lekarze wrocław

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dash29
Debiutant ✽
Posty: 45
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:11
Choroba: CU
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

lekarze wrocław

Post autor: dash29 » 12 lip 2006, 13:50

czy zna ktoś lekarzy z wrocławia- dr a.zmarzły (koszarowa) i dr wierzbicki (dobrzyńska). czy ktoś się u nich leczył , jeśli tak to jakie opinie na ich temat macie?
dash29

Awatar użytkownika
kreska29
Początkujący ✽✽
Posty: 54
Rejestracja: 18 lis 2005, 14:31
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: lekarze wrocław

Post autor: kreska29 » 14 lip 2006, 14:43

Witaj !!!
U mnie ponad rok temu zdiagnozowano właśnie na Koszarowej Cu i troszeczkę tam poleżakowałam...Ale przyznaje że nie miałam kontaktu z w/w lekarzem. Mnie doglądał i diagnozował dr. Konrad Leśniakowski. Miałam kontakt jeszcze blizszy z dr. Jolantą Lewerą ...
Pozdrawiam
kasia
Pozdrawiam !!
kasia

N.I.K.I.T.A.
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2010, 22:56
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Szpital na ul. Koszarowej we Wrocławiu

Post autor: N.I.K.I.T.A. » 28 gru 2010, 16:39

Witam!
Chciałam zapytać czy ktoś z Was może wie jaka opieka jest w tym szpitalu?
Czy do kolonoskopii dają znieczulenie ogólne? Może leżał tam ktoś z Was na badaniach i wie ile trwają???
3 stycznia mam iść na badania gastrologiczne, strasznie się boje, bo to mój pierwszy raz... :cry:

julie.pld
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2011, 12:20
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szpital na ul. Koszarowej we Wrocławiu

Post autor: julie.pld » 18 lut 2011, 12:28

ordynator oddziału gastroenterologii na Koszarowej,dr Konrad Leśniakowski to najlepszy i najskuteczniejszy lekarz na jakiego trafiłam w trakcie poszukiwań odpowiedzi i diagnoz. Jeśli miałabym polecić kogokolwiek we Wrocławiu to tylko tego doktora, a na własnej skórze sprawdzałam wiarygodność serwisu znany lekarz i uważam , że 5 gwiazdek o niczym nie świadczy. Jeszcze dr Kunzig- Gągała jest moim zdaniem rzetelnym lekarzem, przyjmuje, o ile się nie mylę, na Kasprowicza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „dolnośląskie”