Dobry gastrolog we Wroclawiu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Zojka

Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: Zojka » 16 maja 2004, 12:57

Witam.) czy ktos moglby mipolecici dobrego gastrologa weWroclawiu lub okolicach?? Jestem chora na cu i szukam pomocy..Pozdrawiam

nea
Początkujący ✽✽
Posty: 93
Rejestracja: 17 kwie 2004, 19:41
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Warszawa/ Lubin

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: nea » 16 maja 2004, 13:58

Czesc Zojka!
Mam pewne informacje o Wroclawiu, ale z gory uprzedzam, ze sa one dokladnie sprzed 2 lat, wiec moga byc juz lekko nieaktualne, ale chyba tylko o rodzaju udzielanej pomocy.
Leczylam sie w Wojewodzkim Szpitalu Chorob Infekcyjnych na Koszarowej, przy nim tez byla przychodnia gastroenterologiczna.
Niezbyt sympatycznym, ale za to kompetentnym i naprawde znajacym sie na rzeczy lekarzem jest tam ordynator oddzialu gastreoenterologicznego dr. Konrad Le?niakowski, ktory przyjmuje w temtejszej przychodni, za to z calym sercem moge Ci polecic dr Waldemara Checinskiego - miodzio!, niestety, to nie gastroenterolog i chyba nie przyjmuje w poradni...
Tel. do szpitala, moze sie czegos dowiesz:
326 -13- 25, wewn. 146, 155, 159, 161, 162 :D

Napisz moze do flowerci na privi, ona jest z Wroclawia.

Pozdrawiam

nea
...liczby s? drzwiami do tajemnicy wiekszej od nas...

flowera
Początkujący ✽✽
Posty: 54
Rejestracja: 01 gru 2003, 12:50
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: flowera » 20 maja 2004, 14:47

Przepraszam ze dopiero teraz pisze.
Mam ostatnio potwornie duzo roboty w pracy jestem w rozjazdach
ale moze to i dobrze, bo nie mam czasu na myslenie i zalamywanie
sie, zreszta dzieki temu ze zmienilam sposób myslenia o 180 stopni
to widze duza poprawe w moim samopoczuciu az sama sie dziwie,
A wiec jelis chodzi o lekarzy chodzilam do:
dr Bartosz Ceglarski ze szpitala wojskowego od razu wzial
mnie na badania do szpitala porzadnie przebadal (nic nie znalazl)
chodzilam do niego prywatnie w przychodni na Ulanowskiego 10
Krzys z forum tez do Niego chodzi(l).
Ale poniewaz mnie nie zdiagnozowal szukalam dalej
bo ciagle sie zle czulam trafilam do dr Reumatolog dr Wojtali
przemila kobieta strasznie sie mna przejela (CHODZILA PANSTWOWO!!!)
i wyslala na kliniki do szpitala no i powiem tak szpital jak szpital (gorszy pod wzgledem wygladu niz Wojskowy bo Wojskowy to prawie wczasy)
ale porobili mi kupe badan opiekowali sie mna lekarze
dr Annabani (Arab ale moim zdaniem swietny diagnosta to on mi postawil w koncu diagnoze Zespol Reitera) potem byla pani dr Poniewierka (wiem tyle ze przyjmuje prywatnie na Podwalu) poza tym zna wszystkie nowe leki na Crohna i prowadzi badania i testy na pacjentach z nowymi lekami
Wiec moim zdaniem radze trzymac sie klinik nie wiem jak jest na Koszarowej ale podejrzewam ze tez jest to dobry szpital
pozdrawiam Was wszystkich serdecznie
Zapracowana po uszy flowercia :-) i wkoncu usmiechnieta
gg 760652
Hej hej Kochani!!!
piszcie do mnie gg 760652

YETI
Debiutant ✽
Posty: 46
Rejestracja: 20 maja 2004, 23:11
Choroba: CU
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: YETI » 21 maja 2004, 22:15

Cze?a mam na imie Marcin i jestem nowy na forum, ale mia3em do?wiadczenie ju? z trzema lekarzmi i oczywi?cie mieszkam we Wroc3awia.
Pierwszy to dr hab. Leszek Paradowski prof. nadzw. rektor Akademii Medycznej we Wroc3awiu gastrolog itd... praktykuje w szpitalu na ul.Poniatowskiego e-mail: rektor@am.wroc.pl przyjmuje prywatnie rejestracja na komórke tel 601-580-824 ul. Legnicka 61/20 róg Wejcherowskiej. Lekarz ma wiedze, praktyke jest dobry i pomaga. koszt 70z3

Drugi lekarz to Jaros3aw Majowski spec. chorób wewnetrznych gastroenterolog przyjmuje w szpitalu wojskowym na ul Weigla na koszt funduszu zdrowia(czekasz 1-2 tygodni) troche formalista jak to wojskowi, ale ma odruchy ludzkie i empatie. Mi spodoba3 sie najmniej, ale w tym szpitalu jest jeszcze kilku innych warto spróbowaa

i oczywiscie pani dr Jolanta Lewera spec. chorób wewnetrznych gastroenterolog przyjmuje w przychodni na fundusz (za3atw sobie skierowanie na obiecie opieka wa?ne rok) przy Placu Solidarno?ci 135 tel. 78-10-128 praktykuje te? na Koszarowej. Istnieje mo?liwo?a przyjecia prywatnie 60z3, a na fundusz czekasz oko3o od 1-2 tygodni Równa babka, ale nie uznaje medycyny niekonwencjonalnej (nie zabrania próbowaa) troche formalistka dobrze leczy i ma dobr? opinie. Porozmawia i wszystko wyja?ni jak dobrze z ni? pogadasz to po?wieci nawet 30min i wiecej.


Natomiast od kolonoskopii itp. badan dobry jest chirurg przewodu pokarmowego dr Roman Massopust, ale nie wiem co teraz robi mo?liwe, ?a wyjecha3 z Wroc3awia lub nawet z kraju bo by3 bardzo dobry

Mam nadzieje ?e Ci pomog3em i sobie poradzisz bo najwa?niejszy jest dobry lekarz. Jak masz jakie? pytania to pisz pozdrawiam i ?ycze udanych 3owów na medyków i oczywi?cie remisji
Jesteśmy tym czym jesteśmy, zły los, a może zły czas osłabił w sercu ogień(...) lecz wzmocnił naszą wolę,teraz dobrze wiem, że trzeba szukać, szukać(...) bez wzgledu na to co znajdziemy i walczyć?!!!
gg 4002064

Marcin Plucinski
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2004, 21:46
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: Marcin Plucinski » 08 lip 2004, 21:46

Witajcie,
jestem nowy na forum, ale g3eboko zaineteresowany tematem. Mieszkam i lecze sie we Wroc3awiu, odwiedzi3em jednego lekarza, jest to dr nauk med. Jan Cader _spec chorób wew-choroby przewodu pokarmowego_. Przyjmuje w Katedrze i Klinice Gastroenterologii przy ul Poniatowskiego we Wroc3awiu, a prywatnie ul. Paw3owa 8/9 pon-czw 16.00-17.00 34-363-12. 70z3. .
Jestem zadowolony, ale nie do konca pewien czy dobrze mnie leczy. W3a?nie szukam kogo? kto potwierdzi opinie mojego lekarza. Mia3em rektoskopie, nawet dwie (by3o elegancko), spokojny, mi3y starszy pan. S3ysza3em bardzo dobre opinie o jego wiedzy, bo podobno najwa?niejsze to odpowiednie "oko" (do?wiadczenie) aby rozpoznaa to co widaa. On zobaczy3 CU, twierdzi, ze nie jest ?le. No i oprócz diety, spokój , spokój, spokój(sic!). Wi?ta wjo. Mam do niego zaufanie.
Od 2 tygodni zajadam sie gotowan? (ja gotuje na parze) marchewk?. Krew jest, stolec twardy, zobaczymy.
Pozdrawiam Serdecznie
Marcin GG 1356076 :)
Marcin z Wroc3awia
GG 1356076

Ela
Początkujący ✽✽
Posty: 279
Rejestracja: 21 kwie 2003, 21:05
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: Ela » 08 lip 2004, 22:53

Witamy na forum. Nie znam lekarzy we Wroc3awiu, ale grunt to znale1a takiego, do którego mo?na miea zaufanie. Z socjologicznymi pozdrowieniami :D Ela
CU, j-pouch

YETI
Debiutant ✽
Posty: 46
Rejestracja: 20 maja 2004, 23:11
Choroba: CU
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: YETI » 25 paź 2004, 20:58

Polecam wszystkim lekarzy ze szpitala wojskowego we Wroc3awiu oraz sam szpital. Dlaczego szpital bo ma kase z MONu i to jego du?y plus, nie jest zad3u?ony i mo?e pozwolia sobie na wszystkie badania jakich wymaga pacjent. Je?eli dostaniecie sie do tego szpitala to na wstepie przebadaj? was i "przefiltruj?" wykonuj?c wszelkie potrzebne badania i to mi sie podoba. Ca3y system polega na tym, ?e zapisujecie sie do lekarza w przyszpitalnej przychodni i tam je?eli wymaga tego wasz stan od razu kieruj? was na sale. Odzia3 jest wrecz kameralny bo mie?ci oko3o 30 pacjentów, a warunki jak w sanatorium. Je?eli ju? wymagacie hospitalizacji to idealne miejsce. :twisted:
Jesteśmy tym czym jesteśmy, zły los, a może zły czas osłabił w sercu ogień(...) lecz wzmocnił naszą wolę,teraz dobrze wiem, że trzeba szukać, szukać(...) bez wzgledu na to co znajdziemy i walczyć?!!!
gg 4002064

flowera
Początkujący ✽✽
Posty: 54
Rejestracja: 01 gru 2003, 12:50
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: flowera » 28 paź 2004, 09:55

YETI pisze:Polecam wszystkim lekarzy ze szpitala wojskowego we Wroc3awiu oraz sam szpital. Dlaczego szpital bo ma kase z MONu i to jego du?y plus, nie jest zad3u?ony i mo?e pozwolia sobie na wszystkie badania jakich wymaga pacjent. Je?eli dostaniecie sie do tego szpitala to na wstepie przebadaj? was i "przefiltruj?" wykonuj?c wszelkie potrzebne badania i to mi sie podoba. Ca3y system polega na tym, ?e zapisujecie sie do lekarza w przyszpitalnej przychodni i tam je?eli wymaga tego wasz stan od razu kieruj? was na sale. Odzia3 jest wrecz kameralny bo mie?ci oko3o 30 pacjentów, a warunki jak w sanatorium. Je?eli ju? wymagacie hospitalizacji to idealne miejsce. :twisted:
Hej
ja bylam w wojskowym w grudniu, rzeczywiscie opieka jest super
ale robia za malo badan, potem jak bylam drugi raz na klinikach to
zrobili mi pare badan wiecej pozatym lekarz potrafil ze mna siedziec
w pierwszy dzien w ktory przyszlam ok 1,5 godziny i o wszystko wypytywal. Jesli ma sie postawiona diagnoze to polecam wojskowy
bo tam dobrze lecza ale jesli nie ma sie i z kolei jesli sie chce uczestniczyc
w testowaniu nowych lekow to polecam jednak kliniki.
flowercia
PS (ostatnio wysiadaja mi stawy ((((((((( co bedzie dalej nie wiem
i ciagle nie wiadomo czy z jelitami bedzie w porzadku czy nie)
Hej hej Kochani!!!
piszcie do mnie gg 760652

krzysiek03
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 24 maja 2007, 23:16
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Żagań
Kontakt:

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: krzysiek03 » 28 maja 2007, 16:12

może mi ktoś podać namiary na ten szpital wojskowy takie jak adres bądź telefon? Był bym bardzo wdzięczny

krzysiek03
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 24 maja 2007, 23:16
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Żagań
Kontakt:

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: krzysiek03 » 28 maja 2007, 16:45

wielkie dzięki

Awatar użytkownika
madzia
Początkujący ✽✽
Posty: 92
Rejestracja: 05 sie 2004, 02:16
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: kraków

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: madzia » 20 wrz 2007, 01:29

|Odnawiam wątek bo mam spore zastrzeżenie do pani Lewery...
No coż ,ostatnie kolono miałam robione 4 lata temu a ona jakoś nie kwapi się aby mi wypisac skierowanie (najpierw zobaczymy wyniki morfologii).Niech sobie ogląda ale coś mi sie wydaje ,że kolono należy mi się jak psu buda...
Ogólnie średnio przystepna osoba.Teraz przyjmuje w Euromediccare na Pilczyckiej,na fundusz.
will see
zawsze warto zaczynać od nowa.. asamax, i eksperymenty :)

gravioramanent
Debiutant ✽
Posty: 33
Rejestracja: 12 kwie 2007, 20:04
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: gravioramanent » 20 wrz 2007, 19:48

Witam !!!!

Byłem kilka miesięcy pod opieką dr.Lewery (na dzisiaj już chyba doc.), a teraz jestem u dr. Kępińskiego wszyscy to podobno czołówka jeśli chodzi o ten rejon katedra i klinika gastroenterologii, teraz już w nowym szpitalu na borowskiej. Czasami też narzekam, ale napewno mogą nam zagwarantować najnowszą wiedzą. Kolonoskopie robią na pl. Solidarności w Endomedzie, ale kolejka jest średnio na trzy miesiące. Wrato też dodać, że Endomed robi prywatnie i nfz, a lekarze z borowskiej.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
goniusia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 650
Rejestracja: 10 cze 2007, 21:06
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: goniusia » 21 wrz 2007, 11:09

gravioramanent pisze:na pl. Solidarności w Endomedzie, ale kolejka jest średnio na trzy miesiące.
Wczoraj w końcu udałam się tam na wizytę.Przyjęła mnie doktor Błacht bardzo sympatyczna,od razu chciała dać skierowanie do szpitala na Borowską.Napiszcie co to za szpital i czy tam przyjmują na NFZ.

gravioramanent
Debiutant ✽
Posty: 33
Rejestracja: 12 kwie 2007, 20:04
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: gravioramanent » 21 wrz 2007, 12:05

Jest to nowy szpital, a gastoenterologia przeniesiona z Poniatowskiego. Jeszcze się organizują i narzekają na duże przestrzenie, oddział i lekarze na trzecim piętrze. Na NFZ pewnie przyjmują skoro to szpital publiczny.

Pozdrawiam

Kawos
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2004, 01:39
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: Kawos » 15 paź 2007, 12:02

Witam :)
Ja powróciłam do forum po sporej przerwie. Ja ze swojej strony moge polecić wspomnianą dr Katarzynę Błachut. Była moim lekarzem prowadzącym, gdy trafiłam do klinikii jeszcze na Poniatowskiego. Bardzo sympatyczna, wyjaśnia wszelkie wątpliwości... no i poniekąd dzięki Niej zostałam zdiagnozowana już na samym początku choroby, dzięki czemu czasami nawet nie odczuwam że CD gdzieś we mnie jest :))
Poza tym wszyscy lekarze w klinice (wcześniej Poniatowskiego) na Borowskiej są bardzo sympatyczni i traktują pacjenta jak człowieka... a to wbrew pozorom dla niektóych jest trudne

Pozdrawiam serdecznie

ODPOWIEDZ

Wróć do „dolnośląskie”