Złe samopoczucie i jego poprawa

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
haxelfebl
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2021, 13:25
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie

Złe samopoczucie i jego poprawa

Post autor: haxelfebl » 30 paź 2021, 14:13

Witam. Nie wiem jak wytłumaczyć pewien fakt, dlatego kieruję się do was. Od kiedy pamiętam cały czas miałem złe samopoczucie. Na szczęście okazało się, że to wszystko przez moje jelita.
Zmiany nastroju itd. Odkryłem pewien fakt, a mianowicie kiedy zadzwoniłem do Pani dietetyk zapytać o poradę, dlaczego jestem senny po węglowodanach, odparła mi, że pokarm za szybko mi się pewnie wchłania, i zaleciła dodać pół orzecha do takich posiłków węglowodanowych. I o dziwo po dodawaniu 1 orzecha, tak, że nie wychodzi nie więcej niż 3 orzechy dziennie, bo potem pewnie skończył bym z biegunką, strasznie poprawiło mi się samopoczucie.

haxelfebl
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2021, 13:25
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie

Re: Złe samopoczucie i jego poprawa

Post autor: haxelfebl » 31 paź 2021, 15:46

haxelfebl pisze:
30 paź 2021, 14:13
Witam. Nie wiem jak wytłumaczyć pewien fakt, dlatego kieruję się do was. Od kiedy pamiętam cały czas miałem złe samopoczucie. Na szczęście okazało się, że to wszystko przez moje jelita.
Zmiany nastroju itd. Odkryłem pewien fakt, a mianowicie kiedy zadzwoniłem do Pani dietetyk zapytać o poradę, dlaczego jestem senny po węglowodanach, odparła mi, że pokarm za szybko mi się pewnie wchłania, i zaleciła dodać pół showbox speed test
orzecha do takich posiłków węglowodanowych. I o dziwo po dodawaniu 1 orzecha, tak, że nie wychodzi nie więcej niż 3 orzechy dziennie, bo potem pewnie skończył bym z biegunką, strasznie poprawiło mi się samopoczucie.

issue got solvedd

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”