Poszukuję wszystkiego na temat chorób autoimmunologicznych

Miejsce na reklamy i inne ogłoszenia. Forum moderowane

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
SZymon86
Początkujący ✽✽
Posty: 146
Rejestracja: 30 lis 2012, 16:07
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Poszukuję wszystkiego na temat chorób autoimmunologicznych

Post autor: SZymon86 » 24 lis 2013, 12:30

Witam serdecznie,jako że interesuję się żywieniem i wybrałem taką szkołę chciałbym iść w kierunku żywienia w chorobach autoimmunologicznych czyli np w CU i CD ale nie tylko.
Jeśli ktoś posiada,lub wie gdzie można nabyć książki o tej tematyce (ale dobre i aktualne) proszę o namiary.W sumie to i książki i jakieś prace artykuły mile widziane :)
"Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu,ale na umiejętności działania mimo niego"

McCarty

Re: Poszukuję wszystkiego na temat chorób autoimmunologicznych

Post autor: McCarty » 29 lis 2013, 11:31

Wszystkie książki, które udało mi się znaleźć w internecie:

Na temat żywienia dużo znajdziesz :[URL=http://www.j-elita.org.pl/?pid=poradnik]tutaj[/URL]

Co do książek. W języku polskim to znalazłem tylko dwie pierwsza
Co prawda wydana w 2006 roku, a Ciebie interesują nowsze, ale co zrobić, jak nikt nie napisał :neutral:

druga jest już z 2008 roku, niewielka różnica, ale jednak, w dodatku widzę, że nakład wyczerpany. Może dobra była? albo mały nakład? Nie wiem.
Tak czy owak to dwie jedyne w naszym języku.

W języku angielskim jest dużo więcej, dla przykładu tylko dwie. pierwsza
i druga co prawda ta druga jest o IBS, ale jednak powiązanie ma.

Nie ma ogólnie dużo książek w języku polskim (żeby nie powiedzieć, że tylko te dwie, które udało mi się znaleźć), za to artykułów pewnie jest znacznie więcej, bo z reguły łatwiej je napisać i opublikować w internecie.
Także musisz szukać. Co do książek, to nie czytałem, i nie zamierzam, także opinii ci nie wystawie.
Pozdrawiam 8)

SZymon86
Początkujący ✽✽
Posty: 146
Rejestracja: 30 lis 2012, 16:07
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Poszukuję wszystkiego na temat chorób autoimmunologicznych

Post autor: SZymon86 » 01 gru 2013, 15:16

Dzięki za odzew,chyba nie ma wyjścia jak przekopywać internet w poszukiwaniu ciekawych artykułów.

p.s ładny avatar ;)
"Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu,ale na umiejętności działania mimo niego"

Zablokowany

Wróć do „Bazar”