Ankieta - wybieramy baner na lato 2018 :)

Kto nie gra- nie wygrywa.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Ankieta - wybieramy baner na lato 2018. Można wybrać 2 opcje. Zapraszamy! :)

Czas głosowania minął 22 lip 2018, 15:00

Maki w zbożu (Noelia)
2
8%
Zachód słońca i słoneczniki (Noelia)
2
8%
Chmury nad łąką (Noelia)
0
Brak głosów
Górski staw (Gosia)
1
4%
Różowe kwiaty (Gosia)
1
4%
Rozgwiazda na plaży (Gosia)
3
12%
Polna droga (BlackRose)
1
4%
Rumianek (BlackRose)
1
4%
Bocian (BlackRose)
1
4%
Hamak (Ania)
0
Brak głosów
Kociak na drzewie (Ania)
1
4%
Konie (Ania)
0
Brak głosów
Purpurowe kwiaty - zdjęcie własnego autorstwa (Melerinija)
2
8%
Bukiet za szybą - zdjęcie własnego autorstwa (Melerinija)
0
Brak głosów
Drzewo wśród niebieskich kwiatów porcelanek (Anette)
3
12%
Zachód słońca i maki (Anette)
0
Brak głosów
Słoneczniki (Anette)
1
4%
Spływ kajakowy - zdjęcie własnego autorstwa (Bizonik)
2
8%
Morska fala - zdjęcie własnego autorstwa (Bizonik)
1
4%
Leśna droga w promieniach słońca - zdjęcie własnego autorstwa (Bizonik)
3
12%
 
Liczba głosów: 25

BlackRose
Początkujący ✽✽
Posty: 477
Rejestracja: 03 sie 2017, 22:29
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Re: Ankieta - wybieramy baner na lato 2018 :)

Post autor: BlackRose » 10 sie 2018, 14:25

Noelia pisze:
17 lip 2018, 10:38
Mąż dziś przeczytał tę moją ankietkę i mnie uświadomił, że chyba mam zaległości z geografii z podstawówki, bo w górach nie ma stawów, tylko jeziora, a nazwy w stylu Dolina Pięciu Stawów to taka zmyłka :lol:
a to to takie zamiłowania do geografii?? 😉 Czy może mąż z zawodu geograf, ale coś chyba pisałaś o informatyce i IT. A może skończył geografie a mimo to pracuje w IT? Pytam bo to mój ukochany przedmiot był ale niestety nie poszłam zawodowo w tym kierunku bo wyżyć się raczej z geografii nie da ☹️☹️☹️ Tylko tez w IT działam., na razie na stażu. Jednak szkoda mi trochę. Ale dzięki temu tez wiedziałam ze to nie stawy w górach, tylko jeziora, ha 😝

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Ankieta - wybieramy baner na lato 2018 :)

Post autor: Noelia » 12 sie 2018, 16:13

BlackRose pisze:
10 sie 2018, 14:25
]a to to takie zamiłowania do geografii?? 😉 Czy może mąż z zawodu geograf, ale coś chyba pisałaś o informatyce i IT.
Lubił ten przedmiot, ale zawodowo nie ma z nim absolutnie nic wspólnego ;)
Po prostu z jakichś tajemniczych powodów pamiętał, że w górach są JEZIORA :mrgreen:
Z tą informatyką się zgadza :roll:, widać już gdzieś pisałam o tym - pracuje jako IT Manager.
BlackRose pisze:
10 sie 2018, 14:25
A może skończył geografie a mimo to pracuje w IT?
Nie, geografii nigdy nie studiował, nawet nigdy o tym nie myślał ;)
Skończył 2 kierunki na Politechnice - Computer Science oraz Information Technology (jako inż. były oddzielne, na mgr już połączone jako jeden kierunek) - czyli po prostu informatykę po angielsku.
BlackRose pisze:
10 sie 2018, 14:25
Pytam bo to mój ukochany przedmiot był ale niestety nie poszłam zawodowo w tym kierunku bo wyżyć się raczej z geografii nie da ☹️☹️☹️ Tylko tez w IT działam., na razie na stażu. Jednak szkoda mi trochę. Ale dzięki temu tez wiedziałam ze to nie stawy w górach, tylko jeziora, ha 😝
A np. w kierunku turystyki?
Blisko do geografii i chyba dałoby się wyżyć :razz:
Wszyscy podróżują coraz częściej i coraz dalej.
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

BlackRose
Początkujący ✽✽
Posty: 477
Rejestracja: 03 sie 2017, 22:29
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Re: Ankieta - wybieramy baner na lato 2018 :)

Post autor: BlackRose » 13 sie 2018, 15:21

Z tą turystyka to tak, myślałam kiedyś o tym 😊Znajoma skończyła ten kierunek i teraz jest rezydentką biura podróży i mieszka pół roku (w tzw. sezonie) na Krecie, w sumie super chociaż pewnie się nudzi po jakimś czasie w tym samym miejscu.
A ta informatyka po angielsku fajowy kierunek 🙂, ale to pewnie płatne studia, tak??

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Ankieta - wybieramy baner na lato 2018 :)

Post autor: Noelia » 13 sie 2018, 16:05

BlackRose pisze:
13 sie 2018, 15:21
A ta informatyka po angielsku fajowy kierunek 🙂, ale to pewnie płatne studia, tak??
Nie - to były normalne, darmowe studia dzienne na Politechnice :roll:
Te same przedmioty, co na "tradycyjnej" informatyce, tyle że wszystkie zajęcia, wykłady, ćwiczenia, projekty itd. były prowadzone po angielsku, egzaminy oczywiście również po angielsku itd.
Wszystko stacjonarnie na Politechnice - oprócz 1 semestru, który trzeba było zaliczyć na uczelni zagranicznej, było kilka państw do wyboru, mąż zdecydował się na Finlandię, było suuuper (też byłam tam z nim przez jakiś czas :mrgreen:), genialny i przepiękny kraj, a polska Politechnika opłacała w zasadzie cały pobyt, poza jedzeniem oczywiście :D
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konkursy”