Szara plamka w polu widzenia

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: Szara plamka w polu widzenia

Post autor: deth » 13 lip 2012, 17:58

No i się potwierdziło. Mety ciała szklistego - przypadłość, do której sie należy przyzwyczaić. Mieliście rację :) U mnie "pływające" bo miałem dwa dni, kiedu zupełnie znikły.

Mi to jednak nie daje spokoju :| Ja myślę, ze po prostu tajne służby amerykańskie, przygotowują mnie do misji walki z istotami pozaziemskimi i wszczepili mi celownik optyczny :| Tylko ten mój celownik tak bardziej na prawo krzywi, ziemia jest zagrożona :E

necia
Debiutant ✽
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2012, 17:03
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Polska

Re: Szara plamka w polu widzenia

Post autor: necia » 13 lip 2012, 18:51

czyli Wy mówicie o zaćmie?

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: Szara plamka w polu widzenia

Post autor: deth » 13 lip 2012, 20:24


aga_wu
Początkujący ✽✽
Posty: 132
Rejestracja: 25 cze 2011, 03:54
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Szara plamka w polu widzenia

Post autor: aga_wu » 14 lip 2012, 07:09

deth pisze:Ja myślę, ze po prostu tajne służby amerykańskie, przygotowują mnie do misji walki z istotami pozaziemskimi i wszczepili mi celownik optyczny Tylko ten mój celownik tak bardziej na prawo krzywi, ziemia jest zagrożona
i jak tu spać spokojnie? :lol:

mój okulista powiedział "że, tak się robi i już". Nosze okulary od 7 roku życia czyli będzie już 18 lat. I Niestety mam takie "włoski" i jeden paproszek na oku już od 3 lub 4 lat. Teraz na to nie zwracam uwagi bo się przyzwyczaiłam, przeszkadza mi to tylko w bardzo ostrym świetle którego staram się unikać (ciemne okulary :cwaniak: )

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

badanie dna oka

Post autor: obyty.z.cu » 14 lip 2012, 12:19

warto odwiedzać okulistę i robić badania,sterydy potrafią wiele namieszać,może moje wyniki zachęcą niektórych do takich badań,jaskra posterydowa daje też takie plamki w oczach.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
hotie
Debiutant ✽
Posty: 17
Rejestracja: 17 cze 2012, 17:28
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szara plamka w polu widzenia

Post autor: hotie » 06 sie 2012, 09:44

Co do okulisty to prawda, mimo że się okaże ze to nie choroba oczu to warto wykluczyć inne przyczyny. Zauważyłam ostatnio że pogarsza mi się wzrok, nie wiem jaki to ma związek ale wybieram się do okulisty tak czy inaczej :smutny:
AZS, astma alergiczna

szaula
Debiutant ✽
Posty: 17
Rejestracja: 12 sie 2012, 20:06
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Szara plamka w polu widzenia

Post autor: szaula » 15 sie 2012, 22:16

potwierdzam że to są męty w ciele szklistym,bo tez jeżdzę do kliniki okul.w Katowicach i stwierdzono to u mnie.Tez widzę nitki i paproki.
szaula
Sulfasalizin NK Krka 500 2x2,Accidum folicum Hasco 5mg 1x1.
Kolonoskopi-4 + sigmoidoskopia-1 (2009-2012),Gastroskopi-1.
Objawy od 2009: zaparcia,biegunki,stolec ze śluzem i krwia,bóle stawów,głowy,brzucha,wzdęcia,przelewanie z lewej strony,dziwne pykania w brzuchu,aftowe zap.jamy ustnej.


CU+Colitis chronica nonspecyfica,wewnętrzne guzki krwawnicze w kanale odbytu.

Zablokowany

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”