Problem ze stopami

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
LukCD
Debiutant ✽
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2018, 23:23
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
miasto: Złotów

Problem ze stopami

Post autor: LukCD » 26 lis 2019, 09:23

Witam

Od 5 miesięcy mam problem ze stopami, 3 razy usg, trzech ortopedów i wykazało u jednego delikatne stany zapalne tzw. rozcięgno i lekka ostroga piętowa i lekki stan zapalny achillesa po zabiegach fizjoterapeutycznych przeszło na parę dni ból wraca w weekendy kiedy więcej chodzę i po jeździe samochodem, 3 razy dostałem sterydy ( oni nazywają to leki przeciwzapalne ) nie pomogło ból wraca w weekendy czasem w tygodniu ale lepiej jest po zabiegach masażowych, twierdzę że to nie stany zapalne rozcięgna i achillesa, wyniki badań wykluczają: niedokrwistość, bolerioze, dnę moczanową. Poprzez dawkowanie sulfalazyny miałem zaniżony kwas foliowy który nadrabiam tak samo jak B12 była niska ale nie poniżej normy - nadrabiam, poprzez zmniejszony kwas foliowy zwiększona homocysteina ostatnie wyniki pokazują już jej stan w normie i wyższy kwas foliowy nie wiem co robić już gdzie się zgłosić z tym, osteopata w Poznaniu stwierdził iż jest to niedokrwistość poprzez długie siedzenie przy komputerze i dupa nie ukrwiona ale wyniki na to nie wskazują, wczoraj przeczytałem że niektóre przewlekłe choroby zapalne mogą powodować ból nóg czy Ktoś z Was miewał podobne problemy?

atabe
Aktywny ✽✽✽
Posty: 863
Rejestracja: 28 kwie 2010, 10:31
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: kobyla łąka

Re: Problem ze stopami

Post autor: atabe » 26 lis 2019, 17:03

Ja miewam bóle stawów . Np. przez pół roku boli mnie kolano / z różnym nasileniem/ potem przechodzi . Za jakiś czas znów wraca lub umiejscawia się w innym stawie.

krzysjel
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2019, 14:23
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie

Re: Problem ze stopami

Post autor: krzysjel » 13 mar 2021, 18:43

Udaj się do najbliższego ortopedy i na pewno Ci pomoże. Z okolic Trzebinii serdecznie polecam https://gabinetlekarskibabice.pl/kontak ... -trzebinia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”