Bolące nogi

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
marcin820201
Początkujący ✽✽
Posty: 416
Rejestracja: 19 mar 2011, 14:13
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/Mińsk Maz.
Kontakt:

Re: Bolące nogi

Post autor: marcin820201 » 07 paź 2012, 14:45

Moim zdaniem możesz mieć do czynienia z enteroartropatia. Poczytaj tu.

http://free.of.pl/z/zzsk/art/esc/Zmianywjelit.htm
Salofalk 3x1g, Multivitamina High Potency, Witamina D3 7000IU, Omega 3 - 3 g, LDN 4.5 mg, lipolic acid 600 mg, probiotyk. momentami melatonina 1-5 mg.

Jednej rzeczy nauczyłem się w moim długim życiu: że cała nasza nauka w konfrontacji z rzeczywistością wydaje się prymitywna i dziecinna - a jednak jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy. (Albert Einstein)

Z czasem zrozumiesz, że 3 rzeczy się liczą: zdrowie, miłość i.... (Obyty z CU)

Awatar użytkownika
Ala57
Aktywny ✽✽✽
Posty: 873
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:19
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Koszalin

Re: Bolące nogi

Post autor: Ala57 » 08 paź 2012, 20:57

justynapawlowska155, mam takie same objawy i cholera mnie bierze bo wszystko zaczęło się od zmniejszenia i odstawienia sterydów w związku z remisją.Stopy,pięty,ścięgno Achillesa, jedno kolano bardziej boli,oba biodra równo i sztywnienie kręgosłupa w odcinku lędżwiowym.Wyniki mam najlepsze od wielu lat i jedynie odczyn lateksowy RF dodatni.
Zmieniłam asamax na sulfasalazynę a lekarze mówią że mam zaciskać zęby bo to skutek odstawienia sterydów.Kilka dni temu brałam przez tydzień Opokan i było cudownie ale w pierwszy dzień po, bóle wróciły,może jest ciut lepiej.Nie wiem już kogo się radzić a teraz doszły do tego problemy ze spojówkami.Wyleczyłam jedno zapalenie a po 3 tygodniach wróciło. :smutny:

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Bolące nogi

Post autor: Natuśka » 08 paź 2012, 21:19

justynapawlowska155 pisze:Od jakiegoś czasu bardzo mnie bolą nogi a najbardziej stopy
Proponuję przyjrzeć się swojemu kręgosłupowi... Jeśli przyjmujemy złą postawę ciała, obciążamy w ten sposób stopy i mogą boleć. Mnie już życie przeszkoliło, że ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia :tak: Trzeba walczyć z napięciami nerwowymi, bo jeśli na jednym poziomie coś jest nie tak to już segmentarnie się posypie... Może warto pójść do jakiegoś fizjoterapeuty?
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Zablokowany

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”