Polecam link

Różne zagadnienia związane z metodą leczenia żywieniowego

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kacper

Polecam link

Post autor: Kacper » 24 mar 2008, 13:56

Właśnie przekopuję informacje o powstającym oddziale żywieniowym przy Ośrodku w Prokocimiu

http://www.tvn24.pl/0,1543433,0,1,wiadomosc.html

polecam :wink:

żeby w każdym szpitalu był taki doktor :roll:

jestem pod wrażeniem postawy tego lekarza.. Jedyne co mogę zrobić, by wspomóc budowę, to wysłać sms - bo na budowlance się nie znam :smutny:

http://uwaga.onet.pl/1477026,archiwum.html

tak dla przypomnienia:

Wystarczy wysłać SMS o treści POMOC na numer 7126
:roll:

Artur rodzic
Aktywny ✽✽✽
Posty: 584
Rejestracja: 03 paź 2007, 21:16
Choroba: CD u dziecka
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Polecam link

Post autor: Artur rodzic » 24 mar 2008, 14:31

Ja także uważam że wszyscy powinniśmy pomóc tak jak możemy - sms wysłany
Witam wszystkich i dziękuję za miłe przyjęcie na Forum.

Adam 18 lat, 63 kg, 176 cm, CD zdiagnozowane w 2005 roku Bierze Pentasa 1*2. Leczony w MSWiA kolejny rok z "Biologią".

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polecam link

Post autor: Mamcia » 24 mar 2008, 19:14

Dopuki takie SMSy nie będą zwolnione z VATu wilę otrzymać numer konta i dokonać przelewu. Dlaczego od mojego oppodatkowaneo dochobu mam jeszcze dawać 22% fiskusowi.
Może zrobimy akcję e-maili do Ministerstwa Finansów o zwolnienie akcji charytatywnych z opodatkowania.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Misia

Re: Polecam link

Post autor: Misia » 27 mar 2008, 21:22

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

kroballo
Początkujący ✽✽
Posty: 146
Rejestracja: 03 lip 2006, 12:25
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin/Goleniów

Re: Polecam link

Post autor: kroballo » 28 mar 2008, 09:25

Też widziałam wczoraj Uwagę. Sms oczywiście wysłałam. Ale zgadzam się z Mamcią, VAT jest tu nie w porządku. Nie sądzę jednak, aby to się zmieniło. Tak czy inaczej, dobrze że jest taka możliwość dokonania wpłaty. Niewiele jest osób, którym będzie się chciało "fatygować" i dokonać przelew. Sms dużo łatwiej wysłać i tym sposobem podejrzewam, że zbierze się więcej pieniędzy.
Kasia: 165 cm/ 54 kg/ Entocort 3 mg; stan: droga ku remisji:)

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Polecam link

Post autor: Szaraja » 10 kwie 2008, 21:57

Oglądałam. Zostaje tylko pytanie, dlaczego my nie mamy tak rzutkich lekarzy w stosunku do schorzeń naszych dzieci, choć i tak jest nieźle. Ale marzy się poradnia np. w Krakowie nieswoistych zapaleń jelit i oddział z najlepszymi fachowcami, zwłaszcza dla dorosłych, bo dzieci nie mają tak źle.
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polecam link

Post autor: Natalka » 10 kwie 2008, 21:59

magdalene pisze:No i się udało zebrać pieniądze
no właśnie jakoś mało mi się wydaje tych pieniędzy, 1335000zł to wcale nie tak dużo jeśli z każdego smsa idzie po 1zł, to właśnie tyle smsów zostało wysłanych. Myślałam że będzie więcej, bo przecież w Polsce trochę nas tu mieszka i ile ma telefony komórkowe :neutral:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polecam link

Post autor: Mamcia » 10 kwie 2008, 22:23

Czy to mało podad 1 300 000 SMSów. To znacz, że ponad 3% polaków je wysłało. Ja uważam, że to duży sukces. To co smuci, to to, że z tej sumy 293 700 poszło jako podarek Vat do kasy szanownej RP. Dlatego mnie w tym milionie z okładem nie było. Jakiż ja produkt bym kupiła?? Wolę donacje, darowizny itp. Nie wsponinam o 1%. Uważam, że ten kto go nie przekaże na organizajce pozarządowe to kiep.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Polecam link

Post autor: Szaraja » 16 kwie 2008, 18:16

Na marginesie, fiskus wynalazł kolejny sposób " oskubania" podatnika- od 1% ze wskazaniem osoby, chce pobierać podatek od darwoizny- wcale nie mały- płaci obdarowany. fajne , nie? :mad: Jest to oficjalne stanowisko Izby Skarbowej z płd. Polski
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Tematy Bezpośrednio Związane z Leczeniem Żywieniowym”