Dobry gastrolog we Wroclawiu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: Natuśka » 30 lip 2012, 18:54

superkupers pisze:Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z wizyt u dr Artura Salomona? Jakie są Wasze opinie na jego temat?
Hmm... Gdy na gwałt szukałam gastro we Wrocławiu zasłyszałam coś o doktorze Salomonie. Byłam już zapisana na wizytę do powyższego lekarza, lecz pewna osoba powiedziała mi, że bardzo zdziera :/ i odpisałam się :wink:
A jak jest naprawdę to ja nie wiem :razz:
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Annmi
Początkujący ✽✽
Posty: 81
Rejestracja: 29 mar 2005, 17:31
Choroba: CU u partnera
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: Annmi » 18 wrz 2012, 09:52

superkupers pisze:wizytach o dr. Artura Salomona
hmmm
zastanawialam się czy coś napisać

byłam pacjentką doktora przez 3 lata - prywatnie
zrobił mi 2 gastroskopie, usg
diagnozy - refluks dwunastniczy, zaplazanie żółciowe żołądka, bezoar
leczenie - końskie dawki leków
wizyty co miesiąc przez cały czas
słono płatne
poczekalnia pełna ludzi zawsze

powiem tak, mam mieszane uczucia
z początku byłam zachwycona, potem mniej
i zaczełam szukać innego lekarza - bo leczenie było bardzo kosztowne

mojego męża do niego nie wysłałam, bo jakoś tak nie miałam przekonania, a ja jestem łatwy przypadek

Awatar użytkownika
reni13
Początkujący ✽✽
Posty: 150
Rejestracja: 29 kwie 2012, 20:40
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wroclove
Kontakt:

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: reni13 » 09 paź 2012, 18:37

Z czystym sumieniem polecam Panią dr Bernadetę Fryśną.
Gdyby nie ona, to nie wiem, co by się ze mną działo.
Zastosowała odpowiednie leczenie i w okresie przed i po operacji była niesamowitym wsparciem.
diagnoza:maj 2011, mocne zaostrzenie, leki:Humira od lipca 2011, salofalk 3x2, encorton, imuran;operacja 2.01.2012, leki:Humira cd, mercaptopurinum vis, 1,5 tabl., od lipca 2012 odstawienie MP, powrót do Imuranu, wysypka znika...
Od listopada 2012 BEZ LEKÓW!!!

Od IV 2013, wyniki w końcu w normie :-)))
--------------------------------------
Koniecznie sprawdź, czy jeszcze
Rosną ci skrzydła u rąk
Nic nie trwa wiecznie
A więc, goń życie goń, goń, goń

Kasia_Rz
Początkujący ✽✽
Posty: 65
Rejestracja: 13 lis 2012, 18:28
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
miasto: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: Kasia_Rz » 15 lis 2012, 08:09

Witam Wszystkich! Czy leczy się może ktoś u dr Doroty Waśko-Czopnik?

eMKa
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2012, 20:46
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: eMKa » 24 lis 2012, 21:52

Witaj. To mój pierwszy wpis na forum.
Panią doktor wyszukałam w internecie. Wizyta pierwsza nienajtańsza - wydawało mi się,ze wyjaśniała wątpliwości, odpowiedziała na pytania i postawiła wstępną diagnozę. Zleciła odpowiednie badania. Przy drugiej wizycie potwierdziła diagnozę - zaleciła żelazo... byłam w okresie remisji.. stan dobry. Nic nie robimy .. ale...
Zostałam z chorobą sama - nie dopytałam co robić, by trafić do Pani doktor gdy będzie się ze mną coś niepokojącego działo. Sama też nie proponowała kontaktu w razie awarii. W efekcie po dwóch miesiącach trafiłam z zaostrzeniem z pogotowia do szpitala na Koszarową. Zajęto się mną bardzo porządnie i polecono zapisanie do przychodni, co zrobiłam - termin mam na luty ;) póki co chodzę prywatnie - bo nie ma innej opcji. Doktor Łapiński - przyjmuje w Dolmedzie. Zdaje się być fachowy, odpowiada na pytania. Nie ma problemu z zapisaniem się na wizytę. Po każdej dostaję opis ustaleń, leczenia i zalecenia na piśmie - mogę więc je przekazać interniście. W poczekalni brak upiornych kolejek (u Pani doktor zdarzało mi się czekać 1,5 godziny)... zobaczymy co dalej. Mam nadzieję, ze lekarz w przyszpitalnej przychodni okaże się w porządku i będę mogła leczyć się bezpłatnie.

Syx11
Debiutant ✽
Posty: 16
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:15
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: Syx11 » 29 lis 2012, 11:25

szukam poradni na NFZ. mam na myśli poradnie przyszpitalne. W Poznaniu już obcykane a we Wrocku jeszcze nie. I oczywiście kogo polecacie. Rodzinna chce mi wypisać skierowanie a nie wie dokąd i ja mam się dowiedzieć :)
Leki: Salofalk 500 x6
Cortiment

Klinika Zdrojowa ZG
CU
Lubuskie choruszki u kogo się leczycie i jak to wygląda?

eMKa
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2012, 20:46
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: eMKa » 29 lis 2012, 12:28

Chętne też poznam opinie o poradniach NFZowych - jak byłam na Koszarowej - byli niepewni istnienia swojej poradni w przyszłym 2013 roku (nie bardzo rozumiałam od czego to zależy). Niemniej idę tam w połowie lutego (zapisy były od listopada) - zatem funkcjonują i zobaczymy co będzie. Może warto się zapisać na zapas - a skierowanie dopasować później chociaż one są ogóle - chyba ze się mylę) - bo terminy są odległe.

Kasia_Rz
Początkujący ✽✽
Posty: 65
Rejestracja: 13 lis 2012, 18:28
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
miasto: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: Kasia_Rz » 04 gru 2012, 07:58

Dziękuję za info odnośnie Pni doktor.
Niestety chce mnie wysłac na usunięcie kawałka jelita, ja sie dobrze czuję, co prawda jest zaostrzenie, ale funkcjonuję normalnie. Nie jestem przekonana co do wycięcia i sama nie wiem co mam robić..

eMKa
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2012, 20:46
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: eMKa » 04 gru 2012, 09:15

Jeśli chce wysłać, to widać ma podstawy .. najlepiej będzie eis skonsultować z innym lekarzem... jeśli masz wątpliwości co do zasadności operacji.

Awatar użytkownika
magCUmar
Debiutant ✽
Posty: 33
Rejestracja: 05 wrz 2010, 13:11
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: magCUmar » 04 gru 2012, 12:50

My byliśmy pod opieką dra Łapińskiego i złego słowa nie powiemy. Bardzo konkretny, fachowy a i do tematu potrafi podejść z humorem :wink: niestety od czasu gdy rozstał się z przychodnią na koszarowej to przejął nas dr Leśniakowski, też fachowy i konkretny. tłumaczy wszelkie niejasności i daje wypis z każdej wizyty z dalszymi wskazaniami.
Chętne też poznam opinie o poradniach NFZowych - jak byłam na Koszarowej - byli niepewni istnienia swojej poradni w przyszłym 2013 roku (nie bardzo rozumiałam od czego to zależy)
Co Ci dokładnie na ten temat powiedzieli?
Od sierpnia 2010 z nieproszonym gościem CU.
Wzrost: 167cm, waga: 50kg, leki: ---.
Wzrost: 178cm, waga: 80kg, leki:Asamax (2x1g).
Stan: remisja(od IX 2010).

eMKa
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2012, 20:46
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: eMKa » 04 gru 2012, 13:48

Co Ci dokładnie na ten temat powiedzieli?

dokładnie to nic , wręcz byli bardzo niedokładni (ale to było w sierpniu) Teraz zarejestrowana jestem na luty - wiec chyba będą działać.
Jeden problem (??), to to, że przyjmuje tam lekarz który nie jest zatrudniony na oddziale we Wrocławiu tylko w Lubinie (z tego co wyszukałam w necie) - albo do takiego lekarza trafiłam z automatu. Więc kolejnej osobie opowiem swoja historię od początku ... choć podobno podgląd do badan z oddziału mają.

A Dr Leśniakowski jest ordynatorem, więc to chyba najlepsza opcja, do mnie był bardzo przychylny i jak mi mówiono na oddziale ma "wyjątkowe serce" do naszych chorób.
:)

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: Natuśka » 04 gru 2012, 14:24

Kasia_Rz, napisałam Ci PW.
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Katarzyna
Początkujący ✽✽
Posty: 187
Rejestracja: 03 gru 2008, 19:20
Choroba: CU
województwo: lubuskie
miasto: Krosno Odrzańskie
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: Katarzyna » 04 gru 2012, 15:12

Ja się leczę na NFZ u dr Wierzbickiego na Dobrzyńskiej. Kolonkę i gastro wykonuje ambulatoryjnie na Borowskiej. Co miesiąc mam wizyty kontrolne bo aktualnie schodzę ze sterydów ale ciężko mi to idzie :/ każdy 1mgr odczuwam. Badania krwi też mi regularnie wykonuje. A i badania ambulatoryjne on sam mi robi. W fazach zaostrzenia idę do niego bez kolejki i nigdy nie odmówił mi pomocy. Odpowie na każde pytanie choć czas wizyty jest bardzo krótki :/ aczkolwiek nikogo nie wygania z gabinetu tylko odpowiada na wszystkie pytania :)

Kasia_Rz
Początkujący ✽✽
Posty: 65
Rejestracja: 13 lis 2012, 18:28
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
miasto: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: Kasia_Rz » 22 sty 2013, 14:50

Wiecie dość trudno wybrać odpowiedniego lekarza i mieć do niego pełne zaufanie. Ja mieszkałam przez osttanie lata w Krakowie i tam rzeczywiście proawdziła mnie świetna Pani dr. We Wrocku chciałabym się jeszcze z kimś skonsultować aktualnie zastanawiam się między dr Barbarą Stolarską, dr Leśniakowskim a dr Abdulhabib Annabhani czy z nim ktoś miał kontakt? Dość dużo pozytywnych o nim opinii słyszałam. Pozdrawiam wszystkich cudaków!!!

Awatar użytkownika
reni13
Początkujący ✽✽
Posty: 150
Rejestracja: 29 kwie 2012, 20:40
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wroclove
Kontakt:

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: reni13 » 22 sty 2013, 18:44

Spróbuj u dr Fryśnej, ona jest naprawdę dociekliwa i na pewno będzie się starała pomóc.
diagnoza:maj 2011, mocne zaostrzenie, leki:Humira od lipca 2011, salofalk 3x2, encorton, imuran;operacja 2.01.2012, leki:Humira cd, mercaptopurinum vis, 1,5 tabl., od lipca 2012 odstawienie MP, powrót do Imuranu, wysypka znika...
Od listopada 2012 BEZ LEKÓW!!!

Od IV 2013, wyniki w końcu w normie :-)))
--------------------------------------
Koniecznie sprawdź, czy jeszcze
Rosną ci skrzydła u rąk
Nic nie trwa wiecznie
A więc, goń życie goń, goń, goń

ODPOWIEDZ

Wróć do „dolnośląskie”