Rozpoznanie choroby - woj. lubelskie

Wyjaśnienia dotyczące badań diagnostycznych i przygotowanie do nich

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
KamykS
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2019, 14:12
Choroba: nie ustalono
województwo: lubelskie
miasto: Radzyń Podlaski

Rozpoznanie choroby - woj. lubelskie

Post autor: KamykS » 30 wrz 2019, 14:46

Witam.
Mam 26 lat i od około 3 lat borykam się z nawracającymi problemami gastrycznymi takimi jak krew/śluz w kale,bóle brzucha w różnych jego częściach,przewlekłe wzdęcia/gazy,często wodnisty stolec jak podczas biegunki(chociaż te akurat mi nie doskwierają),teraz doszedł między innymi ciemno-zielony kolor stolca,zrobił mi się ropień okołoodbytniczy oraz widzę po swojej twarzy,że jest blada i robią mi się worki pod oczami.
Leczyłem się prywatnie u gastrologa w moim mieście,jednak bez większych rezultatów. W międzyczasie robiłem również morfologie,próby wątrobowe/nerkowe/trzustkowe które nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Około półtora roku temu miałem zrobione USG,kolonoskopie oraz gastroskopie podczas której okazało się,że mam helicobacter pylori. Po antybiotykoterapii,miałem dość spokojny okres,aż do teraz i wyżej wspomnianego ropnia,z którym byłem u proktologa oraz chirurga,jednak po wcześniejszym samoczynnym pęknięciu. Przepisano mi jedynie manganian potasu do robienia nasiadówek. Dziś mija tydzień od jego pęknięcia,niestety dalej odrobione się sączy.
Jutro mam wizytę u lekarza rodzinnego,który jak podejrzewam bezproblemowo przepisze mi skierowanie na morfologie,poziom żelaza,OB. Myślę,że nie będzie też problemu ze skierowaniem do gastroenterologa,tylko tutaj pojawia się pytanie czy raczej prośba do ludzi z województwa lubelskiego i okolic Radzynia Podlaskiego +/- 100km.

W związku z chęcią zdiagnozowania moich problemów zwracam się z prośba o polecenie publicznej placówki z oddziałem gastroenterologicznym czy samego lekarza,który jest godny zaufania i zna się na wykonywanym zawodzie oraz podejdzie do mnie jak do pacjenta,a nie klienta. Mam dość prywatnego leczenia,gdzie lekarz bierze ogromne pieniądze za samą konsultacje,traktując chorego przedmiotowo i odsyłając na kolejne badania do swoich kolegów,oczywiście również prywatnie.

Z góry dziękuje za wszelki odzew i zapraszam do dzielenia się swoimi przeżyciami i radami odnośnie mojego zapytania.
Pozdrawiam,
Kamil

ODPOWIEDZ

Wróć do „Diagnostyka”