Odstęp cztery posty

Kierunkowskazy wskazujące jak poruszać się po forum i je użytkować

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odstęp cztery posty

Post autor: doelli » 06 lut 2008, 17:18

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego jest taka zasada? Przecież dotyczy ona raczej takich postów, które i tak nie są liczone, a jak ktoś chce coś napisać, bo mu akurat coś przyszło do głowy, to musi liczyć i czekać... przecież to jest ograniczanie wypowiedzi. Mnie, to osobiście trudno jest do tego przyzwyczaić. Klikam na temat i co robię zaczynam od liczenia czy mogę coś napisać czy nie... nie mogę, więc cierpliwie czekam, a jak coś przeoczę, to dostaję info, że za szybko zabrałam głos. Jestem chwile tutaj, ale wciąż się uczę, ale to jest dla mnie trudne do zaakceptowania. Chcesz coś kliknąć, to kliknij, chyba następny post nikomu krzywdy nie zrobi. Wytłumaczcie mi to zjawisko, tak bym pojęła dla czego tak jest, to może nie będę ginąć w domysłach. Takiego typu zasady, to troszkę są stresogenne...a dotyczą rozrywki...
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Odstęp cztery posty

Post autor: doelli » 06 lut 2008, 17:41

"Ograniczanie wypowiedzi", to trochę z przymrużeniem oka :wink:
A chodziło mi dokladnie o sens tego i gdzie ta zasada ma zastosowanie. Teraz już wiem, że dotyczy tylko tych dwóch tematów. Ja tu jestem jeszcze nowa, więc pytam, żeby lepiej poznać, jak to wszystko tu funkcjonuje, nie mam zamiaru robić po dwóch miesiącach pobytu tutaj rewolucji, bo ogólnie jest spoko, więc jestem o nową zasadę bogadsza. Powoli poznaję te zasady, ale nie jest się w stanie czterech lat działalności forum poznać od razu. Dziękuję za informację. Chyba jestem w stanie te dwa tematy zapamiętać, że na nich, co cztery posty można znowu coś od siebie skreślić. :spoko:
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Odstęp cztery posty

Post autor: doelli » 08 lut 2008, 00:24

Kultura za kulturą i mamy nieźle uprawiane poletko. :wink:
Ja czasami próbuję czytać wszystkie tematy,ale dalej nie pamiętam,gdzie, co jest. Jest tu bardzo dużo różnorodnej treści i nie mam szans, żeby wszystko ogarnąć, nie ma tyle czasu. Nie jest się w stanie ogarnąć wszystkiego. Tematy są tak różnorodne, że można łatwo się pogubić. Ja czasami mam w danej chwili jakiś temat, a za chwilę, jak nie odpiszę od razu, to nie mogę znaleźć, staram się szukać, ale czasami daję za wygraną. I dobrze, że tak jest, bo wciąż jest coś nowego i nie nudzi się. :spoko:
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

ESka

Re: Odstęp cztery posty

Post autor: ESka » 14 gru 2008, 21:51

Właśnie zastanawiam się czy odstęp czterech postów oznacza że muszą 4 osoby napisać posty, a piąty może być dopiero kolejny mój post czy już 4 może?

Zablokowany

Wróć do „FAQ”