Nano złoto i srebro

Miejsce na tematy wielowątkowe oraz niepowiązane z konkretnymi lekami

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
bromkalukasz
Początkujący ✽✽
Posty: 93
Rejestracja: 09 sie 2013, 21:09
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Płock

Nano złoto i srebro

Post autor: bromkalukasz » 12 paź 2013, 09:57

Witam dostałem namiar od znajomej na lekarza który leczy zastrzykami z nano złota i srebra, twierdzi że ma znajomych którzy chorują na Crohna byli w ciężkim stanie z przetokami i odkąd zaczeli przyjmować ten preparat( sprowadzany z USA) wyleczyli się całkowicie jak to określił lekarz prowadzący " cud"
Czy ma ktoś z was doświadczenie w tej formie terapii??
Ja leżę w szpitalu już 14 dni ale to z powodu Cytomegali a przy okazji nasiliły mi się troszkę objawy jelitowe ( chociaż mam mała nadzieje że ten stan zapalny jelita powstał na wskutek cytomegali a nie cronha ani wzjg ale to minimalna nadzieja) jak wyjdę ze szpitala to odwiedzę tego lekarza.
31 lat, 179cm, 80kg( wyjściowa waga) aktualnie 69,5 kg

Salofalk/asamax- uczulenie,ODSTAWIONY
Od 14.06 odsawiony metypred
Od 20.06 Azatiopryna 50mg, czystek, zioła bonifraterskie

Awatar użytkownika
Nibiru
Początkujący ✽✽
Posty: 462
Rejestracja: 01 wrz 2012, 20:40
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląskie

Re: Nano złoto i srebro

Post autor: Nibiru » 12 paź 2013, 14:33

bromkalukasz pisze:Witam dostałem namiar od znajomej na lekarza który leczy zastrzykami z nano złota i srebra, twierdzi że ma znajomych którzy chorują na Crohna byli w ciężkim stanie z przetokami i odkąd zaczeli przyjmować ten preparat( sprowadzany z USA) wyleczyli się całkowicie jak to określił lekarz prowadzący " cud"
Czy ma ktoś z was doświadczenie w tej formie terapii??
Ja leżę w szpitalu już 14 dni ale to z powodu Cytomegali a przy okazji nasiliły mi się troszkę objawy jelitowe ( chociaż mam mała nadzieje że ten stan zapalny jelita powstał na wskutek cytomegali a nie cronha ani wzjg ale to minimalna nadzieja) jak wyjdę ze szpitala to odwiedzę tego lekarza.
Są preparaty nano srebra i nano złota koloidalnego do picia lub jako kosmetyki, mają faktycznie właściwości przeciwbakteryjne. Nie słyszałem natomiast o zastrzykach. Gdzie to wstrzykuje, domięśniowo ?? Jeżeli faktycznie wyleczył ludzi ze schorzeń jelitowych to były one o podłożu bakteryjnym głównie bo tak działa srebro i złoto, ale tak na prawdę nikt nie wie jakie jest podłoże CD czy CU. Więc pozostaję to zagadką. Może faktycznie im pomógł w jakimś stopniu.
Jakbyś mógł podaj na pw lub e-mail dane i namiary na tego lekarza. Dzięki za info.

bromkalukasz
Początkujący ✽✽
Posty: 93
Rejestracja: 09 sie 2013, 21:09
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Płock

Re: Nano złoto i srebro

Post autor: bromkalukasz » 12 paź 2013, 19:20

Namiar mogę podać dopiero jak bede w domu, ja się z nim umówię i zobaczę jak on to widzi
31 lat, 179cm, 80kg( wyjściowa waga) aktualnie 69,5 kg

Salofalk/asamax- uczulenie,ODSTAWIONY
Od 14.06 odsawiony metypred
Od 20.06 Azatiopryna 50mg, czystek, zioła bonifraterskie

Phobos2
Początkujący ✽✽
Posty: 90
Rejestracja: 12 sty 2014, 23:35
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Nano złoto i srebro

Post autor: Phobos2 » 16 sty 2014, 22:06

W zasadzie spotkałem się z firmą produkującą ścierki do sprzątania z nano srebrem. Zdziwiłem się jak zobaczyłem efekt korzystania z nich, i możliwe, że w niektórych przypadkach nano srebro czy złoto jest lecznicze. Ale tak jak mówi Nibiru nano srebro zabija jedynie bakterie wirusy i grzyby. Jednak jakie to miałoby skutki na nasze pozytywne bakterie w jelitach tego nie mam pojęcia
Leki:

Assamax 2\2\2
Mercaptopuryna 100mg
Emanera 40mg
Encorton 30mg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”