Protifar czy Clinutren - które lepsze??

Jedna z form leczenia żywieniowego polegająca na podaży substancji odżywczych drogą bezpośrednio do żołądka lub jelita cienkiego

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
nestetin93
Początkujący ✽✽
Posty: 73
Rejestracja: 26 sie 2010, 10:18
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Radzionków

Protifar czy Clinutren - które lepsze??

Post autor: nestetin93 » 21 sie 2011, 10:29

Witam

Chciałbym o jakąś poradę który suplement lepszy?? Który ma lepsze wartości odżywcze??

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
biedronka24
Aktywny ✽✽✽
Posty: 663
Rejestracja: 09 wrz 2007, 21:02
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: podlaskie
Lokalizacja: białystok

Re: Protifar czy Clinutren - które lepsze??

Post autor: biedronka24 » 21 sie 2011, 14:05

A co chcesz uzupełniać? Clinutren to ja znam tylko w wersji junior. A Ty już jesteś większy junior z tego co widzę w profilu. Tak więc może lepszy byłby protifar. Ma większą zawartość białka w 100 ml i jest bezsmakowy. Można go dodawac do różnych potraw - nie zmienia smaku.
A tak w ogóle to dobrze by było skonsultować to z lekarzem, który środek brać i czy w ogóle potrzebujesz suplementacji czegokolwiek.
Salofalk 500 2 x 3 tabl., Contracid 40 mg, Telfexo 180, Cortare 250, Oxodil, Ventolin.

nestetin93
Początkujący ✽✽
Posty: 73
Rejestracja: 26 sie 2010, 10:18
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Radzionków

Re: Protifar czy Clinutren - które lepsze??

Post autor: nestetin93 » 21 sie 2011, 14:39

biedronka24 pisze:A co chcesz uzupełniać? Clinutren to ja znam tylko w wersji junior. A Ty już jesteś większy junior z tego co widzę w profilu. Tak więc może lepszy byłby protifar. Ma większą zawartość białka w 100 ml i jest bezsmakowy. Można go dodawac do różnych potraw - nie zmienia smaku.
A tak w ogóle to dobrze by było skonsultować to z lekarzem, który środek brać i czy w ogóle potrzebujesz suplementacji czegokolwiek.
.

Z konsultacją z lekarzem nie ma problemu bo mogłem sobie wybrać co chce brać. Już brałem to i to tylko pytam tutaj ludzi bardziej doświadczonych

ODPOWIEDZ

Wróć do „Żywienie Dojelitowe”