Czy któryś z was ma IBS lub ogólnie słabe trawienie?

Czyli wszystko, co dotyczy chorób wątroby, żołądka (np. refluks), trzustki, itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
stinger27
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2022, 16:06
Choroba: nie ustalono
województwo: opolskie

Czy któryś z was ma IBS lub ogólnie słabe trawienie?

Post autor: stinger27 » 27 maja 2022, 19:14

Uczciwe ostrzeżenie: to trochę obrzydliwe. Zauważyłem przez ostatni miesiąc, że przez większość dni mam naprawdę rozstrój żołądka. Zwłaszcza jeśli jem coś ostrego lub kawę. Czasami czuję się naprawdę wzdęty. Ale w inne dni mam wrażenie, że w trzeciej wojnie światowej i mój dupek jest tam, gdzie ktoś zdetonował bombę atomową. Walczyłem dziś wieczorem z kilkoma napadami zaparć / biegunki i coś mnie trochę przeraziło. Przysięgam na Boga, że ​​wyplułem wyściółkę jednego z moich jelit. To było jak osłonka kiełbasy patrząca mi w twarz. W tej chwili nie odczuwam żadnego bólu, ale myślę, że przyczynia się do tego dużo stresu. Wraz z dietą. Co jest do bani, bo uwielbiam kawę i pikantne jedzenie. Powinienem chyba skonsultować się z moim lekarzem. Cholera cholera. Jestem za młoda na to gówno.

stinger27
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2022, 16:06
Choroba: nie ustalono
województwo: opolskie

Re: Czy któryś z was ma IBS lub ogólnie słabe trawienie?

Post autor: stinger27 » 18 cze 2022, 00:01

stinger27 pisze:
27 maja 2022, 19:14
Uczciwe ostrzeżenie: to trochę obrzydliwe. Zauważyłem przez ostatni miesiąc, że przez większość dni mam naprawdę rozstrój żołądka. Zwłaszcza jeśli jem coś ostrego lub kawę. Czasami czuję się naprawdę wzdęty. Ale w inne dni mam wrażenie, że w trzeciej wojnie światowej i mój dupek jest tam, gdzie ktoś zdetonował bombę atomową. Walczyłem VidMate Mobdro dziś wieczorem z kilkoma napadami zaparć / biegunki i coś mnie trochę przeraziło. Przysięgam na Boga, że ​​wyplułem wyściółkę jednego z moich jelit. To było jak osłonka kiełbasy patrząca mi w twarz. W tej chwili nie odczuwam żadnego bólu, ale myślę, że przyczynia się do tego dużo stresu. Wraz z dietą. Co jest do bani, bo uwielbiam kawę i pikantne jedzenie. Powinienem chyba skonsultować się z moim lekarzem. Cholera cholera. Jestem za młoda na to gówno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego”