Nivalin + Milgamma pomocniczo w objawowym leczeniu chorób nerwowo-mięśniowych i rdzenia

Miejsce na wszelkie inne leki, które nie zostały wymienione w innych podforach

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jarczyslaw
Początkujący ✽✽
Posty: 396
Rejestracja: 10 lip 2012, 22:05
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Nivalin + Milgamma pomocniczo w objawowym leczeniu chorób nerwowo-mięśniowych i rdzenia

Post autor: Jarczyslaw » 31 sty 2013, 14:56

Dzień dobry,

mam pytanie do Was Forumowiczów bo może, ktoś miał do czynienia z tymi środkami. Otóż od bardzo dawna męczę się z ubytkami w układzie nerwowym spowodowanym zespołem Guillain-Barre. Niestety tu i ówdzie coś tam nie działa ale się nie poddaję... :twisted:

Przez jakiś czas nie widywałem się z neurologiem ponieważ temat moich nerwów olałem. Wróciłem jednak do tego bo trzeba przecież coś z nieprawidłowym stanem robić. Zmieniłem nerwologa, wykonano mi EMG (swoją drogą, kiedy byłem naprawdę chory nikt o tym nie myślał) i przepisano Nivalin i Milgammę. Kiedy lekarz przepisywał mi te leki nie wiedziałem jeszcze, że mam colitisa (miałem nadzieję, że mi tylko głowa szwankuje a nie flaki) więc siedziałem cicho. Teraz leki leżą bo boję się, że to pogorszy stan moich flaków i tutaj pojawia się pytanie. Czy ktoś stosował i jak miewały się jego jelita? Nie spodziewam się fajerwerków po tych lekach ale mam nadzieję, że mi to nieco wspomoże moje zaniki.

Swoją drogą w przyszłym tygodniu idę do neurologa zapytać też o to ale chciałem znać jeszcze Wasze zdanie bo jak wiadomo... Lekarze czasem swoje a praktyka swoje ;)

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi :)
[center]Trzymajmy się ramy, to się nie posramy![/center]

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nivalin + Milgamma

Post autor: Natuśka » 31 sty 2013, 15:04

Ja brałam Milgammę w zastrzykach i w tabletkach i nic mi się nie działo. Jelitowo było bez zmian, a jeśli chodzi o układ nerwowy to nawet było lepiej :wink:
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
Jarczyslaw
Początkujący ✽✽
Posty: 396
Rejestracja: 10 lip 2012, 22:05
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Nivalin + Milgamma

Post autor: Jarczyslaw » 31 sty 2013, 22:20

Czyli mówicie, że Milgamma nie zrobiła Wam krzywdy? A co z Nivalinem? W ulotce pisze, że ostrożnie stosować w stanach skurczowych jelit bo... No.

Niestety cena zabija ale ja łapię się każdego możliwego rozwiązania...
[center]Trzymajmy się ramy, to się nie posramy![/center]

Awatar użytkownika
Jarczyslaw
Początkujący ✽✽
Posty: 396
Rejestracja: 10 lip 2012, 22:05
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Nivalin + Milgamma

Post autor: Jarczyslaw » 28 mar 2013, 21:30

Odkopię temat bo może akurat kogoś będzie to interesować :lol:

Byłem u neurologa i ten wyjaśnił mi, że Milgamma raczej nie ma prawa niczego popsuć a z Nivaliną lepiej uważać. Zalecił mi wzięcie leków osobno przy czym z Nivalinem zrobić próbę i jeśli nic nie będzie się dziać niepokojącego to wbijać radośnie resztę.
[center]Trzymajmy się ramy, to się nie posramy![/center]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki Niezwiązane Bezpośrednio z NZJ”