dr. n. med. Jadwiga Łapińska- Wrocław

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wowo1103
Debiutant ✽
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2010, 14:25
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

dr. n. med. Jadwiga Łapińska- Wrocław

Post autor: wowo1103 » 01 paź 2014, 10:46

Witam!
Chciałem zapytać, czy ktoś z ową Panią miał do czynienia i czy może ją polecić lub odradzić? Jako że nadszedł czas studiów przyszło mi zamieszkać we Wrocławiu i fajnie byłoby mieć zaufanego lekarza tu na miejscu, tym bardziej że do domu daleko :P I jeszcze pytanie czy ta Pani przyjmuje na NFZ? I gdzie? xd A może polecicie jakiegoś innego lekarza z podejściem do pacjenta? Będę niezmiernie wdzięczny :D

Soth
Początkujący ✽✽
Posty: 57
Rejestracja: 01 wrz 2014, 08:54
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: dr. n. med. Jadwiga Łapińska- Wrocław

Post autor: Soth » 01 paź 2014, 14:33

Hej. Ja mam fajną panią doktor, ale przyjmuje prywatnie. Musiałem iść prywatnie, bo na NFZ to kazali mi się dowiadywać w styczniu (pomimo pilnego skierowania z podejrzeniem CU) o terminy w przyszłym roku. Wiem, że w przychodni przy ul. Wejherowskiej przyjmuje na NFZ dr Waldemar Gachowski, ponoć niezły lekarz, ale jakie są terminy to sam się domyślasz. Podobno można jednak doktora uprosić, co by przyjął w razie awarii, tylko trzeba do niego podejść. Służę pomocą w razie czego.

A jeśli się Tobie nie "pali" i możesz poczekać, to spróbuj w przychodni przy szpitalu na ul. Koszarowej (mają tam oddział gastrologii) i z tego co słyszałem pracują tam raczej doświadczeni i nieźli lekarze.

wowo1103
Debiutant ✽
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2010, 14:25
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: dr. n. med. Jadwiga Łapińska- Wrocław

Post autor: wowo1103 » 01 paź 2014, 20:12

Dzięki!
O Koszarowej też słyszałem, chyba tam spróbuję. Na razie mnie nie "pali", ale chyba muszę zmusić lekarza na zmianę terapii. Jakby jeszcze ktoś coś to ja chętnie słucham, albo raczej czytam i jestem ogromnie wdzięczny za wszystkie podpowiedzi :)

Katarzyna_90
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2016, 14:32
Choroba: CD u partnera
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: dr. n. med. Jadwiga Łapińska- Wrocław

Post autor: Katarzyna_90 » 28 wrz 2016, 14:52

Hej, mój mąż chodzi do dr Barbary Woźniak Stolarskiej do Ars Medica, tam też przyjmuje dr Łapińska. Czasem jak dr Woźniak nie ma to przyjmuje go dr Łapińska. Nie wiem czy przyjmuje na NFZ. Mój mąż już jest długo u dr Stolarskiej (przy okazji Łapińskiej) i głównie leczony jest w badaniach klinicznych. Takie wizyty i kontakt z lekarzem już nie są typowo "prywatne".
Pani dr Lapińska jest bardzo miła i ma ogromną wiedzę. Troszę spokojniejsza i o mniejszej charyzmie niż dr Stolarska. DR Stolarska staje na rzęsach dla pacjenta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „dolnośląskie”