Lekarz we Wrocławiu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Lekarz we Wrocławiu

Post autor: tom-as » 10 mar 2007, 21:32

Ja nie z Wrocławia więc w tym nie pomoge, ale przypominam, że znajdujesz się na forum a nie czacie. Twoje posty zawierające tylko emotek zostaną usunięte za jakiś czas

---edit---
a tak w ogole to przeczytaj ten temat od początku bo jest tu kilku lekarzy wymienionych

Awatar użytkownika
madziula
Aktywny ✽✽✽
Posty: 626
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:54
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Wroclaw/Cork (Irl)
Kontakt:

Re: Lekarz we Wrocławiu

Post autor: madziula » 27 mar 2007, 16:04

mam dobrą (przynajmniej dla mnie) wiadomość dla Wrocławian i pacjentów kliniki na Poniatowskiego- oddzial gastroenterologiczny przenosi sie do nowego szpitala na ul.Borowskiej. dla mnie tez super, bo blisko, ale przedewszystki chodzi o warunki szpitalne! podobno w maju jakos maja sie przenosic. Wiem to od znajomego prof.Paradowskiego. pozdrawiam
kokodżambo i do przodu
podejrzenie choroby Crohna

Renusia
Początkujący ✽✽
Posty: 73
Rejestracja: 22 lut 2007, 18:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Cannock uk
Kontakt:

Re: Lekarz we Wrocławiu

Post autor: Renusia » 30 mar 2007, 23:06

No to super ! Cieszę sie bardzo, ponieważ leczyłam się na Poniatowskiego. W sumie leżałam tam 3 razy. Dzięki za informacje. Pozdrawiam serdecznie.
Renusia

kus
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 20 lut 2007, 17:25
Choroba: CU
Lokalizacja: wrocław

Re: Lekarz we Wrocławiu

Post autor: kus » 25 kwie 2007, 20:58

Poniewierka jest do bani, leczyła mnie przez rok i uciekłam do doktora Cadera na moje szczęście. Bo już nie jadłam , nie miałam siły ani ochoty na życie.Caderowi zawdzięczam to że wyprowadził mnie z bardzo ostrego stanu, uniknęłam operacji ( doktorzy : Leszczyszyn i Bednarz niezależnie od siebie wyznaczali mi termin operacji) i mimo ropnia który pojawił się w styczniu 2007 pracuję i całkiem normalnie żyję.
Poza wszystkim doktor Cader to balsam dla duszy. Wszystkim potrzebującym bardzo polecam
KUS

Awatar użytkownika
goniusia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 650
Rejestracja: 10 cze 2007, 21:06
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Lekarz we Wrocławiu

Post autor: goniusia » 12 cze 2007, 11:24

Pomózcie,nie wiem co mam robić.Choroba niezdiagnozowana do końca.Mm skierowanie do szpitala na ul.Koszarową ale tam strajkują.Na razie czuję się dobrze ale nie wiem co będzie dalej.Kiedy ten strajk się skończy.Boję się jak cholera,biorę te wszystkie leki,stosuję dietę,ale chciałabym w końcu wiedzieć co mi jest.Proszę napiszcie czy mam czekać czy pójść prywatnie do lekarza.

Tomy
Doświadczony ❃
Posty: 1162
Rejestracja: 07 sty 2006, 13:46
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Polska

Re: Lekarz we Wrocławiu

Post autor: Tomy » 12 cze 2007, 11:47

Myślę goniusia, że trzeba cierpliwie poczekać, aż doktory sie wystrajkują. Gdybyś poszła prywatnie, to też niewiele mogą zmienić w Twoim leczeniu. Bo u Ciebie konieczna jest raczej kolonoskopia, a to lepiej robić w dobrym szpitalu. Nie mowiąc już o wysokich kosztach za kolonoskopię.

Piszesz, że czujesz się w miarę dobrze, bierzesz Sulfę i Colitan, to leczenie masz w miarę dobrze na początek ustawione. Jeżeli nie masz jakichś ostrych dolegliwości bólowych, nie masz ostrych biegunek z krwią, to nic specjalnie niebezpiecznego się nie powinno zdarzyć. Ale też nie dziwię się, że taka sytuacja niepewności co do diagnozy jest denerwująca, sam bym się wkurzył. Niestety doktory się chwilowo nami nie przejmują. Gdyby coś się -odpukać- przydarzyło niespodziewanego, to zawsze możesz iść na ostry dyżur do szpitala, wtedy muszą Cię przyjąć. A na razie pozostaje cierpliwie czekać i brać leki, te które już masz.

Awatar użytkownika
goniusia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 650
Rejestracja: 10 cze 2007, 21:06
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Lekarz we Wrocławiu

Post autor: goniusia » 12 cze 2007, 17:21

Dzięki Tomy za podtrzymanie na duchu.Chyba jednak poczekam.Pozdrawiam i zyczę zdrówka :mrgreen:

BEATA1
Debiutant ✽
Posty: 10
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:06
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Jelenia Góra

Żywienie pozajelitowe we Wrocławiu.

Post autor: BEATA1 » 06 lip 2010, 19:56

Witam.
Mam pytanie do osób leczących się we Wrocławiu.Czy ktoś z Was wie,czy we Wrocławiu można już uczyć się żywienia pozajelitowego w warunkach domowych?Moja teściowa miała jechać ze szpitala w Jeleniej Górze do Poznania.Niestety są jakieś kłopoty i dzisiaj dowiedziałam się,że będzie to prawdopodobnie Wrocław.Niestety ta sama pani doktor z oddziału w Jeleniej Górze jeszcze dwa tygodnie temu mówiła,że Wrocław zajmuje się tylko żywieniem dojelitowym.Dodam,że teściowa ma mieć założony cewnik do żywienia już w ośrodku żywienia.W Jeleniej Górze takich cewników nie zakładają.Bardzo proszę o odpowiedź.
Beata.

Misia

Re: Lekarz we Wrocławiu

Post autor: Misia » 06 lip 2010, 23:39

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

BEATA1
Debiutant ✽
Posty: 10
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:06
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Jelenia Góra

Pomoc.

Post autor: BEATA1 » 07 lip 2010, 16:05

Misiu,bardzo dziękuję za to,że jesteś i za całą pomoc ,którą stale otrzymuję od Ciebie.Żadnego pytania nie zostawiasz bez odpowiedzi.czy to na forum ,czy prywatnie.Proszę napisz ,jak mogę zaznaczyć na forum,że mi pomogłaś.
Beata.

Awatar użytkownika
magCUmar
Debiutant ✽
Posty: 33
Rejestracja: 05 wrz 2010, 13:11
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lekarz we Wrocławiu

Post autor: magCUmar » 22 wrz 2010, 13:15

Jak troche posledzilismy forum w tym temacie zauwazamy ze klka osob mialo stycznosc z dr. Lesniakowskim. A czy ktos moze leczy/leczyl sie u dr. Lapinskiego. Pytamy bo bardzo mozliwe ze ktorys z ww lekarzy bedzie dalej prowadzil Mariusza i chcielibysmy sie dowiedziec czegos wiecej. Z goryt dzieki za info. :roll:
Od sierpnia 2010 z nieproszonym gościem CU.
Wzrost: 167cm, waga: 50kg, leki: ---.
Wzrost: 178cm, waga: 80kg, leki:Asamax (2x1g).
Stan: remisja(od IX 2010).

mia_88
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 22 wrz 2010, 17:19
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lekarz we Wrocławiu

Post autor: mia_88 » 22 wrz 2010, 17:27

Dzień dobry wszystkim :)
Jestem tu zupełnie nowa, to mój pierwszy post...
Po podejrzewaniu u siebie przez długi czas zespołu jelita drażliwego, mój lekarz stwierdził, ze najprawdopodobniej mam chorobę Crohna.. Mam skierowanie do gastroenterologa ale dzwoniłam dziś w kilka miejsc we Wrocławiu i wszędzie mówią, że termin dopiero w przyszłym roku :( nie wiem czy wytrzymam bo mam codziennie niezbyt przyjemne bóle jelit :/
Czy nie orientujecie się może, gdzie we Wrocławiu najszybciej mnie przyjmą? Niestety, obecnie nie stać mnie na wizytę prywatną, a taka pewnie jest droga :/

Awatar użytkownika
magCUmar
Debiutant ✽
Posty: 33
Rejestracja: 05 wrz 2010, 13:11
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lekarz we Wrocławiu

Post autor: magCUmar » 22 wrz 2010, 18:48

Nas tez dlugo odsylano i zbywano az w koncu poszlismy prywatnie do gastrologa i wypisal skierowanie do szpitala na koszarowa. Mozesz sie umowic w klinice enel-med do dr Leśniakowskiego- on jest jednoczesnie ordynatorem oddzialu na koszarowej. Wiem, ze piszesz ze Cie nie stac ale to chyba najszybsza droga do szpitala. No chyba ze zmolestujesz swojegp lekarza rodzinnegop o skierowanie do szpitala. Wizyta u wspomnianego pana doktora jest droga bo kosztuje 110zl ale zaznaczam ze jest to bardzo dobry specjalista a na dowod moge Ci powiedziec ze Mariusza zdiagnozowal w tydzien a postawil na nogi w 2. A no i jak szpital to polecam koszarowa- koszmarnie daleko ale sami specjalisci. Naprawde warto. Jesli chcialabys dowiedziec sie czegos wiecej to pisz na pw. Pozdrawiamy
Od sierpnia 2010 z nieproszonym gościem CU.
Wzrost: 167cm, waga: 50kg, leki: ---.
Wzrost: 178cm, waga: 80kg, leki:Asamax (2x1g).
Stan: remisja(od IX 2010).

Magdap
Początkujący ✽✽
Posty: 71
Rejestracja: 28 sie 2009, 10:56
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: Lekarz we Wrocławiu

Post autor: Magdap » 15 gru 2010, 15:56

No to trochę poczytałam o Pani Poniewierce i zaczynam się z lekka denerwować bo w sobote ma mi robić kolonoskopię.:) Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Azathiopirine 100mg Asamax 3x3
ZG Klinika Zdrojowa
Stan zaostrzenie .

moth
Debiutant ✽
Posty: 45
Rejestracja: 24 lip 2010, 16:35
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lekarz we Wrocławiu

Post autor: moth » 16 gru 2010, 20:00

ja szczerze polecam dr Leśniakowskiego z koszrowej, ordynator szpitala, przyjmuje prywatnie w eneli. Fachowiec, i przy tym człowiek. Miły. Zwraca sie do mnie Ewuniu :D
"poczucie humoru dobrze amortyzuje życiowe wstrząsy" :)
imuran x50mg
asamax x2g
humira 40mg
+ zzsk + osteopenia + astma i alergia

ODPOWIEDZ

Wróć do „dolnośląskie”