....?-Tylko że ja nie mam zmian zapalnych w odbytnicy ani w końcówce jelita grubego...?-a chyba na takie zmiany stosuje się czopki...?
Dlatego za nim stracę następne ciężko i z "bólem" zarobione pieniądze chciałbym zapoznać się z opiniami o Profesorze, a może ktoś z kujawsko pomorskiego zna jakiegoś bardzo dobrego lekarza specjalizującego się w jelitach i może go z czystym sumieniem polecić.
Zdaję sobie sprawę że nasze choroby są nieuleczalna ,ale jeżeli nie mam wskazania na konkretny zespół chorobowy to można trochę badań porobić poszukać a nie brnąć w leczenie bez efektów,a jakby co to można wyciąć...
Trochę się wypłakałem...ale przeraża mnie polska Rzeczy-wistość...
Z niecierpliwość czekam na wasze opinie o Profesorze.
choruję od 5 lat

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: prof. Maciej Świątkowski

Post autor: Mamcia » 25 mar 2011, 16:53

Chorobami zapalnymi jelit w Bydgoszczy zajmuje się doc. Maria Kłopocka z Kliniki kierowanej przez prof. Świątkowskiego. Przyjmuje prywatnie w Alfa-Med we czwartki
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „kujawsko- pomorskie”