Witam, szukam dobrego gastroenterologa z kuj.-pom.

Miejsce dla Tych, którzy chcą się lepiej poznać

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
gosiag
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2019, 12:21
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: kujawsko-pomorskie

Witam, szukam dobrego gastroenterologa z kuj.-pom.

Post autor: gosiag » 13 sie 2019, 13:08

Witam pięknie i dziękuję, ze jesteście i że mogę tu być 😊
Od dłuższego już czasu choruję, najpierw zaparcia teraz biegunki, od ponad poł roku intensywne- kilka razy dziennie bieg do toalety. Biegunkę poprzedza ból brzucha, coś w rodzaju skurczu lub bolesnego ucisku.
Jestem pod opieką gastroenterologa od lat ze względu na przewlekłe stany zapalne żołądka i dwunastnicy oraz nawracające zakażenia Helicobacter pylori.
Gastro diagnozuje mnie lekami zapisuje i pyta czy zadziałały, bez badań, nie skierował mnie nawet na kolonoskopię. Zlitował się lekarz POZ i dał skier. bo już myślałam, że kolejne badanie będę zmuszona robić prywatnie (no a ile można) Lekarz ucieszył się, że są wyniki badań i że nie on wygenerował ten koszt.Gastro nie zalecił żadnej diety, nie dał porady jak sobie radzić. Nast. Wizyta za 4,5 m. Jestem bardzo osłabiona bez sił, ciągłe zmęczenie, przewlekłe anemie związane z krwotokami miesięcznymi. Żelazo ciągle uzupełniam, bo ciągle mi ucieka. Obecny poziom to 45,a ferrytyny 4,50.Inne choroby to niedoczynność tarczycy, Hashimoto, dyskopatia kręg. nadciśnienie, problemy kobiece.
Nie mam już sił, jestem osłabiona i chronicznie zmęczona. Czuję, że coś z tym moim leczeniem i diagnostyką jest nie tak, stąd prośba do Was o polecenie dobrego gastroenterologa.
Za jeden lek zapłaciłam 77 zł , bo nie zostałam zdiagnozowana i stąd odpłatność 100 %.Zapytałam w aptece ile bym zapłaciła za ten lek gdybym była zdiagnozowana, a więc z refundacją – odpowiedź 3,50 zł

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Witam, szukam dobrego gastroenterologa z kuj.-pom.

Post autor: Noelia » 29 sie 2019, 08:19

gosiag pisze:
13 sie 2019, 13:08
Czuję, że coś z tym moim leczeniem i diagnostyką jest nie tak, stąd prośba do Was o polecenie dobrego gastroenterologa.
Zapraszam na naszą grupę Fb Crohn i colitis - wspólna sprawa. Grupa dla wszystkich chorych na jelita. - może tutaj ktoś poleci Ci dobrego gastro z Twojego województwa.
Przejrzyj też ten dział: kujawsko- pomorskie

Pozdrawiam :roll:
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

gosiag
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2019, 12:21
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: kujawsko-pomorskie

Re: Witam, szukam dobrego gastroenterologa z kuj.-pom.

Post autor: gosiag » 10 wrz 2019, 10:45

Dziękuję :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się”