Co jesc zeby przytyc

Różne zagadnienia związane z metodą leczenia żywieniowego

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mol
Początkujący ✽✽
Posty: 315
Rejestracja: 10 sie 2006, 15:02
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Naklo nad Notecia
Kontakt:

Re: Co jesc zeby przytyc

Post autor: Mol » 03 sie 2008, 15:59

Odswieze troche temat bo nurtuje mnie pewna kwestia, mianowicie:

Gdzies tak od pol roku juz przestrzegam dosc rygorystycznie diety, odstawilem nawet jogurty (wiem, wiem, ale musze w koncu zrobic test na nietolerancje laktozy), nie pije piwa ( :cry: ) itp itd. Do kibelka udaje sie regularnie, raz, czasem 2 razy dziennie, kupka w miare ladna, jest OK, wyniki tez w normie. Jem tylko sprawdzone rzeczy i prawde mowiac boje sie ryzykowac powracajac do "normalnego zywienia". Wydaje mi sie, ze generalnie jem troche mniej, ale mniej tez potrzebuje, nie bede w siebie wpychal, skoro czuje sie najedzony. Odpadlo tez drugie sniadanie spozywane w pracy (dosc spore), no i ogolnie wiecej spie.

Ale do rzeczy - waga poszla w dol. :smutny:

W zwiazku z tym mam do was pytanie - jak to jest u Was gdy trzymacie diete?
Obrazek

Misia

Re: Co jesc zeby przytyc

Post autor: Misia » 03 sie 2008, 18:23

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Awatar użytkownika
Alishia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 728
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:34
Choroba: CD
województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Co jesc zeby przytyc

Post autor: Alishia » 05 sie 2008, 09:04

Diabetyk,dietyk ło ewr,też na d;) Nie,no oczywiście żartuję.Dziękuję za poprawienie:)

kasinp
Znawca ❃❃
Posty: 2418
Rejestracja: 19 cze 2007, 17:48
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Przytyc!!

Post autor: kasinp » 14 kwie 2009, 19:47

Wielkie sory za moje pytania , nie wiem czy dobrze umieszczam temat ale chyba w depresje wpadne jak sie czegos nie dowiem , zaraz teraz ,. i serdecznie prosze nie wpisujcie mi opcja szukaj nie boli i inne takie tam bo grzebie w forum i grzebie ale zawsze nie o taki temat mi chodzi .

Mianowicie w chwili obecnej przyjmuje 3* po 1 50mg Azatiopryny jak widac ponizej i nic innego, jak tylko zrobie tuberkuline to podobno bede skierowana na humire a problem tkwi w tym ze skonczyla sie kochana remisja i moja waga leci w dol , a ja ten proceder chce zatrzymac a nawet wiecej , chce zacząc tyć i nie chce czekac az dostane hu mire i czekac dalej kiedy zacznie dzialac , bo do tego czasu to obawiam sie ze z moich 53 kilo zostanei 43 kilo i przestane patrzec w lustro , bo juz mi moje odbicie wlosy na glowie jezy a poza tym ubrania Ze mnie spadają i nie mam kasy na kupowanie nowych . Nie wiem jak sie ratowac teraz zanim biologiczny dostane , dziekuje za pomoc z gory

Misia

Re: Co jesc zeby przytyc

Post autor: Misia » 14 kwie 2009, 19:51

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

pistols30
Początkujący ✽✽
Posty: 335
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:54
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Re: Co jesc zeby przytyc

Post autor: pistols30 » 14 kwie 2009, 20:23

Wlacz w swoja diete Ensure lub Nutridrinki.Ja od kilku dni jestem tylko na diecie polimerycznej.Mam zaostrzenie pije tylko Ensure i nie chudne...Tzn spadlem ok 1,5 kg ale wiaze sie to zapewne z pozbyciem sie masy kalowej z jelit.teraz waga unormowala sie.W czasie remisji gdy odbudowuje wage miedzy posilkami popijam zawsze Nutridrinki.Plusem Ensure jest to,ze wychodzi znacznie taniej.

kasinp
Znawca ❃❃
Posty: 2418
Rejestracja: 19 cze 2007, 17:48
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Co jesc zeby przytyc

Post autor: kasinp » 15 kwie 2009, 12:20

ale ensure kupiles sam czy dostales recepte??

kasinp
Znawca ❃❃
Posty: 2418
Rejestracja: 19 cze 2007, 17:48
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Co jesc zeby przytyc

Post autor: kasinp » 15 kwie 2009, 20:55

juz wiem , kupilam bede sie ratowac , napisze czy mi pomaga , mam nadzieje ze niedlugo zaczne dostawac humire , bo mi sie juz biegunki uaktywniają ;((

AlexNotman
Debiutant ✽
Posty: 25
Rejestracja: 29 kwie 2009, 09:32
Choroba: nie ustalono
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

Re: Co jesc zeby przytyc

Post autor: AlexNotman » 06 maja 2009, 18:27

Ja na chwilę obecną przy wzroście 180 cm ważę 60 kg, zaczynam wyglądać coraz bardziej ciekawie:) Muszę chyba przerzucić się na Ensure lub Nutri, bo jeszcze trochę i zniknę:) Człowiek kiedyś, jeszcze gdy był zdrowy (gdzie te czasy, gdy ważyłem 74 kg:D) zastanawiał się, jak tu schudnąć, a dziś ma zupełnie inny problem:)

lolek
Początkujący ✽✽
Posty: 78
Rejestracja: 23 mar 2010, 17:49
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Co jesc zeby przytyc

Post autor: lolek » 26 mar 2010, 23:03

polecam protifar białko które można kupić w aptece, nie jest to zwykła nie pewna używka, tylko bardzo dobrze sprawdzony suplement n przytycie, nie jeden lekarz poleci sam używałem i przybrałem troszkę na wadze :)

Misia

Re: Co jesc zeby przytyc

Post autor: Misia » 27 mar 2010, 09:45

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Tematy Bezpośrednio Związane z Leczeniem Żywieniowym”