Program o żywieniu pozajelitowym i budowie ośrodka w Krk

Jedna z form leczenia żywieniowego, które polega na podawaniu energii (substancji odżywczych), wody, białka, elektrolitów, pierwiastków śladowych drogą dożylną

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kacper

Re: Program o żywieniu pozajelitowym i budowie ośrodka w Krk

Post autor: Kacper » 20 mar 2008, 22:59

Misia.. jesteś dla mnie wzorem, Ty wprowadziłaś mnie w sekrety żywienia. Pamiętam Twoją wizytę w Centrum Onkologii, gdzie ledwie Cię powstrzymałem od zrobienia awantury ordynatorowi oddziału, za porażające błędy, które jak się potem okazały - skutkowały bardzo niebezpiecznymi zakażeniami. Dzięki Tobie trafiłem w dobre ręce - i za to jestem i będę Ci wdzięczny.

Co do spasowania w wielu sprawach - nie zwalam na Ciebie - doceniam Twoją troskę o moje zdrowie, które pomimo wcześniejszych błędów w leczeniu, wychodzi na prostą.
Ktoś mi to samo napisał swego czasu: że jak już nie mam sił, rzucić wszystko i zadbać o siebie, bo kto o mnie lepiej zadba jak nie ja sam o siebie. Coś w tym jest. Teraz też siedzę z kroplówką, jak co wieczór.. jutro przewiduję spać, nigdzie nie pędzić. Świat się nie zawali..

Misia

Re: Program o żywieniu pozajelitowym i budowie ośrodka w Krk

Post autor: Misia » 20 mar 2008, 23:13

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Program o żywieniu pozajelitowym i budowie ośrodka w Krk

Post autor: Mamcia » 20 mar 2008, 23:14

Przebiegłam przez ten wątek i naprawdę nie wiem o co ta cała burza. program jak nasza TV. Dobrze, że coś się pokazało, bo iles osób dowiedziało się, że jest problem.
Co do manipulacji to są ci którzy starają się manipulowac i ci, którzy się dają wpuścić w kanał. mediów nie zmienimy.
Mnie Kacper też wkurzyłeś, bo wrzuciłeś w jeden worek fundacje za którymi stoją media i J-elitę. Na dodatek w kontekście finansowych przewałek. Niby delikatnie (do sądu z tym iść nie można), ale boleśnie. Jesteśmy OPP i niedługo zamieszczę na stronach sprawozdanie finansowe. Ale się dorobiłam i cały Zarząd również.
Proponuję zamknąc ten temat, a prywatne animozje załatwić na privie.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Kacper

Re: Program o żywieniu pozajelitowym i budowie ośrodka w Krk

Post autor: Kacper » 20 mar 2008, 23:21

ech Mamcia Mamcia.. tak to jest jak człowiek pisze i rozumie tak, a ktoś inny siak..

To podaj mnie do sądu - gdzie zarzuciłem, ze J-Elita robi przekręty :?: Czy gdybym tak uważał, podawałbym kolegom z pracy i znajomym KRS J-Elity i pełną nazwę, żeby wpisali w swoje PITy :?: :razz:
wymieniłem w ciągu z fundacjami bez podawania nazw jak i J-elitę - że nie tylko te organizacje można wspierać i coś robią, ale dalej napisałem o Fundacji Linia Życia, którą też warto wesprzeć, bo działają w niej pacjenci i robią naprawdę dużo, tak jak i w J-elicie..

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Program o żywieniu pozajelitowym i budowie ośrodka w Krk

Post autor: Mamcia » 20 mar 2008, 23:26

To przeczytaj to co piszesz jako osoba zboku i pomyśl. może miałeś dobre intencje, ale wyszło jak wyszło.
czasem obserwując takie programy zastanawiam się jaki mają cel... i do tego pani Walter.. brrr.. no cóż, nie od dziś wiadomo, że fundacje to niezły "byznes"

fakt, coś tam robią, i chwała im, ale to żadna sztuka mając takie zaplecze medialne jak telewizja męża .

to ja tutaj zachęcę do przekazywania 1 procenta podatku na inną organizację niż jakieś tam medialne fundacje czy choćby naszą J-elitę..
Pozostawiam bez komentarza.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Misia

Re: Program o żywieniu pozajelitowym i budowie ośrodka w Krk

Post autor: Misia » 20 mar 2008, 23:29

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Kacper

Re: Program o żywieniu pozajelitowym i budowie ośrodka w Krk

Post autor: Kacper » 20 mar 2008, 23:40

już dzwonię do adwokata :wink:
Grześ się ucieszy - będzie miał robotę :razz:

a tak poważnie.. każdy czyta i rozumie co chce, szczególnie jak się coś wyrwie z kontekstu :twisted:

fakt. patrząc po statach to topic zrobił się gorący.. Przynajmniej nie ma tu o jakichś filmikach na youtube, czy krejzolskich rozrywkach, dla których są inne działy.

powtórzę: nie było moim zamiarem wszczynanie sporów, tylko wyrażenie własnej opinii.
czuję się członkiem tej społeczności i nie widzę powodu do antagonizowania środowiska.

Mogę jedynie na swoją obronę powiedzieć, że używam zbyt dużych skrótów myślowych, stąd możliwe, że źle zostałem zrozumiany.

dziękuję za słowa wsparcia poza forum. rozumiem, dlaczego woleliście milczeć.

Kończę spowiadanie się w tym temacie. Skupmy się na meritum sprawy, czyli Ligocie i oddziale dla dzieciaków :roll: oraz propagowaniu wiedzy o chorobach jelit, które zbierają teraz ogromne żniwo w naszym społeczeństwie niezależnie od wieku :smutny:

Na prośbę Kacpra poprawiam: chodzi oczywiście o szpital w Prokocimiu, a nie o Ligotę. Misia
Ostatnio zmieniony 21 mar 2008, 20:21 przez Kacper, łącznie zmieniany 2 razy.

Misia

Re: Program o żywieniu pozajelitowym i budowie ośrodka w Krk

Post autor: Misia » 21 mar 2008, 00:01

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

ODPOWIEDZ

Wróć do „Żywienie Pozajelitowe”