Dlugotrwale zapalenie zbiornika + "lekarz od tego"

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gość

Dlugotrwale zapalenie zbiornika + "lekarz od tego"

Post autor: Gość » 11 gru 2005, 19:09

Witam,
od roku 2000 jestem posiadaczem zbiornika jelitowego...

O historii mojej "przygody" z CU pisalem juz w watku:
http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.ph ... highlight=

Pisalem tam o mniej lub bardziej licznych wyproznieniach, na jakie jestem skazany. Teraz wiem juz, ze sa one spowodowane permanentnym stanem zapalnym - pouchitis (potwierdzone rektoskopia + wycinek). Wiem juz, ze okresy, ktore uznawalem za stan zapalny byly w istocie jego nasileniem, a on sam trwa juz nie wiadomo jak dlugo. Na dlugotrwalosc stanu zapalnego wskazuje osadzony wloknik, a co wiecej pojawil sie polip...
Ciprofloxacinum (czyli Cipronex itp.) pomaga bardzo wyraznie, ale po zakonczeniu kuracji nastepuje systematyczne pogarszanie.
Lekarz, ktory mnie prowadzi (ten ktory mnie operowal) nie przedstawil mi jeszcze koncepcji dalszego leczenia, mam wrazenie, ze nie mial takiego przypadku. (Stwierdzil tylko, ze 5% pacjentow tak ma...
No coz - ktos mus byc w tych 5%, akurat trafilo na mnie...)
Ale teraz do meritum - chcialbym sie udac do lekarza, ktory mial juz taki przypadek i pozytywnie go wyleczyl...
Zdaje sobie sprawe, ze jesli tego zapytania nie czyta ow lekarz, albo osoba, ktorej pomogl - to szansza, ze ktos z Was wie o takowym jest niewielka...
Z drugiej jednak strony - kto pyta nie bladzi, wiec moze anuz...?

Oczywiscie chetnie przyjme takze informacje w wersji 'light', czyli informacje o lekarzach, ktorzy wg Was moga mi pomoc, mimo, ze nie wiecie, czy akuart taki przypadek przerabiali.

Z gory dziekuje za Wasze odpowiedzi,
pozdrawiam serdecznie
Marcin
PS
1) Miejsce zamieszkania owego lekarza nie ma dla mnie (wiekszego) znaczenia.
2) Jesli chodzi o sama operacje, to bylem na niezaleznej konsultacji i dzieki temu wiem, ze zostala przeprowadzona prawidlowo.
[/code]

ODPOWIEDZ

Wróć do „dolnośląskie”