rODZINNY WROCŁAW

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
madzia
Początkujący ✽✽
Posty: 92
Rejestracja: 05 sie 2004, 02:16
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: kraków

rODZINNY WROCŁAW

Post autor: madzia » 23 mar 2006, 03:09

CZY KTOS Z WAS ZNA JAKIEGOS LEKARZA RODZINNEGO WE WROCŁAWIU KTORY BEZ FOCHÓW DA CHodzby skierowanie na morfologie...
moja lek. chodz milusia pyta cos sobie znowu wymyslilam ... no comments
striedziłam ze zabieram swoja deklaracje z tej przychodni i ide w swiat tylko gdzie....?

pozdrawiam
zawsze warto zaczynać od nowa.. asamax, i eksperymenty :)

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: rODZINNY WROCŁAW

Post autor: Szaraja » 23 mar 2006, 16:10

zapisz się do lekarza rodzinnego w przychodni przyszpitalnej. Powinnaś bez problemu dostać skierowanie na badania, które śa wykonywane w tym szpitalu. problem będzie jak będą to badania specjalistyczne, nie wykonywane na miejscu. wtedy musząpłacić za badania na zewnątrrz, a tego nie lubią. Nie zapisuj się do lekarza, który nie ma laboratorium w tej samej przychodni, czy szpitalu. zasada jest prosta - za badania płaci skierowujący. Dopuki, nic nie wychodzi z kieszeni lekarza , lub szpitala jest ok. później zaczynają się schody. ja kilka razy usłyszałm prosząc o skierowania dla córki( specjalistyczne badania ). Proszę sobie zrobić prywatnie, ja nie mogę dać skierowania.
Teraz zmieniłam lekarza rodzinnego, bo ten poprzedni był samodzieln jako niepubliczny zoz
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

ODPOWIEDZ

Wróć do „dolnośląskie”