Błąd ogólny - komunikat

Kierunkowskazy wskazujące jak poruszać się po forum i je użytkować

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Błąd ogólny - komunikat

Post autor: Raysha » 04 gru 2012, 10:44

Co jakiś czas jak wysyłam posta wyświetla mi się taki komunikat.
Da się coś z tym zrobić? Czy to jakiś błąd na forum, czy coś?
Co zabawne, jak wysyłam posta to on wisi w temacie i jest wysłany, ale pojawia sie ten nieszczesny komunikat.

-edit- właśnie umieszczając ten temat znów się pojawił. Forum mnie strollowało :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

marcin87
Początkujący ✽✽
Posty: 281
Rejestracja: 23 paź 2008, 22:29
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Błąd ogólny - komunikat

Post autor: marcin87 » 04 gru 2012, 10:46

Też tak mam czasem.

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Błąd ogólny - komunikat

Post autor: Natuśka » 04 gru 2012, 13:58

I ja! Swego czasu nawet bardzo często :neutral:
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Błąd ogólny - komunikat

Post autor: tom-as » 04 gru 2012, 14:11

Bywa niestety takie coś bywa. Po za olaniem komunikatu nic więcej nie jestem w stanie doradzić :-)

Unknown
Początkujący ✽✽
Posty: 441
Rejestracja: 29 sie 2008, 23:08
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: ...

Re: Błąd ogólny - komunikat

Post autor: Unknown » 04 gru 2012, 14:54

U mnie też pojawia się nagminnie, ale post mimo to zostaje dodany, tyle że nie wyświetla się w aktualnościach. Tak jak Tola uważam, że to jest do przeżycia :P
How does it feel
To be on your own
With no direction home
Like a complete unknown
Like a rolling stone?

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Błąd ogólny - komunikat

Post autor: tom-as » 04 gru 2012, 15:14

WrednaTubisia pisze:tom-as, można server zmienić , nowsze php
może. ale to to już nie mój teren :-)

Awatar użytkownika
Osóbka
Aktywny ✽✽✽
Posty: 692
Rejestracja: 16 lis 2011, 09:28
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wwa

Re: Błąd ogólny - komunikat

Post autor: Osóbka » 05 gru 2012, 11:04

Jednym słowem trzeba się nauczyć te komunikaty kochać? mam tak 2 na 3 razy, myślałam, że ja coś źle robię :lol:
Leczenie: CSK MSW

Główką do przodu!!!

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Posty: 1591
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:59
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Polski

Re: Błąd ogólny - komunikat

Post autor: Alis » 05 gru 2012, 12:09

Ja mam tak caly czas.
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
Osóbka
Aktywny ✽✽✽
Posty: 692
Rejestracja: 16 lis 2011, 09:28
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wwa

Re: Błąd ogólny - komunikat

Post autor: Osóbka » 06 gru 2012, 20:57

Poprawiło się. Albo "syndrom białego fartucha" albo ktoś coś podziałał. :neutral:
Leczenie: CSK MSW

Główką do przodu!!!

McCarty

Re: Błąd ogólny - komunikat

Post autor: McCarty » 07 lut 2014, 11:11

Ostatnio często wychodzą mi te błędy ogólne, czy tylko ja tak mam? Niby nic złego się nie dzieję, ale jak wysyłam posta, to wychodzi błąd ogólny, który mnie denerwuje :neutral: .

McCarty

Re: Błąd ogólny - komunikat

Post autor: McCarty » 07 lut 2014, 17:36

A to dobrze, bo myślałem, że tylko mi się to przytrafia ostatnio :)

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Błąd ogólny - komunikat

Post autor: obyty.z.cu » 24 lut 2016, 16:07

jak pisać na forum,kiedy dostaje w efekcie komunikat typu
Błąd Ogólny

Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : 2006 MySQL server has gone away

SELECT m.word_id FROM (phpbb_search_wordmatch m, phpbb_search_wordlist w) WHERE w.word_text IN ('....', '...ach', '24', '30', '90', '200', '400', '136731', '19666244', 'adam', 'aktywności', 'albo', 'ale', 'ani', 'antybiotyki', 'artykuł', 'aspektów', 'aspiracji', 'badania.', 'badań', 'bakterie', 'bardzo', 'bez', 'bok', 'brytanii.', 'brzucha', 'brzusznej', 'było', 'być', 'bzdura', 'będzie', 'będą', 'ból', 'całkowicie', 'całkowitego', 'chce', 'chemioterapii.', 'chirurdzy', 'chirurg', 'chirurgami', 'chirurgii', 'chleb', 'chodzi', 'chodzi.', 'chorego', 'choremu', 'chory', 'chwili', 'ciekawy', 'ciągle', 'ciągu', 'co', 'coraz', 'cukrzycą', 'czas', 'czasu', 'czczo', 'czego', 'czekać', 'czterech', 'czuje', 'czy', 'czyli', 'człowiek', 'częściowo', 'daje', 'dalsze', 'de', 'decyduje', 'denerwował', 'diety', 'disableredirects', 'dla', 'dlaczego', 'dnia', 'dniu', 'dobie', 'dobrych', 'doby', 'doceniałby', 'dojelitowego', 'domu', 'doprowadzić', 'dostaje', 'doustne', 'dość', 'dożylne', 'dren', 'dróg', 'dudricka', 'duże', 'dużego', 'dużo', 'dwa', 'dwie', 'działa', 'dzieje', 'dzień', 'dziki', 'facto', 'fundusz', 'gastroenterolog', 'gdyby', 'gdzie', 'generacji', 'generuje', 'godzin', 'godziny', 'goiła', 'gojenie', 'guza.', 'gwarancji', 'głową', 'hab.', 'hierarchiczność', 'hospitalizacji', 'i...', 'ich', 'ii', 'im.', 'inaczej..powiedzmy', 'inny', 'innych', 'jacek', 'jak', 'jakbyśmy', 'jakie', 'jakiejkolwiek', 'jako', 'jamy', 'jechanie', 'jeden', 'jednak', 'jedyne', 'jego', 'jelicie.', 'jelit.', 'jelita.', 'jelitowe.', 'jest', 'jesteśmy', 'jeszcze', 'jeśli', 'jeść', 'jeść.', 'jeżeli', 'już', 'katedra', 'kiedy', 'kilka', 'klinicznego', 'kliniczny', 'konsultantów', 'kontynuuje', 'korzyść', 'koszt', 'koszty', 'krakowie.', 'kryteria', 'kto', 'które', 'który', 'którym', 'którą', 'kłęk', 'laparoskopii', 'laparoskopią', 'laparoskopię', 'laparoskopowe', 'laparoskopowy', 'lat', 'leczenie', 'leczeniu', 'leczyli', 'lekarza', 'lekarza.', 'lekarzy', 'lekarzy.', 'leki', 'leków', 'lewatywę', 'leżąc', 'liczbę', 'litrów', 'lub', 'ludzku', 'm.wyborcza.pl', 'maciej', 'mamy', 'mało', 'med.', 'mentalnie', 'metabolicznie', 'metabolizm', 'metabolizmu', 'metabolizmu.', 'miał', 'michalik', 'miejscu', 'miesiąca', 'miesiące.', 'mieszka', 'mniej', 'mniejszy', 'mogę', 'można', 'mu', 'musi', 'muszą', 'mój', 'mówią', 'na', 'nacięcia', 'najbliższych', 'najgorzej', 'najmniej', 'najwyżej', 'nam', 'napoju', 'naprawdę', 'napój', 'nas', 'następnie', 'naszych', 'natomiast', 'nawet', 'nfz', 'nic', 'nie', 'niestety', 'niewielkie', 'nim', 'niż', 'niższe', 'nogach', 'normalnie', 'nosowo-żołądkowy', 'nowe', 'nowej', 'nowoczesna', 'nowoczesne', 'nowoczesnej', 'nowoczesnym', 'nowych', 'nowym', 'np.', 'objętości', 'oceniany', 'oczywiście', 'od', 'oddechowych', 'odległe', 'odpowiada', 'odpowiedź', 'ogromna', 'ogromne', 'okołooperacyjna', 'okołooperacyjnej', 'okołooperacyjną', 'określone', 'olsztyna', 'ona', 'one', 'onkolodzy', 'onkolog', 'onkologiczne', 'operacja.', 'operacji', 'operacyjne', 'operacyjnej.', 'operacyjny.', 'operacyjnym.', 'operowany', 'operuje', 'operujemy', 'operują', 'opieka', 'opieki', 'opiekę', 'optymalny', 'orłowskiego', 'osmotycznego', 'oszczędności', 'otrzymał', 'otwarciem', 'otwartą', 'otwierania', 'oznacza', 'ośrodków', 'pacjenci', 'pacjent', 'pacjenta', 'pacjenta.', 'pacjentom.', 'pacjentowi...', 'pani', 'parę', 'pasjonaci.', 'pewnie', 'pewno', 'pełnej', 'pełni', 'picie', 'pierwszej', 'pije', 'pić', 'pić.', 'po', 'pobyt', 'podaje', 'podać', 'podejście', 'podejściu', 'podjąć', 'podziwiać...', 'pokarmowej', 'pokazującą', 'polecam', 'polsce', 'polsce.', 'polska', 'polskiego', 'poprawi', 'porównaniu', 'postęp.', 'potem', 'powinno', 'powoli', 'powrót', 'powszedni.', 'powłoce', 'poza', 'pozabiegowej', 'pozajelitowego', 'pozwala', 'południu', 'pracę', 'praktyce', 'praktyka', 'premedykacji.', 'prezesem', 'proc.', 'procedur', 'procedury', 'procedurze', 'prof.', 'protokół.', 'prowadzony', 'pruskimi', 'przeciwbólowe.', 'przed', 'przeddzień', 'przestrzegać', 'przez', 'przy', 'przychodzi', 'przykład', 'przyszedł', 'publicznego', 'publikacji', 'płaci', 'płynu', 'quot', 'rana', 'rano.', 'rany', 'razie', 'razu', 'razy', 'realiach.', 'reczywistośc', 'refundacja', 'robi', 'robią', 'robić', 'rozcinaniem', 'rozcięciu', 'rozległych', 'rozpiski', 'rozwiązań', 'ryzyko', 'rzadko', 'sali', 'sama.', 'samego', 'samo', 'samo.', 'samodzielnego', 'samym', 'schemacie', 'sensu', 'siada', 'silną', 'się', 'skawinie', 'skrócony', 'skutki', 'sobie', 'sobocki', 'specjalnego', 'spodziewać', 'sposobem.', 'sposób', 'sprawa', 'sprawności.', 'sprawny.', 'sprawę.', 'sprzyja', 'stan', 'stanie', 'stanisław', 'stanleya', 'starają', 'starym', 'stać', 'stosowana', 'stosuje', 'stosują', 'stąd', 'systemowych', 'systemu', 'szefa.', 'sześć', 'szpital', 'szpitala', 'szpitale', 'szpitale.', 'szpitali', 'szpitalną', 'szpitalu', 'sztucznie', 'szybciej', 'szybsze', 'szybszy', 'są', 'słodkowski', 'tak', 'taka', 'taki', 'także', 'także.', 'tarnowie.', 'technicznie', 'tego', 'tej', 'temat', 'temu', 'ten', 'też', 'tkwi', 'tkwimy', 'to', 'toby', 'towarzystwa', 'tradycyjnie', 'tradycyjnych.', 'tradycyjnym', 'tradycyjnym.', 'trakcie', 'treści', 'true', 'trzeba', 'trzecia', 'trzeciej-czwartej', 'trzy', 'tydzień.', 'tyle', 'tylko', 'tym', 'tymczasem', 'typu', 'u', 'ubogoresztkowej', 'udało', 'udowodniono', 'unormują', 'uspokajających', 'usunęliśmy', 'usuwa', 'usypiających', 'w', 'warszawie.', 'warto', 'wchodzi', 'wciąż', 'wcześniej', 'wdraża', 'wiadomo', 'widać', 'widzi', 'wieczorem', 'wiedzieć', 'wielkiej', 'wielospecjalistyczny', 'witolda', 'więc', 'więcej', 'większe', 'wojewódzki', 'wolno', 'wprost', 'wprowadziło', 'wraca', 'wszyscy', 'wum', 'wybić', 'wyborcza', 'wychodzą', 'wyczyszczenia', 'wyczyści', 'wykonywany', 'wynika', 'wypicie', 'wypije', 'wypisu', 'wypowiadać', 'wypuścimy', 'wywołaną', 'wyłączony', 'wyższe', 'wyższy', 'własnych', 'właśnie.', 'węglowodanowego.', 'węglowodanowy', 'wózku', 'z', 'za', 'zabieg', 'zabiegach', 'zabiegi', 'zabiegiem', 'zabiegu', 'zaburzamy', 'zachodzące', 'zachować', 'zachłyśnięcia', 'zaczyna', 'zagoi', 'zainteresowanie', 'zakłada', 'zależność', 'zaopiekować.', 'zawodowej', 'zazwyczaj', 'zdaje', 'zdarza', 'zdrowia', 'zdrowy', 'zgłębnik', 'zmiany', 'znaczenie', 'zresztą', 'zrobi', 'zrobiło.', 'zrobić', 'zwiększać', 'zwolnienia.', 'złotówkach', 'łodzi', 'łóżku', 'łóżku.', 'świecie', 'żaden', 'żadnych', 'żadnym', 'żeby', 'żywienia') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 101660

Line : 325
File : functions_search.php
nie chce się pisać,bo po co....
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Błąd ogólny - komunikat

Post autor: obyty.z.cu » 24 lut 2016, 16:09

jak pisać na forum,kiedy dostaje w efekcie komunikat typu
Błąd Ogólny

Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : 2006 MySQL server has gone away

SELECT m.word_id FROM (phpbb_search_wordmatch m, phpbb_search_wordlist w) WHERE w.word_text IN ('....', '...ach', '24', '30', '90', '200', '400', '136731', '19666244', 'adam', 'aktywności', 'albo', 'ale', 'ani', 'antybiotyki', 'artykuł', 'aspektów', 'aspiracji', 'badania.', 'badań', 'bakterie', 'bardzo', 'bez', 'bo.....
...
', 'złotówkach', 'łodzi', 'łóżku', 'łóżku.', 'świecie', 'żaden', 'żadnych', 'żadnym', 'żeby', 'żywienia') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 101660

Line : 325
File : functions_search.php
nawet ten post nie da sie wrzucić na forum.

nie chce się pisać,bo po co....
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Posty: 4331
Rejestracja: 06 lis 2003, 15:04
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Błąd ogólny - komunikat

Post autor: -Ania- » 24 lut 2016, 19:43

Zawsze skopiować swój post i wysyłać, wysyłać, wysyłać, co komunikat wysyłać
albo napisać pół i edytować post i zaś to samo

niestety tak się bedzie działo dopóki nie przejdziemy na nowy serwer
a prace trwają, szkoda ino ze tak strasznie powoli :(

Ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Błąd ogólny - komunikat

Post autor: obyty.z.cu » 29 mar 2016, 14:59

otrzymałem wiadomość
Napisany przez Ciebie temat: "blogi o naszych chorobach" w forum: "CuDaczny Oddział" został przesunięty do forum: "Aktywiści CuCd" Link do tematu: http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.php?t=18202
tyle że ja nie mogę znaleźć takiego tematu !
Taki post lub temat nie istnieje, być może został przed chwilą usunięty, wróć i spróbuj ponownie
Co się więc stało z tym tematem ?
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Zablokowany

Wróć do „FAQ”