Czy ktoś jeszcze miał problemy z jelitami po znieczuleniu?

Czyli wszystko, co dotyczy chorób wątroby, żołądka (np. refluks), trzustki, itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
khenising
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2022, 08:21
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie

Czy ktoś jeszcze miał problemy z jelitami po znieczuleniu?

Post autor: khenising » 04 lut 2022, 09:02

Tak jak mówi tytuł. Właśnie miałem endoskopowe USG w zeszły piątek i faktycznie użyli jak pełnego znieczulenia w porównaniu do środków, których używają, aby wprowadzić cię w stan "zmierzchu". Wiem, że to normalne, że każdy ma zaparcia po poddaniu się, ale czy ktokolwiek inny z IBD ma trudniejszy czas/reaguje bardziej na to? Zwykle regularnie mam więcej objawów podobnych do biegunki, więc zatrzymanie się na tak długo jest trochę dziwne i frustrujące 😅 Miałem też niesamowitą ilość uwięzionego gazu / wzdęć i nudności przez pierwsze kilka dni po zabiegu… dopiero teraz zaczynam czuć się lepiej. Ciekawe, czy ktoś inny z UC lub crohns miał takie problemy?

khenising
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2022, 08:21
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie

Re: Czy ktoś jeszcze miał problemy z jelitami po znieczuleniu?

Post autor: khenising » 05 lut 2022, 17:44

khenising pisze:
04 lut 2022, 09:02
Tak jak mówi tytuł. Właśnie miałem endoskopowe USG w zeszły piątek i faktycznie użyli jak pełnego znieczulenia w porównaniu do środków, których używają, aby wprowadzić cię w stan "zmierzchu". Wiem, że 10.0.0.0.1 192.168.1.254 to normalne, że każdy ma zaparcia po poddaniu się, ale czy ktokolwiek inny z IBD ma trudniejszy czas/reaguje bardziej na to? Zwykle regularnie mam więcej objawów podobnych do biegunki, więc zatrzymanie się na tak długo jest trochę dziwne i frustrujące 😅 Miałem też niesamowitą ilość uwięzionego gazu / wzdęć i nudności przez pierwsze kilka dni po zabiegu… dopiero teraz zaczynam czuć się lepiej. Ciekawe, czy ktoś inny z UC lub crohns miał takie problemy?
I got this,..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego”