Usunięto moje posty

Kierunkowskazy wskazujące jak poruszać się po forum i je użytkować

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Asiulka1989
Początkujący ✽✽
Posty: 115
Rejestracja: 17 gru 2013, 12:09
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Usunięto moje posty

Post autor: Asiulka1989 » 27 gru 2013, 09:37

Torvik pisze:
Asiulka1989 pisze: Bo czy słyszał ktoś o NCZJ 50 czy 100 lat temu?
Owszem, doktor Leśniowski. Ten, który pierwszy opisał chorobę zwaną na całym świecie chorobą Crohna. Doktor Crohn opisał ją w latach 30. XX wieku. Zresztą matka Mordechaja Anielewicza chorowała na CU, mówił o tym Marek Edelman w "Zdążyć przed Panem Bogiem".
Kwestia jest taka, że takie osoby się po prostu podczas silniejszego zaostrzenia wykrwawiały na śmierć, albo w wyniku wyniszczenia organizmu łapały jakąś chorobę, która ich zabijała.
Zresztą w jednym wywiadzie profesor Rydzewska mówiła, że podejrzewa się, że Alfred Wielki, król Wessexu z IX wieku jest podejrzewany o Crohna.

Asiulka1989 Nie pisz posta pod postem, tylko je edytuj !
No cóż, człowiek uczy się całe życie i umiera głupi;)

Tak czy inaczej chciałabym wiedzieć dlaczego moje posty są sukcesywnie usuwane?
Twórcze myślenie to przełamywanie utartych schematów, by spojrzeć na sprawy z różnych punktów widzenia. Dr Edward de Bono

Awatar użytkownika
Asiulka1989
Początkujący ✽✽
Posty: 115
Rejestracja: 17 gru 2013, 12:09
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Usunięto moje posty

Post autor: Asiulka1989 » 27 gru 2013, 12:56

majka83 pisze:
Asiulka1989 pisze:Tak czy inaczej chciałabym wiedzieć dlaczego moje posty są sukcesywnie usuwane?
Nie są usuwane, a sklejane w jedno.
Na końcu tego posta http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.ph ... ht=#368517 Torvik dopisał, że skleił je w jeden.
Rozumiem. Dostałam jednak kilka wiadomości o treści: "Twój Post napisany przez Ciebie na: "CU, CD i inne zapalne choroby jelit", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.", bez wzmianki o sklejeniu, stąd moje zaniepokojenie i grzeczne pytanie.
Strasznie nerwowo tu czasami tak na marginesie...
Twórcze myślenie to przełamywanie utartych schematów, by spojrzeć na sprawy z różnych punktów widzenia. Dr Edward de Bono

Awatar użytkownika
kasia38
Doświadczony ❃
Posty: 1053
Rejestracja: 16 lut 2008, 18:49
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: Usunięto moje posty

Post autor: kasia38 » 27 gru 2013, 15:27

ja też raz dostałam taką wiadomość i się zastanawiałam o co chodzi, ale okazało się, że mój post poszedł dwa razy taki sam więc jeden usunięto
zwykle robię to sama jak zauważę, ale tym razem nie zauważyłam i zrobił to ktoś za mnie - i dobrze, porządek musi być ;)
Seronegatywne zapalenie stawów, Ch L-C , stan po Helikolektomi prawostronnej, Centalna Retinopatia Surowicza, zmiany w kręgosłupie lędźwiowym (naczyniak?), 2 x przebyta zakrzepica, guzki w tarczycy, torbiel endometrialny na jajniku, jersinioza.
Biorę: Azotioprynę 100 mg ,Salofalk 500 mg 3x2, Calperos 1000, Alfadiol, Contrsahist, Alvesco, Alergodil, Magnez

Awatar użytkownika
Nibiru
Początkujący ✽✽
Posty: 462
Rejestracja: 01 wrz 2012, 20:40
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląskie

Re: Usunięto moje posty

Post autor: Nibiru » 18 sty 2014, 19:45

Strasznie nerwowo tu czasami tak na marginesie...
Od sterydów pewnie, to jeden ze skutków ubocznych ;)

Zablokowany

Wróć do „FAQ”