Ech ci lekarze...

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Sonia
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 04 mar 2004, 18:30
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Wroclaw

Ech ci lekarze...

Post autor: Sonia » 16 mar 2004, 19:41

A wiecie co mi sie przytrafilo...konczly mi sie leki ,a chodze do specjalisty gastrologa ktory oczywiscie nie przyjmuje na kase chorych tylko prywatnie...no ale..jak trzeba to trzeba. Chcialam sie zapisac do owego lekarza ale,,niestety..nie mozna.Ma tyle ludzi-poniewaz wyjezdzal i nagromadzilo sie- ze nie da rady -dopiero za 2 tygodnie!!! SZOK!! Zupelnie tego nie rozumie bo jesli on mnie prowadzi to jak mozna odeslac pacjentke z kwitkiem.Wiec pytam sie..co ja mam teraz robic? kto mi wypisze leki i jakie? te same? jak je brac?..bo wiadomo ze nowy lekarz czy tez inny zaleci inaczej...czy robic znowu badanie krwi?
No coz..jestem zmuszona isc do zwyklego lekarza w przychodni i prosic aby wypisal mi te same leki co bralam a wiec Salofalk..smutne bo jak by nie bylo pacjent powinien miec jakies zaufanie i liczyc w jakims stopniu na swojego lekarza prowadzacego..tym bardziej jesli wydaje sie na niego regularnie kase. :evil:
Bedzie dobrze..wiem to:))

papuas
Początkujący ✽✽
Posty: 79
Rejestracja: 23 lut 2004, 21:50
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Ech ci lekarze...

Post autor: papuas » 16 mar 2004, 22:30

ja biore te same leki od jakiegos czasu (Imuran) i chodze normalnie do lekarza rodzinnego i on mi powtarza, bez 3aski...
a do specjalisty chodze panstwowo:) wiec nei place. Musze przyznac ze traktuja mnie super bo zawsze bez kolejki ( a sa po 2 miesiace). Kiedy zajde to jestem przyjety, badz tez na drugi dzien. Pewnie temu ze mlodych tak sie traktuje. 90% lkudzi w przychodniach jest w podeszlym wieku i taki mlodzieniaszek wzbudza litosc...:) A co mi tam, trtzeba sie pchac do swego!! Nikt nam i tak nie pomaga!

Jari
Początkujący ✽✽
Posty: 243
Rejestracja: 07 lut 2004, 23:55
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ech ci lekarze...

Post autor: Jari » 16 mar 2004, 23:09

Soniu czy to znaczy ?e za ka?dym razem razem gdy idziesz do specjalisty po leki musisz p3acia za wizyte?!
Ja przykaz co braa dostaje od specjalisty, a raz dwa razy w miesi?cu chodze do lekarza rodzinnego i on mi bez szemrania wypisuje recepty.
A do specjalisty te? chodze panstwowego wiec nie p3ace i taksamo jak Papuas :wink: zawsze jestem bez kolejki. Co? w tym musi bya Papuasie ?e nas tak bez kolejki przyjmój? :lol:
Ostatnio zmieniony 16 mar 2004, 23:27 przez Jari, łącznie zmieniany 1 raz.
- Czy mo?e bya gorzej.
- Nie, bo gdyby mog3o to by ju? by3o.

papuas
Początkujący ✽✽
Posty: 79
Rejestracja: 23 lut 2004, 21:50
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Ech ci lekarze...

Post autor: papuas » 16 mar 2004, 23:11

kurcze fajne ch3opaki to co maja nie przyjac:D zawsze sie jakies oczko do siostry pusci:)

Aneczka :P

Re: Ech ci lekarze...

Post autor: Aneczka :P » 17 mar 2004, 07:44

hej!!

hmm...ja tez za kazdym razem jak ide do specjalisty to ide prywatnie i za kazdym razem rzucam na biurko 70 zeta, no ale jak chce sie traficz puzniej do porzadnego szpitala bez problemu to niestety tak trzeba, a co do lekarstw to mi takze przepisuje je bez najmniejszego problemu lekarz, w karcie zdrowia w normalnej przychodni tez jest moje rozpoznanie wiec nie mam z tym problemow...buziaki

papuas
Początkujący ✽✽
Posty: 79
Rejestracja: 23 lut 2004, 21:50
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Ech ci lekarze...

Post autor: papuas » 18 mar 2004, 12:58

:D Nie chodzi u grupy, bo w sumie nikt nie wie ze ja mam. Zwykly urok osobisty;) i odpowiednie podejscie do sprawy:D

Gość

Re: Ech ci lekarze...

Post autor: Gość » 18 mar 2004, 13:14

hahaha My?l sobie co chcesz hehe, ale z reszt? mo?e i masz racje bo musze przyznaa z tego co widaa na zdjeciu - przystojniaczek z Ciebie :P

Jari
Początkujący ✽✽
Posty: 243
Rejestracja: 07 lut 2004, 23:55
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ech ci lekarze...

Post autor: Jari » 18 mar 2004, 13:47

Ja renty nie mam. :wink:
- Czy mo?e bya gorzej.
- Nie, bo gdyby mog3o to by ju? by3o.

Awatar użytkownika
BeataS
Debiutant ✽
Posty: 38
Rejestracja: 25 lut 2004, 08:52
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Ech ci lekarze...

Post autor: BeataS » 23 mar 2004, 07:31

Jeszcze nigdy nikt z wBasnej nieprzymuszonej woli nie przepuscil mnie do lekarza! Nawet jak bylam w ciazy - to wyobrazcie sobie utworzyla sie kolejka tych co powinni bez kolejki!!! - wiec w ciazy po pentase siedzialam grzecznie wsrod panujacej grypy!!! Na szczescie nie zarazilam sie:). A u prof. Nowaka w Katowicach /prywatnie/ to nawet jak biegalam co kwadrans do kibelka - nikt nie wpadl zeby mnie przepuscic - przeciez wszyscy placa!
GG: 5591662
beaso@op.pl

turecki
Debiutant ✽
Posty: 39
Rejestracja: 11 lut 2004, 20:01
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ech ci lekarze...

Post autor: turecki » 25 mar 2004, 21:50

A propos lekarzy:
Przedwczoraj poszedlem do lekarza ogolnego. Chcialem tylko skierowanie na drobne badania (morfologie, CRP, proteinogram), ktore mialem wykonac na prosbe mojego gastroenterologa. Wchodze do gabinetu a przede mna mlody lekarz, widac, ze swiezo po medycynie. Mowie mu o co chodzi, pokazuje wypis szpitalny z zaleceniami i podejrzeniem crohna a on mi na to - badania sa niepotrzebne, a to ze ma pan 90 tys plytek krwi to nie jest zly wynik! Moze panu za cienka igla pobrali!!! A najlepsze bylo to "JAK TAK NA PANA PATRZE, TO PAN NIE MA CROHNA. TAK CHORZY NA CROHNA NIE WYGLADAJA.I w tym momencie skonczylem z nim rozmowe....

Widzicie, znalazlem magika! Spojrzy i wie - crohn, rak, angina....Jak chcecie dam wam namiary :D

Jari
Początkujący ✽✽
Posty: 243
Rejestracja: 07 lut 2004, 23:55
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ech ci lekarze...

Post autor: Jari » 25 mar 2004, 21:58

Turecki TO JAK TY WYGL!DASZ 8O :?:
- Czy mo?e bya gorzej.
- Nie, bo gdyby mog3o to by ju? by3o.

turecki
Debiutant ✽
Posty: 39
Rejestracja: 11 lut 2004, 20:01
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Bydgoszcz

do jariego

Post autor: turecki » 25 mar 2004, 22:07

Normalnie Jari!!!! 195 cm wzrostu, 88 kg - zwykly koles! ni za gruby, ni za chudy. Tylko w pasie mam troszke, ale to od chmielu :D

PS. dla kobietek - jestem wolny:D:D

Jari
Początkujący ✽✽
Posty: 243
Rejestracja: 07 lut 2004, 23:55
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ech ci lekarze...

Post autor: Jari » 25 mar 2004, 22:44

Pewnie Chronowcy na ogó3 s? ni1si :lol:
A komentarz tego lekarza mo?esz chyba traktowaa jak komplement!
Swoj? drog? nie1le? od ziemi odrós3 pogratulowaa :) .
- Czy mo?e bya gorzej.
- Nie, bo gdyby mog3o to by ju? by3o.

Jari
Początkujący ✽✽
Posty: 243
Rejestracja: 07 lut 2004, 23:55
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ech ci lekarze...

Post autor: Jari » 25 mar 2004, 22:48

To mo?e za3o?ymy oddzielny k?cik dla wolnych ludzi bo ja te? jestem wolny dla pan :P

Swoj? drog? by3by to chyba niez3y wyczyn np:
On(CU) + Ona(CD) + WNM(nzj) :lol:
- Czy mo?e bya gorzej.
- Nie, bo gdyby mog3o to by ju? by3o.

turecki
Debiutant ✽
Posty: 39
Rejestracja: 11 lut 2004, 20:01
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ech ci lekarze...

Post autor: turecki » 25 mar 2004, 23:18

wtedy to by sie dopiero genotyp stworzyl :D

Ciekawe, kto by komu leki podzeral? :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „dolnośląskie”